Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

11415171920116

Komentarz

  • Opłaca się zmieniać?
    I niby dlaczego 15- ty to fajna data urodzin?
    16-ty też fajna data...
    I 17...18...19...itd...

    :wink:
  • Wiem, że to bardzo subiektywne, ale to dlatego, że to MOJA data urodzin.:tooth:
  • WSZELKIEGO DOBRA!!!!!
    :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:




    (Ps. No to mnie przekonałaś...:wink:. Pozostaje jeszcze kwestia przekonania małego uparciucha...)
  • To wszystkiego najlepszego i błogosławieństwa bożego :fi::ax:
  • Dzięki!
    [cite] Małgorzata32:[/cite]Pozostaje jeszcze kwestia przekonania małego uparciucha...
    Ja już użyłam wszelkich znanych mi argumentów. Teraz Twoja kolej. Może jak się przelecisz po sklepach to skurcze staną się bardziej obiecujące?:wink:
  • Dzień dobry!!! Siedzę już przy drugiej kawie, no cóż pogoda nie rozpieszcza a funkcjonować trzeba.
    Małgorzata spaceruj, spaceruj może się coś ruszy.
    Z drugiej strony jak maluch ma wyjść to i bez podkręcania wyjdzie. Ja pamiętam,że przy pierwszym cuda wianki robiłam żeby go troszkę pośpieszyć. I co... i nic!!
    5 dni po terminie mnie na oksytocynę wzięli i też leniwie to szło. Urodziłam po 8godzinach od podłączenia kroplówki.
    Drugi z kolei sam sie pachał na ten świat:bigsmile: 3tygodnie przed terminem, poród 3 godziny, bez wspomagaczy.
    Trzymam kciuki za Was.:bigsmile:

    Cart wszystkiego dobrego, błogosławieństwa Bożego na każdy dzień:flowers::flowers:
  • Małgorzata, a moze ono bardzo chce sie w Polsce urodzic??

    Dołaczam sie do życzen :fi:
  • Cóż to nie widać wątku urodzinowego Cart? No to tutaj:
    WSZYSTKIEGO DOBREGO, PIĘKNA KOBIETO :as:
  • Wszystkiego najlepszego!
  • Cart wielu łask:ax:
  • Cart, no to data rzeczywiście fantastyczna. Ściskam Cię mocno i życzę wszelkich łask!

    W ogóle muszę powiedzieć tym, co Jej nie znają, że Cart jest jedną z najbardziej imponujących, a jednocześnie najfajniejszych kobiet jakie spotkałam. Normalnie jak będę duża, to chcę być taka jak ona.
  • Dziewczyny, dziękuję!!!
    :iv:
    Marcelina weź przestań, bo się rumienię.:ah:
  • 100 lat i Bożych błogosławieństw dla Cart. Co prawda nie znam Cart osobiście, ale zdążyłem poznać jej męża.
  • :fi:wszystkiego dobrego
  • ja też nie znam Cart osobiście, ale Marcelina kiedyś napisała, że jestem do niej - Cart - ciut podobna - więc odbieram to jako meeeega komplement i życzę Cart wszystkiego, co najlepsze!!!!!!! :bigsmile:
  • Cart - ja też przytulam i ściskam , sto lat i wszystkiego naj ! :fi:
  • Wszystkiego naj naj lepszego Cart :-)
  • Iza, kobieto! Do pięt Ci nie dorastam...:shamed:
    Serdecznie Wam wszystkim dziękuję za pamięć i życzenia.:ba:
    Ale pochwalę się Wam, że dziś dostałam najpiękniejsze życzenia urodzinowe.

    Otóż, mój ojciec życzył mi, żebym jeszcze urodziła córkę a najlepiej dwie!!!
    Poryczałam się z radości i ze wzruszenia...
  • Cart, chodź do nocnego :bigsmile:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Ale pochwalę się Wam, że dziś dostałam najpiękniejsze życzenia urodzinowe.

    Otóż, mój ojciec życzył mi, żebym jeszcze urodziła córkę a najlepiej dwie!!!
    Poryczałam się z radości i ze wzruszenia...

    Podpisuję się pod tymi życzeniami obydwoma rękami!
  • Cart, przypominam o akcji coś za coś i wkrótce spełni się życzenie Twego Taty, zobaczysz :bigsmile: a z tymi piętami to mocno przegięęęęłaśśśś :kissing:
  • Kobiety, co to już rano???

    Ja jeszcze nie spałam !!!!

    Weźcie do nocnego bryknijcie i mnie nie straszcie tym wątkiem :cool:
  • chcesz, masz :D
  • Witam weekendowo przy porannej herbacie!
  • Witam! Wstałam dawno, ale czasu wolnego w sobotę brak.:confused:
  • A my właśnie dziś mamy wszyscy wolna sobotę!!!
    Nie ma polskiej szkoły, ani żadnych zajęć dodatkowych. Wszyscy w domu...A i chałupa w należytym porządku:bigsmile: Maluchy od dawna nie śpią- oglądają bajkę, a starszaki dopiero wyłażą z łóżek...

    Daaaawnooo nie mieliśmy takiego luzu...
  • a zaraz pędzę na zajęcia! Także życzę wszystkim błogosławionego dnia! Coby się udało sobotnie plany zrealizować :cl:

    W Olsztynie dziś słońce, że tylko białe pranie robić :cq: i podobno od poniedziałku temperatura ma być zdecydowanie wyższa! Już się doczekać nie mogę :ck:
  • Co prawda już południe :wink:Ale życzę wszystkim miłego dnia:bigsmile:

    Idziemy zaraz na plac zabaw i musimy kupić dziś kapcie maluchom,w przedszkolu zdzierają te kapcie jak szalone:shocked:
  • A ja dzisiaj miałam taki ładny sen - śniło mi się, ze byłam w ciąży, a mój mąż był najszczęśliwszy pod słońcem, całował mnie i głaskał po brzuchu i wszystkim się chwalił kolejną dzidzią. I jeszcze moja kuzynka w tym śnie była w ciaży :cz:
  • Witam i ja wszystkich!:bigsmile:
    Też chyba pierwszy raz tak wcześnie - dzięki najmłodszej Córci, która dospać nie mogła i o 6 zrobiła pobudkę. :bigsmile:
    Dobrego, Bożego dnia wszystkim! Słońce za oknem piękne!:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.