Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

11213151718116

Komentarz

  • Witajcie poniedziałkowo :)
    Jak każdy poniedziałek i ten mam wolny :) Kocham pracę w szkole!!!
    Mieszkanko ogarnięte/ ale bez przesady. Wolny poniedziałek to wolny poniedziałek :wink:/. Teraz popijam kawę z mleczkiem i poczytuję Wasze wpisy.

    Haku, przykre, że źle się czujesz. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia i pełni sił.

    Dobrego nowego tygodnia dla wszystkich. Niechaj Pan nam błogosławi na każdy dzień, tego życzę sobie i Wam!
  • Sprzątam po wczorajszych urodzinach.
    Kawę dopijam i nastrajam się psychicznie na tydzień bez męża. :cry:
  • A ja po porannej wizycie położnej...
    Zaraz zabieram Julkę na dłuuuugi spacer. A wcześniej może wdępnę do sąsiadki na kawę...I tak nie mam nic do roboty...Muszę cierpliwie czekać. Choć z tą cierpliwością u mnie to różnie bywa, niestety...
  • Nie ma wątku popołudniowego a więc tutaj ....
    Jaki głupi ten TVN! Dobrze, że raczej nie oglądamy!
    Dzisiejsza informacja / koleżanka mi link podesłała/ Dzieci są niezdrowe dla rodziców: http://www.tvn24.pl/1,1699109,druk.html
    A już uśmiałam się najbardziej z tego, że rodzice posiadający dzieci / matki konkretnie./ są mniej aktywne od bezdzietnych :bigsmile:
  • @M32 - jako rzekł Benedykt XVI - cierpliwość jest codzienną formą miłości
    :bigsmile:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Kawę dopijam i nastrajam się psychicznie na tydzień bez męża. :cry:
    Pocieszę go, tylko dopiero wieczorem bo przedtem rekolekcje
  • Dzięki Ci dobry człowieku!
    Nie wiem tylko, czy będzie dziś szczególnie przytomny, bo może ze dwie godziny spał w nocy. O 4.00 na pociąg wstawał...
  • No to jutro
  • Witajcie popołudniowo! Zaczynamy nowy tydzień z wiosną w tle i ze zmianami ciśnień oraz pogód :confused: z wiekiem odczuwam to coraz bardziej :confused:. Katarzyno, dzięki za te słowa o cierpliwości. A zatem spróbuję przyjąć cierpliwie i ten pękający łeb :smile:.
  • Haku, trzymaj się! Przy chemiach to chociaż podają zastrzyki antywymiotne, a w ciąży nie? Ale stan błogosławiony to chociaż cel jest wspaniały i przemijający.
    Trzymaj się dzielna młoda Mamo :smile:
  • Gdy wzeszła gwiazda słońca,
    Wznośmy do Pana modły,
    By nas wśród dnia czynności
    Chronił od szkody podłej.
    Niech język nasz powściąga,
    By nie brzmiał wady złością;
    Niechaj nasz wzrok łaskawie
    Osłania przed marnością.
    Chowajmy czystość w sercach,
    Z dala od zmysłów szału;
    Trzeźwość i sprawiedliwość
    Niech wydrze pychę ciału.
    Byśmy, gdy po dnia końcu
    Noc przyjdzie losem dana,
    Powściągliwością czyści
    Śpiewali chwałę Pana.
    Więc chwalmy Boga Ojca
    I Syna Jedynego,
    Z Duchem Pocieszycielem,
    Na wieki dnia każdego.
    Amen.
  • Dzięki, Greg.:smile:
    Bożego dnia wszystkim!
  • Witam rankiem ...

    Kubeczek z kawą u mnie już opróżniony

    Miłego dzionka
  • Nie udało mi się przełknąć dzisiaj kawy, dieta niskowęglowodanowa poszła w odstawkę, bo jedyne co jestem w stanie przełknąć to pieczywo....
  • Witam i zaraz spadam. Prasowania nadszedł dzień....niestety.
  • Witam,i też nie za długo będe.Syn dziś 2gi dzień testy pisze,troche stresujący ranek.Ale powiedział że stres galowo- białokoszulowy u niego większy niż testowy,to humor mam lepszy.No ale ważne badanie mam o 13tej:confused:
  • Przenajświętsza i nierozdzielna Trójco, jedyny w trzech Osobach, Boże, wierzę mocno, że jesteś obecny wszędzie i na tym miejscu. Oddaję Ci pokłon i miłuję Cie nade wszystko. Dziękuję Ci, żeś mnie stworzył, krwią Syna Twego, Pana naszego Jezusa Chrystusa odkupił, tej nocy od grzechu i wszelkiego nieszczęścia zachować raczył. Amen
  • oj ta matma:angry:
  • Matma jest dla umiejących wnioskować logicznie.
  • Witam również.
  • Dzień dobry. Matka meteopatka z dwójką meteopaciąt na stanie się melduje. Jaki PIĘKNY dziś dzień. :ey:
  • Witam się i ja... U nas dziś piiięęęknie!
  • No gadasz!!co za niesprawiedliwość.:cool:
  • Na pocieszenie więc napiszę, że wczoraj było bardzo nieciekawie- bez słońca i wiało...
  • O to do nas zawitalo.
  • A ja wczoraj myślałam, że od Was przyszło:wink:
  • [cite] Agnieszka:[/cite]ja nie będę się wypowiadać na temat pogody:ht:

    Agnieszko, bo u Was to jak by nie patrzeć cały czs pogoda plażowa...
    :wink:
  • a ja mam juz obiad,ale i tak uciekam...:wink:
  • Ale przynajmniej słonecznie:bigsmile:
  • [cite] Agnieszka:[/cite]coś dzisiaj cytowanie mi nie wychodzi,jakaś niewyraźna jestem,może mam tak z rana :bigsmile:i pomyśleć,ze wypiłam już dwie kawy:shocked:

    Kurcze, a ja tę nieszczęsna herbatę z liści malin męczę:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.