Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

13637394142116

Komentarz

  • [cite] Małgorzata32:[/cite]Ha...
    Ja wczoraj tak intensywnie doszorowywałam zapuszczony piekarnik, że dziś wstałam cała obolała...


    Małgosiu, Ty w ciąży jesteś znów, że masz takie... niepokojące objawy?
  • Witam porannie o ile jeszcze jest rano.
    U nas trwa zabudowa przedpokoju (Dzięki BOGU!!), więc stolarze się nam kręcą, a moje zadanie polega na ogarnięciu domu, obiadu i pilnowaniu dzieci, żeby pod wiertarki nie wchodziły...
    Poza tym "ćwiczymy" zapalnie gardeł i krtani....a mamy zaległą kawkę z sąsiadami..:)
  • [cite] Berenika:[/cite]
    [cite] Małgorzata32:[/cite]Ha...
    Ja wczoraj tak intensywnie doszorowywałam zapuszczony piekarnik, że dziś wstałam cała obolała...


    Małgosiu, Ty w ciąży jesteś znów, że masz takie... niepokojące objawy?

    Nie jestem! Zresztą u mnie to nie takie proste...
    A temn piekarnik to z powodu inspekcji, o której pisałam kilka wpisów wyżej.

    Tymczasem inaspekcja się odbyła...I ku mojemu zadowoleniu do niczego się nie przyczepili:bigsmile:. Tak więc mogę odsapnąć...Ale tylko na chwilę, bo przecież pakowanie i przeprowadzka mnie czeka...

    Tymczasem muszę pilnie skompletować i wysłać dokumenty na studia podyplomowe, bo termin do 4 lipca...A jakoś natchnienia mi brakuje.
  • A można zapytać jaki kierunek studiów podyplomowych?
    Bo ja nagrzana jestem na następne, ale boję się mężowi powiedzieć:)
    Tzn. on by się pewnie zgodził, ale on sam ma nienapisaną pracę dyplomową...
  • He, mój też jeszcze nic nie wie:)
    Zresztą powiem, dopiero, jak coś mi wyjdzie. Tzn, jak będzie dodatkowy nabór we wrześniu. Bo teraz i tak nie dam rady być na rozmowie kwalifikacyjnej...Ale dokumenty złoże...
  • Jestem w miarę zadowolona, choć ciśnienie (po kawie i ... po chemii wczorajszej) niziutkie 97/57 :shocked:, co więcej zmierzyłam je po uderzeniu gorąca :shocked: zaczyna się, ten brak jajników :shocked:
    Ale i tak mi ulżyło, że mimo uczucia gorąca ciśnienie się nie podwyższa :smile:. Jeszcze biorę sterydy, a przy tym to już odczucia jak po dobrym drinku :cool:
    Jednym słowem mały OT, bo przecież tu zadowoleni, ale cóż każdy ma inny temat do bycia zadowolonym :wink:
    Dobrego popołudnia (mimo burz) wszystkim
  • wpadłam się przywitać i pożyczyć wszystkim błogosławionego dnia :)
  • a co oznacza skrót "BTW', który pojawia się co jakiś czas w postach? :cool:
  • By the way.
    :bigsmile:
    Czyli "po drodze, przy okazji".:bigsmile:
  • By The Way
    = "a tak przy okazji"
  • a jakoś nie wpadłam, że to z angielskiego :tooth:
    dziękuję uprzejmie :smile:
  • Witam Wszystkich serdecznie przy kawie i rogaliku francuskim.
    Moja jedyna nastoletnia córka, która mi została w domu zrobiła rankiem zakupy :thumbup:
    Mam nadzieję na piękny, udany dzień:bigsmile:
  • forum jest uzależniające! z ciężkim sercem idę się wylogować :ik:

    a jest tyle starych wątków interesujących :ih:
  • Dzień dobry, u nas kolejny piękny dzień nad morzem.
    I już piąta noc mojej 2 i pół-latki bez cyca.
    Tyle atrakcji, że udało się ją odstawić w miarę bezboleśnie.:cheer:
  • Późnawe dzień dobry :)
  • [cite] AgaMaria:[/cite]Jestem w miarę zadowolona, choć ciśnienie (po kawie i ... po chemii wczorajszej) niziutkie 97/57 :shocked:, co więcej zmierzyłam je po uderzeniu gorąca :shocked: zaczyna się, ten brak jajników :shocked:
    Ale i tak mi ulżyło, że mimo uczucia gorąca ciśnienie się nie podwyższa :smile:. Jeszcze biorę sterydy, a przy tym to już odczucia jak po dobrym drinku :cool:
    Jednym słowem mały OT, bo przecież tu zadowoleni, ale cóż każdy ma inny temat do bycia zadowolonym :wink:
    Dobrego popołudnia (mimo burz) wszystkim

    @Aga Maria u mnie takie ciśnienie to norma bez żadnej chemii. A mój mąż nie chce uwierzyć że mój spokój i bycie czasem jak śnięta wynika z ciśnienia:)
    Dzień dobry wszystkim. Ranek mnie przywitał deszczem ale i ciepłem. Cieszę się, choć kąpiąca dzidzia nie dałami spać:)
  • Hejka, wczoraj byłam chyba zkręcona, bo myślałam, że piszę w wątku dla zadowolonych :shocked:. Odrobinko, dzięki za uspokojenie. Tylko mam normalnie 120/80 ale ok. Natomiast dziś jest raczej ciężko, bo te kilka pierwszych dni po chemii dość masakrycznie. Lecę po dwa kilo dziennie w dół i czuję się b słaba. Poza tym jest mi niedobrze, a jednocześnie czuję głód. Staram się nie jeść węglowodanów, bo podobno glukoza to super pożywka dla komórek rakowych, a te mają zdechnąć :devil:.
    Mimo wszystko czytam Was a nawet troszkę pracuję przy kompie na przemian z leżeniem.
    Błogosławionego dnia wszystkim! Niech omijają Was groźne burze!
  • Co do ciśnienia to rzadko dochodzi do 100 to moje zwykle 90/70 itp. zawsze lekarze się dziwią tym bardziej żem choleryczka i migrenowa baba.

    Witam z uśmiechem nadal bez pracy ale dziś dziwnie zadowolona :-)
  • Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni
    jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie
    się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla
    dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie. (Mt 11)
    Dobrego dnia wszystkim
  • "Jeden z żołnierzy włócznią przebił Mu bok i natychmiast wypłynęła krew i woda" (J 19, 34).
    nspj3.jpg
    Oddajmy się dziś całkowicie Sercu Jezusa. Błagajmy serdecznie i z głębokim zrozumieniem: "Słodkie Serce Jezusa, proszę cię najgoręcej, spraw, niech cię kocham, kocham coraz więcej!"
  • A ja dziś mam lenia- tzn. byłam tylko na zakupach, wstawiłam pranie, a do reszty się jakoś ogarnąć nie mogę. Chyba sposób na to to wyjść z forum:wink:
    życzę wszystkim forumowiczom błogosławionego dnia.
    Serce Boga otwarte dla nas
    Serce Boga przebite na krzyżu
    tylko Ty jesteś Bramą
    tylko Ty dajesz mi życie....
  • Acha, dziś uroczystość, wiec do kościoła należało by pójść (ja idę, nomen omen, do parafii Najśw. Serca Jezusa). Za to post dziś nie obowiązuje.
  • Wiecie co? a do mnie dotarło właśnie że dziś jest piątek:)
    dzięki Gregorius:)
    Ja nawet jeszcze nie wstałam. Na zakupy poszła najstarsza córa. Tzn po chleb. Ostatnio zamawiam zakupy internetowo, bo nie mam sił żeby dźwigać a poza tym później źle się czuję. Dzieci ubrane i najedzone. Zupa jest od wczoraj. Porządek jako taki też:) Pada deszcz a miałyśmy iść na wycieczkę. Pewnie jutro bo małym obiecałam. Siedzę na necie od 10 i płacę rachunki czytając forum. Pranie powiesiłąm wczoraj na polu i już jest całe mokre bo nad ranem zaczęło lać. chyba wstanę. Dziecko przyniosło mi śniadanko do łóżka:) Dobrze być mamą:)
  • Witam!


    Powodzenia wszystkim.
  • To Pan daje śmierć i życie,
    w grób wtrąca i zeń wywodzi.
    Pan uboży i wzbogaca,
    poniża i wywyższa.


    z dzisiejszego psalmu.
  • Mój starszy brat bierze dziś ślub. Westchnijcie aby wybór, którego dokonał był dobry i aby jego małżeństwo było trwałe i kochające się.

    I aby pogoda była ładna i nie padało około 17 potem już może:bigsmile:
  • Witam się i ja.
    Błogosławionego dnia.
    Haku +++
  • Witajcie!
    Bereniko dzięki za słowa z czytań...to mnie mobilizuje do porannej modlitwy :shamed:
    Haku, błogosławieństwa dla brata i przyszłej bratowej! Ale pogody tzw "ładnej" to już chyba dziś nie będzie :wink: Chyba, że ... cuda się zdarzają!
  • Dzień dobry! Kiwam się nad poranną kawą i usiłuję wymyślić, od czego zacząć pakowanie.
  • szczęść Boże! pozdrowienia z zachmurzonych Mazur
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.