Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

12122242627116

Komentarz

  • Witam.
    Zmykam zaraz z dzieciakami do przedszkola a potem muszę niezły maraton zrobić w centrum.Za oknem słońce,choć temperatura niska.OBY NIE PADAŁO!!
  • Wstałam o 7:00 wyprawiłam karolinke do szkoły robię dzieciom picie poranne, to znaczy Zosi bo Klara śpi i też wracam do łóżka.
    Muszę załatwić skądś kosiarkę na "moje" 16 arów. I kogoś do koszenia. Za oknem słoneczko do mnie mruga.
  • A jak się miewasz, @Odrobinko? Wczorajsze sensacje minęły, czy nadal coś się dzieje?
  • Z tego co widzę to wszystko ok. jakieś lekkie plamienie. Idę w poniedziałek do lekarza. Może mnie skieruje na usg, bo takie rewelacje to miałam przy Klarze a tam było łożysko przodujące. Dzięki. Jednak wstaję, muszę się w końcu wziąć za porządki w garderobie:)
  • Witajcie!
    Dziś mam dzień urlopu bezpłatnego. Musiałam rano zaliczyć wizytę u ginekologa. Z zazdrością patrzyłam na panie w poczekalni z zaokrąglonymi brzuszkami.... Dzieci już mieć nie mogę :( Ale może mi Pan Bóg licznymi wnukami pobłogosławi ? :) :)

    Teraz ogarnę z grubsza mieszkanko i ruszam do sklepu. Chce też upiec ciasto. Mój syn - Filip ma dzisiaj imieniny. Będzie małe rodzinne świętowanie :)
    Miłego dnia wszystkim!
    PS. Odrobinko Leśna uważaj na siebie, może raczej leż...
  • Witam się i ja :smile: zaległości w wątku nadrobiłam :)

    Ziemia lubuska powitała nas dziś słońcem i ciepełkiem :)

    Jagna jakie ciacho pieczesz?

    dobrego dnia :beard:
  • Basiu, piekę mufinki czekoladowe i takie szybkie,proste ciasto z owocami , co to zawsze wychodzi.
  • [cite] Odrobinka Leśna:[/cite] Może mnie skieruje na usg, bo takie rewelacje to miałam przy Klarze a tam było łożysko przodujące.
    No, właśnie to nieszczęsne łożysko przodujące mi przez myśl przeszło ale Cię straszyć niepotrzebnie nie chciałam... Jak będziesz u lekarza w poniedziałek to najlepiej od progu krzycz, że masz takie krwawienia, bo w takiej sytuacji powinien Cię zbadać wewnętrznie tylko z użyciem wziernika. Badanie zestawione ("grzebanie łapami") jest niewskazane. Na USG powinno się dać dość jednoznacznie stwierdzić, czy łożysko jest usytuowane prawidłowo, czy przodujące. Przy takim problemie pomaga leżenie, więc może do tego poniedziałku lepiej żebyś się pooszczędzała?
  • brzmią pysznie :smile:
    ja nie mam pomysłu na ciasto imieninowe dla Mamy, idę poszukać pomysłu :smile:
  • Odrobinko +++
    Przy trójce dzieci, w tym dwójce maluchów trudno poleżeć.... Może jakaś koleżanka pomoże... Trzymam kciuki
  • ciasto na imieniny a la 3 bit
    biszkopt- budyn jak do kremówki - kruche ciasto - gotowa masa krówkowa orzechowa - bita smietana z żelatyna - biszkopt - polewa czekoladowa . Szybciej się robi jak pisze jest pycha jak mówią dzieci. No i jest duże i ładnie wygląda.
  • dziękuję za pomysł, ale jak wyjdzie w praktyce to się pochwalę w niedzielę :bigsmile:
  • Witam w przepiękny sobotni poranek
    AB-nie ma ??:bigsmile:
  • Ano nie ma :-) myślę że to dobry znak:bigsmile:
  • Spokojnie do 26 maja jeszcze sporo czasu a jaka data i jaki prezent :wink:
  • Irkub do 26maja!!?ok to 27 tu wejde
  • Melduję się:wink:

    My już z Olesią po kawce, oddaję jej klawiaturę i zmykam do książek:wink:

    Dobrego Dnia wszystkim!
  • AB nie strasz i pisz że czekasz do 1 czerwca :wink:
  • Witam, witam serdecznie! :bigsmile:
    Córa się uczy, czyta, ale ciągle mnie zagaduje...:wink:
    A ja zaraz zmykam do sprzątania itp.

    Dobrego dnia wszystkim!:bigsmile:
  • Witam i ja. I też pewnie zaraz znikam. zaczęłam wczoraj sprzątać tę garderobę i efekt taki że mam ciuchy w pokoju dziecinnym i wszędzie bałagan bo zasnełam z dziećmi popołudniu. Coś osłabiona jestem. Ale dzisiaj mam Karolinkę w domu to mi pomoże. Przelew mi od męża nie wpłynął i jestem w finansowej kropce, ale jakoś wydolimy do poniedziałku. Mam kapustę i ryż, kupie jakieś mielone i zrobie gołąbki, chleb upiekę, bo też mam półprodukty. Tylko coś do chleba jeszcze i gra. Zawsze się nagłówkuję jak mi zostaje 25 zł na weekend. Ale zazwyczaj coś się da wymyślić.
    Dwa dni gołąbków a i jeszcze na placki ziemniaczane są produkty:)
  • Witam z kubkiem goracego mleka z maslem i czosnkiem...

    Wczorajsze nerwy spowodowaly zwiekszona inwazje bakterii.... Obudziłam sie z zakorkowanymi zatokami, kiepsko widze jutrzejsze przyjęcie komunijne
  • Odrobinko nie będzie zle mi nic nie zostało ale zapasy jakieś są m in. kasza ale o niej napiszę w wątku dla inteligentnych inaczej :wink:
  • Dlatego sie nie martwię:) Jakoś sobie trzeba radzić. Zawsze coś się w domu da znaleźć. Jak się pomyśli... A jaką to daje możliwość inwencji twórczej:wink:
  • Szczęsc Boże z rana... wszystkim.
  • Już nie ranek ale wątku środkowodniowego nie ma :D A przywitać się wypada!
    Więc tak za Tawem powtórzę : Szczęść Boże na każdy czas !
    Sama jestem w domu z dziećmi, bo Mąż rano pojechał rano do moich rodziców. Przywiezie do nas mojego Tatę na dwa tygodnie:) Jutro przyjadą :) Bardzo się cieszę :)
  • Jeszcze bez kawy ale witam :-)
  • Dopijam kawę i lecę na basen rozmasować kręgosłup po wczorajszej robocie ogrodowej. Bożej niedzieli życzę wszystkim.
  • Bożej niedzieli wszystkim :smile:

    Obudziłam się z koszmarną alergią w okolicach oczu (opuchlizna, zaczerwienienia). Wyglądam jak wampir.
    Wypada wyjść na ambonę i śpiewać psalm responsoryjny w okularach przeciwsłonecznych?
  • Witam w ten święty dzień.
  • Dziś w stolicy piękne słonko. Mężulek szykuje herbatkę.
    Miłego dnia wszystkim! I odpoczynku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.