Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

15556586061116

Komentarz

  • Szczęść Boże.
  • Liczę na piękną jesień:wink:
  • dzień dobry i Bożego dnia!
  • Bożego dnia wszystkim!:smile:
  • dzień dobry i ja :bigsmile:

    normalnie jak nic się rok szkolny zaczął , że ja w tym wątku i to o tej porze :)
  • o dzień dobry 0 jeszcze przed południem zdążyłam:wink:
  • (J 14,6)
    Ja jestem drogą, prawdą i życiem, nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.

    Witam z kawką , psiakiem i nieśpiącą od 5 Irenką :-) życzę spokojnych soboty i njedzieli ostatnich chyba bez zadań domowych :-) choć obiecuje sobie że dopilnuję w piątki by wszystko było zrobione do szkoły ale różnie to bywa.
  • Przepraszam ż w tym wątku ale jest przecież jeszcze rano. Olesia i Bea dziś znalazłam was na FB napisałam wiadomości i czekam na odp. jak na wyrok :bh:
  • witam,dziś mąż mnie wcześnie obudził i goni do roboty, pracoholik jeden:bn:
  • Witaj Panie Boże :smile:
    Witajcie wszyscy.

    Piękna pogoda dzisiaj, a ja się strasznie z tego cieszę, bo: M??J BRAT SIĘ ŻENI!!!! :bigsmile: :di::df:

    Proszę Was o modlitwę w intencji Grażyny i Pawła.
  • Witam i ja.

    Obiecuję + za Grażynę i Pawła.
  • Za młodych+++
  • Emilio, pamiętam!

    A ja od ok 4 rano zabawiam Zośkę. Zasnęła wczoraj prędko, dziś prędko wstała.

    Nawał jakiś mam. Mała niby pije, ale nie spija do końca. Z piersi tryska na wszystkie strony:bigsmile:

    No, mogę takim sposobem zrobić zapas na początek października i studiów:bigsmile:
  • [cite] Tomira:[/cite]Przepraszam ż w tym wątku ale jest przecież jeszcze rano. Olesia i Bea dziś znalazłam was na FB napisałam wiadomości i czekam na odp. jak na wyrok :bh:


    Oj, Tomira, Tomira...:bz:
  • [cite] AB:[/cite]Dorotko, a masz w co robic ten zapas????
    Mam z wymianek na chustowym troche woreczków na mleko- a ja nie ściagam ani tak duzo, ani tak czesto żeby az tylu woreczków potrzebowac:wink: chcesz?


    Dorota właśnie karmi.:cool:

    Mleko mrozi w pojemnikach na pokarm, ale wiem, że ma ich mało. Są dość drogie i nie zawsze dostępne, niestety...
    Jednakowoż niechaj sama się wypowie w tej kwestii...:bigsmile:
  • @AB, Piotrek zaopatrza mnie jak tylko może w pojemniki kompatybilne z laktatorem (mój słownik nie ma tego wyrazu :shocked:), który mam. Ale są drogie niestety, więc obecnie ściąganie się skończyło, no nie ma do czego... Zaraz będę sobie pewnie słoiczki wyparzać...

    Chętnie przyjmę te woreczki... :shamed::shamed::shamed:
  • Czekaj, czekaj:wink: Przypomnę się na priva;-) co masz szperać:bigsmile:
  • witam wszystkim w poniedziałek, właśnie się zorientowałam, że dziś wspomnienie bł. M. Teresy z Kalkuty.

    "Ty możesz zrobić to, czego ja nie potrafię.
    Ja mogę robić to, co się Tobie nie udaje. Wspólnie możemy dokonać dla Pana Boga czegoś zupełnie wspaniałego."
  • Witam wszystkich dziś wybieramy się do lekarza małą trzyma ta żołądkowa dalej a ja inteligentnie czyszcząc ucho zostawiłam sobie w nim wacik normalnie jestem w szoku. A lekarka będzie miała ubaw z głupiej starej baby :-)
  • Ze mnie to ubaw miał kiedyś laryngolog. Sytuacja miała miejsce w ósmej klasie. Miałam okropny katar. Mama wpadła na genialny pomysł, żeby włożyć mi czosnek do nosa. Ja spanikowałam i zaczęłam się wyrywać, i w końcu czosnek utknął zbyt głęboko :wink:
    Laryngolog kazał mi następnym razem włożyć czosnek do d...y :bigsmile:
  • małe, to się dużo zginać nie musiały, szczęściarze:tongue:
  • Witam i ja. Czwórka w szkole (od września wszyscy chodzą do nowej szkoły). Jeden w przedszkolu a najmłodszy w domu....a ja myślałam, ze sobie odpocznę, posprzątam...ale najmłodszy typ nie daje mi szans..bawimy się autami:bigsmile:
  • Witam-ale piękna pogoda u nas:bigsmile:
    Dzieci w szkole a ja sama z najmniejszą pocieszką:bigsmile:
  • my wykopki zakończyliśmy w zeszłą sobotę :bigsmile:

    ja też witam:)
    od rana (przeraźliwie wczesnego jak dla mnie - od 5.35) już zdązyłam duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zrobić, i dopiero teraz czas na kawkę

    dobrego dnia :)
  • Witajcie:)

    A u nas wcale nie piękna pogoda...

    Ale i tak do przodu-rozkoszuję sie ciszą-chłopcy w szkole, dziewczynka śpi błogo:)

    Dobrego dnia dla WAS:smile:
  • A ja nie mogę niestety rozkoszować się ciszą :sad:
    Starsza dwójka wariuje, młodszą uśpiłam, ale pospała 10 minut bo obudziła ją wiertarka - sąsiedzi nad nami robią remont, ma potrwać do końca października :sad:
  • [cite] AB:[/cite]Moje średniaki własnie wróciły...
    lekcje odrabiam z pierwszakiem:)


    O rany!-juz lekcje z pierwszakiem?
    Ja liczę na to,ze mój pierwszak bedzie się bawił przez pierwsze pół roku:bigsmile::wink:
    Na razie był cieżko zdziwiony,ze ma ksiażki do szkoły wziac i piórnik:)
  • Wróciłam od lekarza mam skierowanie do laryngologa
  • "Przyjdźcie, uwielbiajmy Pana, wielkiego Króla."

    Trututututuuuu, pobudka wstać; koniom wody dać!. Już po śniadanku, jadę do roboty kuśtykając mocno
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.