Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

15253555758116

Komentarz

  • [cite] Emilia_K:[/cite]

    AB - +++ za Julcię i za Ciebie - zobaczysz jeszcze, że Julcia będzie źródłem wielkiej łaski Bożej dla ludzi. Cierpienie nigdy nie jest bez sensu.

    A i jeszcze Ci powiem, ze ja praktycznie na jedno oko nie widzę od 7 r.ż. - brak soczewki, tzn. widzę bardzo rozmyte wszystko. Da się żyć z jednym okiem. W perspektywie nie wiadomo co będzie z drugim, bo jest bardzo obciążone. Korzystam na razie ile wlezie. Dużo czytam. Potem najwyżej audiobooki będą.
    ,

    Potwierdzam. Z jednym okiem można żyć. Też widzę tylko jednym okiem... chyba od urodzenia. Nawet nie wiem co jest przyczyną.
    Gdy skończyłam podstawówkę, chcąc iść do szkoły krawieckiej, okulista wystawił mi zaświadczenie, które brzmiało:
    "Całkowita ślepota na lewe oko, krawcową może być"

    Oczywiście za Julię +++
  • Mój mąż dla odmiany nie słyszy całkowicie na lewe ucho :wink:
    Badanie zrobili mu kiedyś w szpitalu - kazali zasłonić prawe ucho i wyszło, ze nie słyszy, co do niego mówią.

    Ja właśnie upchałam rzeczy małej w komodzie.
    Nie zdawałam sobie sprawy, że tyle do mnie ich przyszło! Albo mam za małą komodę
    Bóg jednak troszczy się o człowieka. Brakuje mi już tylko łóżeczka i mogę rodzić!

    Ogarniam Was wszystkich modlitwą, +++
    Pracowitego, Bożego dnia dla wszystkich! :wink:
  • Moja siostrzenica ma w rodzinie ksywkę "Beethoven", bo jest zupełnie głucha na jedno ucho, a bardzo utalentowana muzycznie. Mówi, że lubi tę swoją cechę, bo jak jej hałas rodzeństwa wieczorem przeszkadza, to się kładzie na dobrym uchu i spokojnie śpi.

    AB, przytulam mocno. Jesteś moją idolką, już mówiłam.
  • [cite] Marcelina:[/cite]Moja siostrzenica ma w rodzinie ksywkę "Beethoven", bo jest zupełnie głucha na jedno ucho, a bardzo utalentowana muzycznie. Mówi, że lubi tę swoją cechę, bo jak jej hałas rodzeństwa wieczorem przeszkadza, to się kładzie na dobrym uchu i spokojnie śpi.

    Dokładnie jak mój mąż!!!
    np. gra dla siebie na skrzypcach ze słuchu i bardzo długo śpiewał w chórze.
    Ale jak się położy na prawym boku...żadna siła go nie obudzi łącznie z wyjącym psem.
    No i ma duży problem ze zlokalizowaniem w domu telefonu jak mu dzwoni a on odłoży go gdzieś indziej niż zazwyczaj :ag: bo nie słyszy stereo
  • Witam u nas dziś grzmi i błyska jakby się komuś żarówka popsuła. Mam kawkę, stertę suchego już prania,miarkę krawiecką której nie mogłam nigdzie znależć a na stole leży, ktoś ją podrzucił bo sprawdzałam i stół kilkakrotnie.
  • "Kto się w opiekę odda Panu Swemu,
    a całym sercem szczerze ufa Jemu
    śmiele rzec może: mam obrońcę Boga,
    nie przyjdzie na mnie żadna straszna trwoga."
    Dzięki Ci Panie za Twoją opiekę dzisiaj.

    Witajcie :bigsmile:
    Ależ miałam przedziwne sny dzisiaj.

    A wczoraj byliśmy z mężem na basenie po x latach i po przepłynięciu 6 basenów miałam dosyć. Chyba czas się wziąć za siebie :smile:
  • Witaj Zazdraszczam pływania ,jakis stały karnet moze jesli masz silną wolę :-)
  • Wolę nie liczyć na moją silną wolę, bo słaba ta moja silna wola - robi ze mną co chce :bigsmile:
  • E to nie warto bo kasę stracisz :wink:
  • Wszelki Duch Pana Boga chwali!
  • Witam i zmykam-kolejny dzien załatwiania spraw i zmykam:bigsmile:
  • Boże, z Twojej dobroci otrzymaliśmy Niepokalaną Dzie­wicę Maryję za Matkę i Królową Karmelu, f spraw, abyśmy będąc na świecie Jej wiernym obrazem, * tak jak Ona usta­wicznie rozważali Twoje słowo, * Jej sercem miłowali braci i pociągali ich do Chrystusa, życie za nich oddając. Przez Chry­stusa, Pana naszego. Amen.

    Witam, już po kawie i dobrej, oczyszczającej atmosferę rozmowie z mężem.
    no i słońce pięknie świeci.
  • Witam porannie:)
    Za chwilkę jadę do lekarza na KTG..będą mnie teraz ganiać co tydzień na to badanie,tak już u nas jest,że od 36 tygodnia trzeba stawiać się co tydzień na kontrolę:confused:

    O 12:00 zawita do naszego miasta pan Janusz Korwin Mikke,co prawda przejazdem będzie,ale idziemy na stary rynek,co by przywitać gościa:)
  • Ponad setka wpisów! Zostawię sobie czytanie na ' po ślubie' Witam wszystkich i życzę miłego dnie. Kawa wypita i odmeldowuję się do pracy [ domowej, tej niewdzięcznej] Przede mną pieczenie ciast i te inne rzeczy.
  • Mniam , tam niewdzięcznej spytaj dzieci co o tym myślą uważam że ważniejszej nie znajdą.

    No i witam w tym u nas deszczowym dniu.
  • (1 Tes 3)
    Zostaliśmy dzięki wam, bracia, pocieszeni: przez wiarę waszą we wszelkiej potrzebie i naszym ucisku. Teraz bowiem ożyliśmy, gdy wy przy Panu stoicie.
  • Nareszcie trochę chłodniej.
  • Wszelki Duch Pana Boga chwali!
    Berenika - myślę, że to 'chłodniej' to iluzja... tropik tropik...
  • Witam porankowo-kolejny ładny dzień u nas. Mój plan, to przede wszystkim na działce podziałać, ale jeszcze nie teraz....teraz jest kawa:bigsmile:
  • Witam Was serdecznie, czwartkowo....
    Też dopijam kawę . Potem wyprawa do IKEA po poduszki. I trochę chce ogarnąć domek.
    Miłego dnia....
    http://www.youtube.com/watch?v=-_uZ4S7YAzs
  • Witam i ja:) wreszcie po wakacyjnie (przynajmniej u nas)
    wdrazamy sie w rytm życia w mieście...buu

    Ja wklepuję w kompa pracę magisterska (późno bo późno...ale i tak sie ciesze,że jakoś być może uda się w koncu obronić...)i modlę się żeby chciało mi sie chcieć.

    :bigsmile:

    Julka-super zapisu ktg
    AB-zdrowiej:)
  • Witam Cię Duke cieplutko :smile:. Rozumiem, trudno przywknąć do miasta i bloków. My w to lato byliśmy tylko 2 razy po parę dni na wsi, a różnica jest ogromna - choćby zapach powietrza, cisza itp.
    Na pocieszenie - też pracuję przy kompie. Piszę artykuł na konferencję, w której wezmę udział zaocznie, ktoś przeczyta mój referat. Chcę się z tym uporać przed rekolekcjami, żeby mieć spokojną głowę. Mój małż nigdy nie był na rekolekcjach ignacjanskich. Dziś dostaliśmy plan dnia, troszkę się zadumał, zapytał, czy nie chcę czasem sama jechać, Mam nadzieję, że jednak się wybierze.
    Z konferencją...muszę opłacić tzw wpisowe, które idzie na druk, a na publikacji najbardziej mi zależy. Uczelnia pieniędzy pewnie mi nie zwróci, bo oficjalnie jestem na zwolnieniu. A tu trzeba też szykować pieniążki na rekolekcje. :neutral:
    Duke, gratuluję pisania magisterki, super
    Masz odmianę.
    A zdradzisz na jaki temat?
  • AgaMaria- no to fajnie,że istnieje taka mozliwosc, że ktoś za Ciebie przeczyta:)
    Wiesz?-pieniadze na rekolekcje to nie takie najważniejsze....jakby były jakieś problemy to wiesz,ze to jest do przejscia?
    A za W. trzymam:) Że sie nie chce...mi NIGDY sie nie chce.
    a owoce-same soczyste:) tak i u WAS bedzie:)
    Mi sie wydaje,ze on sie odnajdzie jak nic:bigsmile:

    temat mgr-ki fajny i nie fajny.
    Fajny-bo pisze o tym co robię...a nie fany-bo nikt za bardzo mi nie pomoże;0:confused:
    Krótko mówiąc opisuję nasz program program profilaktyczny:) (realizuje go w ramach Fundacji z tym dwumetrowym Jarkiem z MwD:)
  • Duke, jak już będziemy po rekolekcjach, a ja po tej konferencji, to może uda nam się spotkać w realu? W końcu to bliziutko. I mam propozycję. Jak będziesz potrzebowała to mogę też trochę pomóc technicznie, językowo przy Twojej pracy - w miarę możliwości oczywiście...
    Dobrej nocy
    śmiesznie brzmi, bo to wątek poranny :wink: ale na takim się odnalazłysmy po wakacjach
    Jutro MB Częstochowskiej. Chcę się wybrac do naszej parafii na 7.00, to mnie zmusi do wstania, a po drugie wieczorem mogą być burze i będę miała później popołudnie na pisanie
    PS. Dziękuję za modlitwę. :cool:
  • Aga Maria-a dokąd na te rekolekcje? i Kiedy dokładnie. W każdym razie życzę,żeby były owocne.
    Mojej bezsenności dzisiejszej ciąg dalszy:confused: w takim razie życzę wszystkim pięknego świętowania dziś,w końcu Matki Bożej Częstochowskiej !!!\
    O najwspanialsza królowo nieba i ziemi
    Najświętsza Maryjo Częstochowska!
    Oto ja niegodny sługa Twój, staje przed Tobą;
    wznosząc błagalnie ręce do Ciebie
    i z głębi serca mego wołam: O Matko najlitościwsza!
    Ratuj mnie, bo tylko w Tobie moja nadzieja;
    jeżeli Ty mnie nie wysłuchasz, do kogóż pójdę? ...
  • Witam z kawką od rana. :-)
  • MODLITWA DO MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

    Jasnogórska Matko Kościoła,
    z chórami Aniołów i świętych naszych Patronów klękamy w pokorze u stóp Twego tronu.
    Ty od wieków jaśniejesz cudami i łaskami na Jasnej Górze - stolicy Twego miłosierdzia.
    Wejrzyj na nasze serca, które Ci przynoszą hołdy czci i oddanej miłości.
    Rozbudź wśród nas serca świętych, kształtuj prawdziwych apostołów wiary, umacniaj miłość do Kościoła świętego, wyjednaj nam upragnione łaski...
    Matko o zranionym obliczu, składam w Twe ręce siebie i wszystkie drogie mi osoby.
    Tobie ufam, liczę na Twe orędownictwo u Syna ku chwale Boga w Trójcy Jedyne


    Witam porankowoimages?q=tbn:ANd9GcQum13I1KxllsscEiwYweai2lGM9lEDOkuG1x5uWR_3-nQUHnLqwA
  • Witam i ja w ten piękny, Maryjny dzień :smile:
    teoretycznie zaczynam wychodzić na prostą czasową :wink:

    błogosławionego dnia :smile:
  • Witajcie wszyscy :bigsmile: Niech ten dzień będzie dobry i piękny.

    Żebyście widzieli jak na dzisiejszej Mszy Świętej porannej babcie się rzuciły przekazywać znak pokoju mojemu mężowi :bigsmile: Miałam wielki problem z zachowaniem kamiennej twarzy. A dzisiaj z racji święta wyjątkowo dużo tych starszych pań było :smile: A mój mąż jedyny młodzik :bigsmile:
  • Witam i ja - szczęść Boże!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.