Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

24567116

Komentarz

  • Rozumiem, że mąż ma zwolnienie na opiekę nad Tobą?
  • Witam o poznym poranku :bigsmile:

    kawy ! komu zrobic z kardamonem ? imbirem? mlekiem z pianka ?:bigsmile:
  • mniam mniam :tongue:
  • Czarną z ekspresu bez zanieczyszczeń (w rodzaju mleka i cukru) proszę.
  • O, tak...! Mniam!!!!
  • kawę ze smietanką i lody z dodatkami.......
  • edytowano lipiec 2013
  • Koniec przerwy pora wracać do pracy.
  • A ja już po kawie. Zostałam dziś w domu, bo starsza córka wstała rano z gorączką.
  • A u mnie najmłodsza... :confused:
  • A ja mam taką pyszną kawę ale nie mogę jej pić, bo działa na Różę jak jakiś doping :wink:
  • Robie kawe, zamaczam dzioba i po 2 lykach zostawiam... uwielbiam goraca kawe, jak jest letnia - wylewam :confused:

    ja dzis ze wszystkimi i chyba tak juz zostanie:bigsmile:
  • Słońce świeci, bezlitośnie pokazując brud na oknach i kurz na podłodze. Kurz pół biedy, pozamiatam, ale okien nie dam rady umyć i będę się irytować nie wiadomo jak długo.

    Przepraszam, że tak się wpycham w miłe kawkowanie z moim biadoleniem. Dla porządku dodam, ze piję mieszankę zbożowej z naturalną.
  • U nas wcześniej niż u Was, więc jeszcze w piżamie chodzę :bigsmile:
    Syn starszy chory, więc do szkoły go nie wiozę, mąż nie idzie dziś do pracy, więc jego też nie wiozę.
    Ale potem jadę na kontrolę z Małą, czego nie lubię, bo to taka strata czasu - ważenie, mierzenie... Przecież widzę, że rośnie, a nie maleje... Ale pojadę, bo na takich spotkaniach dają książeczki dla dzieci:bigsmile:

    I drugą kawę muszę sobie zrobić:bigsmile: Bo jeszcze śpię:ib:
  • ...czytam przepis na ciasto cytrynowe! Hmmm zrobic czy nie ?:wink:
  • Ja już mój kubeł wypiłam. Kubeł, bo o poranku pijam kawę pół na pół z mlekiem w, jak mawia mój mąż, wiadrze, czyli w półlitrowym kubku.:wink:

    Słońce świeci też w moje okna i śląski brud jest chyba gorszy od warszawskiego...
    Wczoraj nie wytrzymałam i w kuchni umyłam górne, mniejsze części okna, żeby choć trochę światła wpadało.
    Kurz na podłodze mi nie przeszkadza.:cool:
  • ProMamo, ależ masz dylematy. Robić, oczywiście!:cool:
  • a moze Cantucci ???
  • C&P hahaha lenistwo mnie dopada, syn chce marchewkowe ciasto.
  • ProMamo, nie dobijaj mnie tym ciastem!
  • Z premedytacją. Za to jest większa kara.
  • O zamierzeniach ProMamy lepiej nie czytać.:wink:
  • Magg przyjedz z P. i dziecmi na debate :wink: zrobie wszystkie 3 :bigsmile:
  • Do końca kwietnia włóczę się po szpitalach, niestety...
  • A Wy mobilni jesteście?
  • Ja nie jestem w najlepszym nastroju. Poszłam na zakupy - prezent dla 4-latki , a że właśnie otwarli u nas sklep Pepco, więc postanowiłam skorzystać. Wybrałam jej : sukienkę, bluzeczkę, spodenki, majtusie, wszystko w obowiązkowym różowym kolorze. Cena super (jakieś 80 zł za wszystko). Niestety przy kasie okazało się, że mam tylko "moją" (dostaną od męża na takie cele) kartę zakupową. Wystawiona jednak na męża i nie mogłam zapytać. Gdyby mój szanowny małżonek był kobietą pewnie by nie było problemu....
    No cóż jak małżonek wróci z pracy pewnie uderzymy jeszcze raz po prezent, ale juz słyszę sukienka za różowa......
  • Magg my? my tak, ale nasz najmlodszy ostatnio nie chce jezdzic:confused: moze wiosna ?
    tak juz dawno mi sie marzy stolica... :gq:
  • Anetko... odlozylas sobie prezent ? mnie bardzo stresuja takie sytuacje, wiec Ci wspolczuje... oby do wieczora !
  • ej ej TY masz karte na siebie :surprised:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.