Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

13567116

Komentarz

  • i to bez limita... dla mnie jaki to stres :wink:
  • Nie odłożyłam - najwyzej kupię coś innego. Moja średnia córcia jest bardzo mało wymagająca. Na pytanie co by chciała dostać na urodziny, odpowiada "nic". Jest przeurocza, bo z wszystkiego sie cieszy, zawsze ma uśmiech na buzi i "śmieje się całą sobą" o woła "właśnie o tym marzyłam".
    Najbardziej lubi bawić sie ciastoliną, układać zwierzątka gumowe albo te z klocków. A że ciastolinę dostaje przy każdej okazji, a ciuchy w większości ma po siostrze, więc postanowiłam, ją "ubrać" w jej ukochany rózowy kolor.

    A wkurzyłam się z powodu tej karty - to tak jakby bycie żoną nic nie znaczyło....:sad:
  • :shamed: chciałam podziękować Promamie, a podziękowałam jej małżonkowi
  • a już myslałem, że to szczere było za moją wspaniałomyślność :wink:
  • wpaniałomyślność?!?! nie to zaufanie!
  • Aneta, mój Franek ma z prezentami tak samo, cieszy się ze wszystkiego co dostanie. Nawet jak dostał w zeszłym roku od kogoś na urodziny banknot w kopercie, zawołał "Pieniążek! Dziękuję!" A wartości pieniądza nie znał kompletnie, dla niego to był kawałek papieru.
  • dobra dobra, a ten poziom stresu :wink:

    chociaż z drugiej strony, to nie wiem, czy u mnie to by przeszło. Jak wiem, ze mam jakieś pieniądze, które MOGĘ wydać na zakupy drobne, niekoniecznie potrzebne, to jakby mi jakieś mrówki do butów weszły.... nie spocznę, dopóki nie wydam
  • Ja mam bez limitu? ale bajki prawisz drogi i slodki moj ukochany!
    Tak mam takie sytuacje, ze zapominam karty i nie mam pieniedzy tzn mam 10 zl a zakupy wynosza 18 zl - wstyd i zalamka, ale fakt ze zazwyczaj nas znaja wiec ... ja naprawde sie tym stresuje, wstyd mi bardzo w takich sytuacjach!
  • kobiety...:wink: kontrola finansowa musi być!:wink:
  • Oj, ProMamo... Mówisz, jakbyś tylko Ty tak miała... :confused:
  • a może ty PINa zapominasz?:wink:
  • no wiec wlasnie! bez limitu, ale z limitem bo musi byc kontrola !!! :en:

    Pfffffffffffffff
  • Olesiu zupelnie nie mowie tak jakbym tylko ja tak miala :bigsmile: mowie tak, bo mnei to bardzo stresuje :confused: sa sprawy ktore mnie smiesza a innych draznia - kazdy ma jakiegos bzika :wink:
  • no to Ciebie nie limit stresuje ino kontrola... ahaaaa
  • [cite] DOEtata:[/cite]no to Ciebie nie limit stresuje ino kontrola... ahaaaa

    ino.... Ślązok?
  • bingo!:bigsmile:
  • nie czaje... :wink:
  • Trza na czarną godzinę odłożyć przeca!!!:tongue:
  • [cite] Aneta:[/cite]
    [cite] DOEtata:[/cite]no to Ciebie nie limit stresuje ino kontrola... ahaaaa

    ino.... Ślązok?

    nie - z centralno-północnej Polski
  • Wczoraj pojechałam z córką po prezent urodzinowy i wybrała sobie drewniane laleczki z nakładanymi na magnes ubrankami, również drewnianymi. Są też inne zabawki drewniane tej firmy np. stempelki, puzzle, sznurowanki, mebelki. Bardzo estetyczne i bezpieczne. Można szukać pod hasłem "Melissa & Dough"
  • To ja widzę, że Wy w ogóle bogaci jacyś jeteście - wszyscy przy kasie...! :wink:
    U nas pieniążki ma Mąż, a gdy coś spływa na moje konto, to i tak przelewam jemu lub wybieram z karty i daję Mężowi.:ag:
  • ja nie mam konta Olesiu - wiec bogactwo mnie omija :wink:
  • Wczoraj zgubiłam krople do oczu. Przewróciłam dom do góry nogami. W końcu widząc moją bezsilność małżonek mi mówi: "zapytaj rano na forum, może ktoś je tam widział..."

    No to pytam: widział ktoś te moje krople?
    :cool:
  • A czy to ma coś wspólnego z brakiem kontrastu w kolorach na monitorze?:ap:
  • Właśnie chciałabym to wiedzieć, ale do tego muszę znaleźć krople...:tooth:
  • Może już zużyłaś, opakowanie wyrzucone i ...zapomniałaś.
    Ale to inna jednostka chorobowa jest...
  • Nie, nie mam problemów z Niemcami, nawet z tym jednym.:wink:
    Opakowanie było prawie nowe, tzn, prawie pełne, bo na nowe nie wyglądało z powodu totalnego obgryzienia etykietki przez Żurka.
  • Pytałam, ale tylko się tajemniczo uśmiechał.:wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.