Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

12324262829116

Komentarz

  • Witam was w ten piękny dzień.Kawa już wypita,za chwilę czas wyruszać .Dzieciaki do przedszkola,a ja znowu muszę pozałatwiać co nieco:wink:
    Dobrego dnia!
  • Ja bez kawy, ale tez dołączam.

    Do mojego mieszczucha mąż zamontowal mi uchwyt do przyczynił, wiec dzisiaj będziemy poruszać się rowerowo. Kiedyś miałam wątpliwości, ale po rozmowie z lekarka, poczytaniu i biorąc pod uwagę, ze mam wygodny miejski rower, oraz będę jeździć po sciezkach, przekonałam się do jazdy na rowerze..,
  • Witam-mala dalej gorączkuje -dzis 2gi zastrzyk..:confused:
  • Witam z kawą.
    Dziś muszę powypełniać trochę dokumentów..jak ja lubię to kilkakrotne wpisywanie ośmiu peseli, dat urodzin itd...i co papier to od nowa.
  • Całkiem spokojnie dopijam swoją kawę (nie trzecią wprawdzie, ale za to dużą:wink:)
    i biorę się za sprzątanie po malowaniu.

    Jaki nam ładny kolor wyszedł w przedpokoju!
    Taki.... soczysty.:cool:
  • Witam i ja po porannej kawie... zbożowej. :bigsmile:
    Słonecznego dnia życzę wszystkim i - jak widzę - taki będzie! :bigsmile:
  • Witam i ja z kawą i słoneczkiem za oknem :smile:

    @Cart a soczysty to jaki konkretnie? :cool:

    błogosławionego dnia :smile:
  • Witam:bigsmile: Słońce pięknie świeci, ciepło, a ja już po porannym spacerze na targowisku,dzieciaki w przedszkolu. Czekam z niecierpliwością na wieści od Agusi i trzymam mocno kciuki za AB. Trzymajcie się ciepło dziewczyny.
    Bożego dnia wszystkim :bigsmile:
  • A ja chyba sobie strzelę kawkę mrożoną, bo po wczorajszej przygodzie ze stomatologiem wolno mi jeść i pić tylko na zimno :sad: Tak mnie postraszyli suchym zębodołem, że chyba przez tydzień nic ciepłego nie ruszę... :wink:
  • Z kawką obowiązkowo witam :bigsmile:
  • Ja już po herbacie . Witam wszystkich i ide się szykować do stresującej pracy :confused:
  • Ja też witam wszystkich, z kawą oczywiście, życzę pięknego i miłego dnia.
  • Witam się i ja.

    Moniko, powiedziałeś już w pracy o ciąży? Jaka reakcja?
    Ja obiecałam, ze w maju powiem co dalej, do końca sierpnia mam wychowawczy. Jak teraz powiem o ciąży, to mój szef się załamie. Wolałby pewnie żebym zrezygnowała w ogóle, a nie blokowała etat.
  • Witam z kawką.
    ja jestem zatrudniona w takim państwowym czymś (strach się przyznać:)). od ponad dwunastu lat jestem na urlopach macierzyńskich i wychowawczych...
    Od jakiegoś czasu "załatwiam" informację o ciąży przez podanie o macierzyński wysłany listem poleconym.
  • Witajcie wszyscy. Życzę Wam miłego dnia i takiej pogody w sercu, jaka jest w Stolicy za oknem.
    Ja mam dzisiaj dolinę... :sad: ech, nie jest łatwo... ale nie takie doliny się przechodziło :smile:
  • Ja bym tak nie potrafiła, moj macierzyński, wychowawczy, to niezagodpodarowany etat i wiecej pracy dla pozostałych.
  • Anka, a nie zatrudniają nikogo na umowę na zastępstwo?
  • Tam gdzie jestem zatrudniona już od dawna nie biorą mnie pod uwagę w kwestii etatu. Ale bym im narobiła, gdybym nagle wróciła...
  • W mojej instytucji, niestety nie ma czegoś takiego jak @umowa na zastępstwo", wisi etat... Oczywiście jak zadeklaruje, ze już nie wrócę, to mój szef może rozpocząć starania się o przyznanie dodatkowego etatu i zatrudnieniu nowej osoby, stąd obiecałam mu, ze w maju się zdejlaruje.
  • Witam w ten słoneczny dzionek :smile:

    u nas w firmie też tak jest, nie ma umowy na zastępstwo i wisi etat, aczkolwiek mi się udało zmienić zatrudnienie właśnie przez macierzyństwo innej dziewczyny :smile:
  • Witam porannie po po przerwie.
    W nocy wróciliśmy z Polski. Zajrzałam tu tylko nas chwilę. Ale ilość nieprzeczytanych postów mnie przeraziła! Co tu się działo przez ten tydzień, że byliście aż tak twórczy? Może ktoś by mi streścił bieg wydarzeń?

    Pozdrawiam wszystkich cieplutko!
  • AB, co u Ciebie?????
    Bo nie doczytałam jeszcze. A cały czas myślałam o tobie...
  • Kurcze, uparte to dziecię!
  • AB powodzenia zatem i nie wiem jak u was ale tu jest gorąco,wróciłam z małą ze spaceru właśnie,wez ze sobą coś małego do picia.
  • AB, Joasia zapewne czeka na piatkowe święto...
    Będzie dobrze!
  • Witam i ja wszystkie Kobietki serdecznie i słonecznie.
    Dobrego dzionka!:bigsmile:
  • muszę już iść, bo znowu mnie wessało forum :shamed:

    błogosławionego dnia :smile:
  • niemożliwe, jestem pierwsza dzisiejszego ranka :)

    dobrego dnia :bigsmile:
  • ooooooooooooo:clap::swingin: to ja lecę w odpowiedni wątek :cheer:
  • Witam wszystkich :smile:
    Przed dotarciem do pracy posiedziałam sobie na ławeczce wśród bzów i śpiewu ptaków, polecam każdemu :bigsmile:
    Panie Boże, dziękuję Ci za to, że stworzyłeś maj, jaki Ty jesteś dobry.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.