Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

12021232526116

Komentarz

  • Och, od rana jestem lekko poddenerwowana, bo przeżywam maturę mojego pierworodnego...
    Na szczęście jak Go wyprawiałam do szkoły to nie było żadnych zgrzytów i niepotrzebnych słów, które zdarzały się czasami przy ważnych okazjach :confused:
    Przed wyjściem obejrzałam Go od stóp do głowy :wink: i pobłogosławiłam na ten trudny dla Niego czas...
    Jestem pewna, że będzie dobrze :bigsmile:
  • Celinko - będzie BARDZO dobrze!
    Zobaczysz!
    Przeżywałam to już dwa razy (w ubiegłym roku przy Synu - uuuuu...- dasz radę i Ty...!:bigsmile:
  • Celinka, dobrze będzie, jestem pewna.

    Witam się lekko przeziębiona, Franek też dostał kataru (w zimie miał raz) i nie poszedł do przedszkola, tylko się siąkający snuje po domu.
  • U mnie w tym roku nie ma matury, bierzmowania i komuni, uf. Za to czeka mnie 2 śluby. W lipcu i w sierpniu. Syna i córki. Syn daleko ale córka blisko i już wpada w przedślubny amok. Jeżeli ktoś twierdzi, że my, wielodzietni to nienormalni, to ją to już chyba psychiczną ze swoją 14. W tym roku moja rodzina będzie liczyć 31 osób. A to dopiero początek! Jestem szczęśliwa a inni mogą mi tylko zazdrościć czego i wam życzę. A te wszystkie mamuski, ech szkoda gadać! Przecież wnuki to s
  • Wnuki to skarb, sama miłość. kocha się je bezwarunkowo. To mi wcielo przy poprzednim wpisie
  • Witam w ten zimny poranek:)

    Troszkę śnieg popadał,ale teraz słonko wyszło.A w sobotę się opalałam:shocked:

    Majówka udana,wszyscy wrócili cali i zdrowi.Życzę wszystkim udanego dnia:bigsmile:
  • Witam i ja chociaż będę się na razie żegnać do wieczora. Ja już przeżyłam kilka rozmów z moją mamą.
  • Ja też witam i żegnam jednocześnie do wieczora. Młyn mam niezły. Do 14 muszę się wyrobić ze sprawami porządkowo- obiadowymi, dziećmi, telefonami... Przed majówką zaczęłam porządki w garderobie i chowanie zimowych rzeczy i też muszę skończyć bo straszny bajzel się zrobił. A potem jeszcze mam do zrobienia sprawy zakupowo - urzędowe. Normalnie nie wiem za co się wziąć. Na razie się wzięłam za kawę bo poranne porządki takie ogarniające dom po śniadaniu i pacyfikujące dzieci mam już zrobione. Pozdrawiam do mniej więcej 18/19...
    W sumie to się cieszę że jesteście, bo mi normalnie straszliwie samotnie.
    Mój mąż wyjechał więc wreszcie mogę zrobić porzadki po swojemu i nie natykać się na jego porozkładane wszędzie ciuchy. On potrafi zrobić porządek i trzymać swoje rzeczy poukładane, tylko wszędzie mi robi półeczki na swoje rzeczy:bigsmile: Przed majówką trochę już poukładałam a teraz wreszcie moge wziąć się całą sobą za bałagan.
  • A ja się cieszę, bo mi się próba w teatrze przesunęła.
    Więc zdążę drugą pracę nadgonić :bigsmile: ale się już nastawiam na takie nuuudy. Będę siedzieć i umierać do wieczora :cry: wolałabym posprzątać.

    Wczoraj w Warszawie padał wielki śnieg, a ksiądz miał naprawdę dobre kazanie. I dokonałam duchowej adopcji. I się cieszę.
    Dobrego dnia życzę!
  • Ja z kozim mlekiem, kawa za jakąś chwilkę.Witam serdecznie :-)
  • Witam serdecznie, podziwiam Was, drogie Panie.
  • Jogurt naturalny grecki, kawa za chwilę, jak Irkub.
  • AB wciąż w domu?
  • Witam wątkujących porannie,
    ja z kawą świeżo otwartą Jacobs Cronat Gold (ależ pachnie!!!).
    I chciałbym z tego miejsca i przy tej kawie życzyć stol lat! Jurkowi-Żurkowi, który dziś kończy swój pierwsszy roczek!!! :bigsmile:
    TO JUŻ ROK, CART!!! :bigsmile:
  • Witam z rana. Zimno, szaro aż się nie chce...
  • A u nas piekne słoneczko-fakt ,że za oknem tylko tak ładnie wygląda-witam z rana-AB ty nie masz tam schodów żeby pobiegac ?to moze by cos ruszylo :bigsmile:
    A!życzonka wszystkim -ktorzy maja urodzinki :bigsmile:
    U nas jednego mniej bo na wycieczce-synus moj(14l)a tak jakby nikogo nie bylo:smile:
  • Oj-to bym Ci porobila a szkoda ,że tak daleko mieszkasz..
  • Dopijam kawę próbując poskromić roczne szczęście gryzące klawiaturę...
    Dzięki Konrad!
    Jeszcze mi żaden rok tak szybko nie przeleciał, jak ten właśnie...
  • Ja też w szsoku że Żurek to już roczniaczek... Przecież niedawno się urodził!!! Bardzo niedawno, hej!!!!!! Oddawać ten czas!!!!!!!!
  • Hej! za 2 tyg.będzie rok od powodzi u nas, minęło jak z bicza strzelił...Miłego dnia wszystkim! :)
  • [cite] knrdsk1:[/cite]Oddawać ten czas!!!!!!!!
    To se ne wrati...:cool:
  • Cart najlepsze życzenia dla Żurka, nasza Tereska dzisisaj 6 lat kończy, taka duza dziewczynka, złote dziecko, kiedy to przeleciało. Od rana jestem taka wzruszona.
  • To i dla Tereski najlepszego!:ff: (oczywiście toast kawą poranny :bigsmile:)
  • Witam po dłuższej przerwie, standardowo z kawą z mlekiem. Zaległości na forum mam tyle że raczej nie nadrobię wszystkiego.
    Bożego dnia wszystkim :bigsmile:
    Dla najmłodszych i tych starszych jubilatów Wszystkiego najlepszego, opieki Bożej na każdy dzień. :bigsmile:
  • Witajcie. Kolejny robotny dzień - w sensie trzeba gdzieś iść, zawalczyć. Domagam się przestrzegania moich praw ciężarnej :bigsmile: ale coś mi głupio. Najgorszy będzie tydzień od dziś do przyszłej środy. Wszyscy czegoś ode mnie chcą, a w dodatku będę musiała opanować bilokację aby równocześnie zaliczyć ostatni zjazd na studiach i być na durnych %$&^$*!!! próbach. Bo to takie normalne, że zjazdy na studiach zaocznych odbywają się poniedziałek - środa...
    Może ktoś się pomodli aby moja grupa karate 3-4 latków w sali zabaw została rozwiązana :bigsmile: bo ja tam dłużej nie wyrobię nerwowo...
  • no nie AB! :wink:

    ŻUrkowi, Teresce i wszystkm innym jubilatom wszelkiego dobra!
  • Dołączam do życzeń od Sylwuni - dla Jurka i Tereski oraz pozostałych Solenizantów dzisiejszych - wszystkiego, co Boże! :bigsmile:
  • W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Dzień dobry
  • Dzień Dobry, melduję się posłusznie wraz z kawą nieodłączną już przy powitaniu. Z młodym wczoraj robiłam test, dziś po południu kolejny oby poszło tak jak wczoraj. Wszystkim miłego i ciepłego dnia życzę.
  • Witam, u mnie za oknem szaro i deszczowo. Dzieci poszły do szkoły, a ja z kawą i telefonem wróciłam do łóżka. A co, czasami należy się dłuższy relaks.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.