Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

11112141617116

Komentarz

  • Witam wszystkich!
    U nas słońce - więc słonecznie - jednak nadal wietrznie.
    (Sama nie czuję, że rymuję...:bigsmile:)

    Dorotak. - wpisz no , Kochana, komentarz pod wiadomym wierszem na info, co...?:cool:
  • Wieje,wieje,szaro zimno ale za to gorąca kawa jeszcze lepiej smakuje.Witam :bigsmile: z uśmiechem i nadzieją na kolejny wbrew pozorom cudowny dzień.
  • Olesiu odpisałam:bigsmile:
  • :bigsmile:
  • Witam.
    Wstyd pisać o tej porze, ale kłopoty ze snem mam ostatnio, więc i kłopoty z organizacją czasu z rana.
  • Witajcie. Przetrwałam noc, mimo wichury jakos zasnęłam. Nadal wieje ale słoneczko ładnie świeci. Kawkę już wypiłam i zabieram sie za porządki w piwnicy. Dobrego dnia wszystkim.:bigsmile:
  • Dzień zimny, ale dość jasny.
  • Witam, witam!
    Na Pomorzu niestety pochmurnie:sad: i wieeeejeee...
  • witam:)

    dla mnie ten wątek to novum, ale nie wyrzucicie?:wink:

    pozdrawiam serdecznie "z rana", z pyszną kawką i śniadankiem :bigsmile:
    DObrego dnia!
  • Też witam! Coć południe dawno minęło :shamed: cóż przywileje bezdzietnej mężatki, której mąż wyruszył na studia podyplomowe... Obowiązki jednak jakieś czekają czytaj praca zawodowa na biurku, a w kuchni naczynia z wczoraj :shamed: i z dzisiaj :shamed:. W sumie lubię zmywać :wink:. Acha, polecam dziś w programie drugim Polskiego Radia audycja w Klubie Ludzi Ciekawych Wszystkiego o 16.00 na temat zbrodni katyńskiej i kłamstwa katyńskiego.
  • Sylwunia też kiedyś lubiłam kawkę, a teraz w ramach zmian w moim życiu nie mogę jej przełknąć :sad:, ale Ty ciesz się swoją kawą póki czas po temu :cool:
  • Acha, jak myślicie: iść jutro do kościoła w puchowej kurtce zimowej?
  • Byłam wczoraj na Drodze Krzyzowej w zimowej-nie żałuje...u nas zimno było.
  • AgaMaria też kawy nie mogę przełknąć :bigsmile: ale mój meżulek mnie rozczula kiedy za każdym razem rano pyta "zrobić ci kawusi czy herbatki?".
    AgaMaria, odżywiaj się zdrowo i jedz dużo witamin! Żebyś sobie spokojnie ze stawonogiem walczyła!
    Ja nadal łóżkuję (a co tam!) a mąż z psem na łączce :bigsmile:
  • Haku, dzięki! Przysługuję Ci leżenie, jak dobrze pamiętam, jesteś w stanie...odmiennym???
  • Tak jestem - i z leżenia na ogół nie korzystam. Ale zachęcona przez Katarzynę stwierdziłam, że będę sobie odpoczywać, a pranie i sprzątanie poczeka. /dodam jeszcze, że mój mąż jest tak kochany i zaangażowany w tę naszą ciążę, że sam zmywa i sam znajduje skarpetki w szufladzie - więc mam ułatwienia wynikające z ciążowania/
  • No to pięknie! Z takim mężem nie zginiecie :bigsmile:
    Mnie też sprawia ogromną radość, gdy małżonek bierze się za prace domowe, zwłaszcza za te, za którymi nie przepada. :smile:
    Jest delikatny, jak musi wcześnie wyjść, to mnie nie budzi, stara się nie zbudzić :smile:
  • Zacznijcie wargi nasze, chwalić Pannę świętą,
    Zacznijcie opowiadać cześć jej niepojętą.
    Przybądź nam miłościwa pani, ku pomocy,
    A wyrwij nas z potężnych nieprzyjaciół mocy.
    Chwała Ojcu i Synowi Jego Przedwiecznemu,
    I równemu Im w Bóstwie Duchowi Świętemu.
    Jak była na początku i zawsze i ninie,
    Niech Bóg w Trójcy Jedyny na wiek wieków słynie.
  • Ja dzisiaj raczej w nienajlepszym humorze, mąż w pracy, biorę na przetrwanie....
  • Witam, pozdrawiam późnoporannie, ale ze słońcem w tle.:bigsmile:
  • Gregorius mnie zainspirował, zaczęłam śpiewać sobie i ...sprawdziłam co to było z tym "światłem z Gabaon". No, człowiek całe życie się kształci...
  • O 5 rano rozpoczęłam dzień w objęciach klozetu. Wczorajsza wizyta u cioci (spaghetti) lub sok pomarańczowy marki TESCO zrobiły swoje :cry:
    Ani razu od początku ciąży nie miałam torsji. Mam nadzieję, że to lekkie zatrucie.
    Miłej niedzieli dla wszystkich :ir:
  • nie wiń cioci :wink:
    to hormony :)

    ale ponieważ wiem, jak to jest, pozdrawiam ciepło i mało wizyt życzę:bigsmile:
  • Greg - dzięki!
    uwielbiam Godzinki!!!
  • Laus Tibi Domine!
  • Witam serdecznie!
  • Ja witam z kaweczką ,,,,w nowym tygodniu :bigsmile:
  • Ja również witam przy kawce:bigsmile: Błogosławionego dnia dla wszystkich!!!
  • a jednak grypa czy coś - więc znowu siedzę w łóżku, choć powinnam być na zjeździe :bigsmile: i odpoczywam sobie przy herbatce z cytryną, Witam wszystkich w tak przyjemny choć pochmurny poranek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.