Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

15455575960116

Komentarz

  • Amen. A ja Boże proszę o dobry humor, żeby nie być zołzą i tyle, zmykam filiżanka już pusta a dziecko w kojcu płacze. Szymuś już sam stoi, chodzi trzymany za rączki.
  • Witam porannie i ja! Dobrego, słonecznego dnia życzę wszystkim!:bigsmile:
  • Witam o poranku, sączę kawkę, jest piękna pogoda, a ja mam w planach troszkę gotowania dzisiaj i prasowanie, a co więcej, to zobaczymy:bigsmile:
  • Ja się też witam. Częśc zakupów już zrobionych, dwa prania wstawione, chłopaki się bawią i zaraz wyruszamy w miasto:bigsmile:
    no i jeszcze słońce za oknem:)
  • W miasto też się wybieram tylko pogoda musi się zdecydować jaka chce być. :-)
  • bardzo, ale to bardzo podoba mi się ten poranny wątek :)

    dziś pierwszy poranek od dłuuugiego czasu, kiedy jestem w domu a nie w pracy.
    a czeka mnie przygotowywanie pokoju na przyjście synka :bigsmile:

    życzę Wam zrealizowania dzisiejszych planów z bożym błogosławieństwem!
  • I ja wszystkim życzę błogosławionego dzionka!
  • ufff,to ja już mam farsz i naleśniki na krokiety gotowe.Biorę się za robienie fartucha kuchennego. Ktoś ma jakieś fajne wykroje może?:cool:
  • witam wszystkich - ale dużo napisaliście przez weekend - uff nie wiem kiedy przeczytam, ja dziś chyba robię sobie wolne, weekend w pracy setki kilometrów od domu - to juz chyba nie dla mnie.

    agnieszkamamaani - ty to masz zacięcie kucharskie, dopiero po 10:00 a już naleśniki i farsz :) a ja wciąż myślę co zrobić na obiad.

    AB - podziwiam bo wiem wiem jakie to trudne (P.S. gdzie kupujesz barwniki?)
  • Witam.
    Wypicie porannej kawy skończyło się mega zgagą:cry:Wyprawa w miasto była okropna..kiepsko się dziś czuję..teraz pewnie polegnę na kanapie..tylko jeszcze obiad jakiś przygotować trzeba..wiem,wiem narzekam,ale te wszystkie niedogodności ofiaruję w pewnej intencji ,przynajmniej nie pójdą na marne:smile:
    Mimo wszystko,dzień jest piękny...bo dany mi od samego Boga.
  • |Julka, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tego stanu i oczekiwania! Leniuchuj i wypoczywaj:smile:
  • O, jeszcze chyba się załapię na przedpołudniowe "dzień dobry" :bigsmile:

    Witajcie po przerwie. Parę dni, a wpisów do nadrobienia pełno. Jestem po uroczym długim weekendzie, było cudnie, choć ilość komarów grozi anemią...
  • Panie, niech mi umożliwi łaska to, co mi się wydaje niemożliwe dla naturalnych sił. Ty wiesz, jak mało mogę znieść, jak prędko tracę ducha wobec powstającej nawet małej przeciwności. Niechaj wszelkie utrapienie, jakiego doświadczam dla imienia Twego, będzie mi miłe i pożądane, gdyż cierpieć i być prześladowanym dla Ciebie to rzecz bardzo zbawienna dla mej duszy.
    Wejrzyj więc, Panie, na moją niskość i ułomność, ze wszech miar Ci znaną... Najpotężniejszy Boże... wejrzyj na trud i ból sługi swego; wspieraj go we wszystkich przedsięwzięciach. Umocnij mnie męstwem z niebios, aby nie zapanował nade mną stary człowiek i nędzne ciało, niezupełnie jeszcze duchowi podległe; bo przeciwko niemu trzeba zawsze walczyć do ostatniego tchnienia tego nędznego żywota (O naśladowaniu Chrystusa III, 19,5; 20,2-3).

    Witam serdecznie z kawką obowiązkowo i pięknym cytatem
    :bigsmile:
  • Dzień dobry :)
    AB- zerknełam na poprzednią stronę i tort fantastyczny!!!
  • Witam się i na jakiś czas żegnam :cool:. Udajemy się na rekolekcje :cool:. Polecam nas Waszemu westchnieniu w modlitwie, bo pewnie nie obejdzie się bez zmagań.
    Jeszcze muszę nas spakować tzn my się musimy spakować.
  • Dzień niech bedzie DOBRY:):):):)


    AgaMaria- radosci, pokoju i dużo sił na zmagania rekolekcyjne:)
    I niech przynajmniej trochę porszewickiego słoneczka WaM dopisze:):bigsmile:
  • Jeżeli człowiek może coś uczynić, to tylko dlatego, że Bóg udziela mu swojej siły lub raczej stawia swoją siłę na usługi temu, kto w Nim pokłada nadzieję. Skoro tylko człowiek uznaje swoją słabość i zwraca się z ufnością do Boga, znajduje w Nim podporę. â?žBędę miał ufność i nie ulęknę się â?? mówi Izajasz â?? bo mocą moją i pieśnią moją jest Pan. On stał się dla mnie zbawieniemâ? (12, 2). Jeremiasz modli się: â?žPan moją siłą, moją twierdzą, moją ucieczką w dniu uciskuâ? (16, 19). Psalmista śpiewa: â?žNie uratuje króla liczne wojsko ani wojownika nie ocali wielka siła... Dusza nasza wyczekuje Pana, On jest naszą pomocą i tarcząâ? (Ps 33, 16. 20). I niestrudzenie powtarza: â?žO Boże... ja opiewać będę Twą potęgę... bo stałeś się dla mnie warownią i ucieczką w dniu mego uciskuâ? (Ps 59, 17). Tylko Bóg posiada własną moc i chętnie użycza jej człowiekowi, pod warunkiem, że świadom swojej słabości, zwróci się do Niego z ufnością. Tak mówi Pan: Â?w ufności leży wasza siłaÂ?â?ž (Iz 30, 15).


    Witam porannie :-)
  • Domine labia
    Deus in adiutorium

    Venite, exsultemus Domino, iubilemus Deo, salutari nostro: praeoccupemus faciem eius in confessione, et in psalmis iubilemus ei.

    Wstałem 45 minut temu
  • witajcie, a ja mam przewianą prawa pierś, bo chustowałam małego, byłam z czwórką w pracowni plastycznej okna pootwierane , od 18.00 juz na sworze tem. sie obniżyła ale nie pomyślałam zeby to mi sie trafiło:(czy mam wysłać męża po kapuste? czy iść do lekarza ale wtedy musze odstawić karmienie jak mi da przeciwbólowe... Ale z zajęć jestem zadowolona, pan tak z zaangażowanie wypełniał ich czas:)
  • kapusta i twaróg
  • Kropka, ale o co chodzi z przewianą piersią?
    Przeciwbólowe-np paracetamol, nie jest przeciwwskazany przy karmieniu.
  • A i witam....jutro rozpoczęcie roku...jak u Was z organizacją?
    Ja bardzo przeżywam, bo nasz 3-latek idzie do przedszkola.
    6 i 7 latki idą do pierwszych klas w nowej szkole (odpowiednio do wieku)- rozpoczęcie o tej samej godzinie.
    a szósto i piąto-klasistki idą do nowej szkoły. Rozpoczęcie 2 godziny przed młodszymi.
  • Dzień dobry! jeszcze porannie :wink:

    Kropka - możesz jakoś bardziej szczegółowo (np.na priv.), bo tak ogólnie napisałaś, ze trudno Ci pomóc. Paracetamol - potwierdzam - możesz spokojnie brać.
  • Witam 1 września pamiętajmy proszę nie tylko o rozpoczęciu roku szkolnego ale i o tym co wydarzyło się 1 września 1939 roku ,pamiętajmy że i tamte dzieci szykowały się do szkoły jak nasze dzisiaj.


    Mały cytat na dziś :Przypominając Jezusowe wezwanie: â?žWypłyń na głębięâ?, Kościół stawia nam dziś przed oczy dwie postacie: trzynastowieczną norbertankę krakowską, św. Bronisławę, oraz św. Piotra Apostoła. Żyjąc w tak różnym miejscu i czasie, oboje stali się świadkami tego, że moc Boża pozwala przezwyciężyć ludzką słabość i prowadzić święte życie. To, że czujemy się grzesznikami, nie jest przeszkodą, by zarzucić sieci na słowo Jezusa â?? gdyż to sam Bóg, a nie nasza własna doskonałość, uzdalnia nas â?ždo uczestnictwa w dziale świętychâ?.

    Mira Majdan, â?žOremusâ? wrzesień 2005, s. 4

    A teraz zacznę gonić młodego isiebie bo wczoraj zaniemogłam i niewiele zrobiłam.

    Miłego dnia :-)
  • Serce Maryi, zjednoczone z Sercem Jezusa, módl się za nami.
    Witam i ja, dobrego dnia wszystkim.
  • Witam i ja:)
  • Szczęść Boże!!!
  • Witaj Lilu...!! :) :)
    I ja na sekundę.... Już zaczynam pracę. Pełna parą. I teraz aż do ferii Świątecznych...
    Moje dzieci też w szkołach...Modlę się o wszystkie dzieci dziś rozpoczynające naukę, by Pan im błogosławił....
  • Niech Imię Pańskie będzie błogosławione, teraz i na wieki!
  • Wrzesień.


    :ha:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.