Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

11920222425116

Komentarz

  • Ojej, pakowanie i podróż z takim maluszkiem. Podziwiam was.
    Zimno u nas faktycznie, a miałam na dziś zaplanowaną pracę w ogródku.
    Rano syn przybiegł z wiadomością, że w nocy zsunął mu się aparat ortodontyczny
    :shocked: i kłuje go w policzek. Teraz jeżdżą z mężem po okolicy, szukając ortodonty lub stomatologa.
    No cóż, ubiorę się ciepło i do ogrodu. Miłego dnia.:wink:
  • Witajcie w chłodny poniedziałek.
    Małgorzata, bezpiecznej drogi. I odpoczynku po niej. Niech Pan nad Wami czuwa w tej podróży!
    Dla wszystkich - błogosławionego dnia.
    Idę wypić kawę. Cieszę się dzisiejsza obecnością Męża w domu :) Może po śniadanku gdzieś się rodzinnie wybierzemy ?
  • Małgorzata,
    pocieszę Cię, że ja po porodzie tracę mniej niż ważyło dziecko :/ Zyskuję dodatkowe 2 kg opuchlizny za to...
  • U nas (Wrocław-Ołbin, kamienica, IV p.) rano (6:25) +6'C, a zapowiadali przymróz...
  • Ciepło nie jest.:neutral:
  • Oczywiście że będzie dobry Agnieszko życzę wszystkiego najlepszego mężowi.

    Witam z kawą i słuchawkami na uszach od wczoraj zrobiliśmy sobie rodzinne słuchanie muzyki, wprawdzie moi poza Irką jeszcze śpią ale ja już słucham KSU :bigsmile::bigsmile:
  • Dzień dobry:)
    Irkub a co to KSU ?
    Niespodziewanie rano zadzwoniła dalsza rodzina z Przasnysza z pytaniem czy mogą nas odwiedzić. Ucieszyłam się bardzo, bo to przemili ,życzliwi młodzi ludzie. Moja córka skakała z radości, bo oni też mają córeczkę, wprawdzie młodszą, bo od 4 lat są małżeństwem ale zawsze to radość dla dzieci, gdy pojawia się nowy towarzysz zabaw :) Pamiętam, że ja też byłam szczęśliwsza w dzieciństwie, gdy odwiedzali nas krewni z dziećmi niż tacy bezdzietni :)
    Szykuję więc obiadek i ciasto na przyjazd gości i nucę sobie z radości...:boogie:
    Miłego dnia wszystkim!
  • W Warszawie, na Pradze / okolice ZOO/ chłodno ale nie pada :)
  • U nas w ogrodzie zmarzła dziś czereśnia, tzn kwiaty, ogród wygląda smętnie, tulipany wiszą główkami w dół, u sąsiada czarne liście orzecha włoskiego:cry:
  • W Gdańsku rano świeciło jeszcze słońce, teraz zerwał nam się wiatr i przygnał chmury... do tego też 5 stopni...

    No i gdzie moja wiosna?!
  • Jakaś zimowa ta wiosna... :sad:
    Byłyśmy z Dziewczynami na krótkim spacerze, bo na długi się nijak nie dało. Wiatr lodowaty i silny. Przewiało mi głowę, choć kaptur miałam...:confused:
    Tylko Zuzia chciała nadal biegać, choćby nawet z zimna skostniała... :cool:
  • U mnie padają szerokie i cieżkie płaty śniegu........... :shocked: :confused: :shocked:
  • U nas zacinał śnieg :confused: dziwny widok na tle swieżej zieleni na drzewach :confused:
  • Straszne, znowu pomarzna rośliny... i będzie drogo
  • [cite] Jagna:[/cite]Dzień dobry:)
    Irkub a co to KSU ?
    !
    Punkowy zespół Polski,który b. lubię.Baaaardzoooo
  • A, to teraz już wiem:) Dzięki Irkub:br: Ja KOCHAM jazz :)
  • Dzień dobry!
  • [cite] AB:[/cite]Dzień dobry!!!!!
    Może dzis będzie cieplej...

    Może chociaż jaśniej.
  • Dzień dobry, u nas słońce nieśmiało przebija się przez chmury ale jest zimno. Dzieci po długiej przerwie poszły do szkoły, a ja z moja maleńka wnusią zostałam sama. Mała śpi, ją pije poranną kawę i myślę od którego końca mam zacząć sprzątać dom. W kuchni jakby tornado przeszło, a to tylko 7 dzieci jadło śniadanie. Och, ta proza życia!
  • Witam-po przerwie żle sie czulam -ale wracam do życia.Tak sie zastanawialam co AB tu jeszcze robi?:bigsmile::hl:
    A w pomorskim zimno ale slonecznie:bigsmile:
  • Witam, po tej przerwie nie bardzo wiem jaki dzień dziś mamy..a tym bardziej jaki dzień jest jutro...
    2 maja mieliśmy rocznicę ślubu, ale zostaliśmy w domu- remont pochłania czas, pieniądze i siły. Ale mąż zrobił pyszna kolację, zjedliśmy przy świecach.
    U nas słonce ale zimno. Wczoraj wieczorem śnieg brrr.
  • U nas śniegu niet, ale przymrozek spory był...
    Dobrze, że mi się nie zachciało ogórków zasiać jeszcze... Ani dyń od Ani D. przesadzić... Brrr...

    Słonecznego, dobrego dnia wszystkim!
    I ciepła, ciepła, jak najwięcej! Jeśli nie słonecznego, to od drugiego człowieka!!!:bigsmile:
  • U nas o 6:30 był tylko jeden stopień, teraz temp. idzie w górę, a i słoneczko próbuje się przebić czasami. Śniegu nie było.

    Ja też na szczęście czekałam z posadzeniem sadzonek kwiatów, a już miałam taką ochotę się ich pozbyć z domu - zastawiają mi sporą część poddasza.

    Lila narobiła mi ochotę na Inkę - idę zaparzyć :bigsmile:
  • Och Liluś, jak ja lubię takie "rozmowy" - doła mam potem jak rów Mariański. Na szczęście jesteście Wy i grupa znajomych, którym mogę się wyżalić...

    Dodam tylko, że ostatnio padłam zaskoczona wynikiem jednej takiej rozmowy (mama jako ostatnia dowiedziała się, że spodziewamy się kolejnego dziecka). I jakimś cudem, zamiast mnie zmieść z powierzchni ziemi, nawet się ucieszyła :shocked:

    Do dziś jestem w szoku, kompletnie nie wiem co się jej stało, tym bardziej, że stale mam w pamięci reakcję na wieść o poprzednim... Chwała Panu!
  • AB-jednak Przemek pojechal na te wycieczke...:bigsmile:
    Akurat są w okolicach Kielc -o 6tej byl w Czestochowie.
    Ale wczoraj padlo pytanie -czy da rade odwolac wycieczke:ad:
  • [cite] Lila:[/cite] no i z tęsknotą zaglądam na forum, żeby się przekonać, że chyba jednak nie jestem nienormalna...

    Ehhh, Lila, choćbyś się nie wiem jak starała, to jesteś nie-normalna i taka już zostaniesz... :wink: Zresztą, większość nas na tym forum jest nie-normalna. Normą w Polsce jest 1-2 dzieci w rodzinie. W tym kontekście, nie jesteśmy normalni i raczej nic tego nie zmieni, bo norma w naszą stronę się nie zbliży a nam może najwyżej dzieci przybyć, więc będziemy jeszcze bardziej nie-normalni :wink:. Ale ja nigdy nie miałam ambicji być przeciętną/normalną/taką jak wszyscy :bigsmile:
  • Lila, buziaki normalna kobieto!!!
    Nie dajcie się mamusi! To, ze to się dzieje przed komunia, to celowe działanie złego.
    To Wy jesteście najlepszymi rodzicami waszych dzieci i niech się szanowna mamusia buja!
  • Nie - my jesteśmy normalni inaczej! O.
    :bigsmile:
  • Jak inaczej, no jak?!
    My jesteśmy normalni normalnie.
    Jak się komuś nie podoba, to on ma problem.:cool:

    Tak właśnie myślę i tego się będę trzymać!:cool::cool::cool:
  • A ja się też upieram przy normalności! To, że jesteśmy obecnie w mniejszości, nie oznacza nienormalności, tym bardziej, że w wiekach wcześniejszych wielodzietność była normą.

    Kochane, w grupie siła! Tu jesteśmy NORMALNE, a cała reszta niech się wypcha.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.