Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

15354565859116

Komentarz

  • dzień dobry :bigsmile:
  • dzień dobry....
  • :bigsmile:a ja nie wiedziałam,ze dziś taka uroczystość:shamed:
    A Matka Częstochowska dla nas hojna taka:smile:nie mam wątpliwosci,ze to dzieki NIEJ 15 sierpnia z Czestochowie dostaliśmy naszą maleńką Marię.
    To cud-zwłaszcza przy moich 3 do roku owulacjach:shocked:i wieloletnim PCOS.

    AgoMario- dzięki wielkie:) Jakbym nie dawała rady przy części badawczej to będę Cie szukać po osiedlu:bigsmile:
    Ja z wszelkim pisaniem mam jedyny problem-MUSZĘ sie po po prostu zabrać-a potem jakos idzie...

    Bożego dnia wszystkim:)
  • agnieszkamamani- a rekolekcje AgiMarii w Porszewicach niedaleko Łodzi:)
    Wspaniałe miejsce:)
    zapraszamy jakby co:bigsmile:
    Nie tylko na ignacjańskie ale też małżeńskie

    http://www.youtube.com/watch?v=lQ_NpaX1NW0&feature=related
  • Duke, dzięki!!! Aż się wzruszyłam :cry:. Super, że to wkleiłaś tu na forum. Dobrego dnia pod płaszczem Matki Bożej :smile:
  • Nie jest rzeczą konieczną, abyśmy wam pisali o miłości braterskiej, albowiem Bóg was samych naucza, abyście się wzajemnie miłowali.
  • Witam sobotnio:smile: dobrego dnia wszystkim!
  • Witam :)
    aaaf - to klika Emilka :)
    No i lecę do dziecka nadrabiać zaległości w przytulaniu i zabawie (wolna sobota matki pracującej :boogie: )
  • Hej, a za parę godzin to już niedzielny poranek będzie :cool:
  • Witam, kawka o poranku, mniam. My mieliśmy wczoraj mega-leniwy dzień, gościna i jezioro. Dziś się zapowiada podobnie, może chociaż jakiś obiad ugotujemy..
  • U nas po burzliwej nocy wreszcie spokojniej. A grzmiało, a błyskało... :confused:

    Zosia spać nie mogła:sad:
  • Błogosławionej, Bożej niedzieli życzę.:bigsmile:
    Wczoraj takie mnie naszło myślenie, wsparte dzisiejszymi pięknymi czytaniami:
    abyście umieli rozpoznać, jaka jest wola Boża: co jest dobre, co Bogu przyjemne i co doskonałe oraz wątkiem Agaskowym:
    Pan Bóg na Sądzie Ostatecznym będzie mnie sądził z moich czynów miłosierdzia (byłem głodny , spragniony, przybyszem, chory, w więzieniu...) I to ma być dla mnie wyznacznikiem mojego działania. I drugorzędne jest co mnie do tego inspiruje i co daje "kopa"- Msza przed- czy posoborowa, wspólnota taka czy owaka, byle były efekty i Panu Bogu się one podobały.
  • Dzien dobry :bigsmile:

    u nas wreszcie troche slonca wyszlo, ale lenie jestesmy i do poludnia prawie w lozku sie przewalalismy :cool: Teraz mezczyzni na spacer poszli, a ja pije juz trzecia herbatke z imbirem (na mdlosci). Moze po kosciele uda nam sie jeszcze gdzies wyskoczyc na mala wycieczke :bigsmile:
  • :shocked::shocked::shocked:

    AB, jestem w szoku

    :shocked::shocked::shocked:
  • amen!


    AB - że też kurka bliżej nie mieszkasz :bigsmile:
  • AB - coś cudownego!
    I fotkę wkleiłaś!:bi::iw:
  • AB, ale to kolorowe jest jadalne? :shocked:
  • (oczywiscie autko cudne i bede sie Toba inspirowac robiac starszej tort urodzinowy zima)
  • WOW!!!!!!!!!!!!!!!!
    AB--piękny torcik!!!!!!
  • i jak to sie robi? kupujesz taka mase w roznych kolorach i sie bawisz w wycinanie itp.?
  • Też jestem ciekawa. Bo umiem tylko takie tradycyjne torty ozdabiać trochę...:shamed:
  • AB, to auto po prostu poraża.
  • AB - ja się zapytam pytaniem laika totalnego - a ta masa cukrowa - to co to...?:shamed:
  • No, ok, ale skąd to wziąć...?:shamed:
  • Matko kochana...
    To ja dopiero teraz zajarzyłam: ta masa cukrowa u Ciebie w przepisie, to jest tytuł przepisu...!!!
    A ja cały czas myślałam, że składnik całości...:dc::dc::dc:
    O, rany...:dc:
  • :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    Dzięki za przepis!:kissing:
  • Zobaczyłam ten tort przed chwilą i jak dojdę do siebie to zacznę zbierać szczękę z podłogi...
  • AB, ale z Ciebie szczęściara i zdolniacha zarazem :iw:
    Masz talent dziewczyno, jak mało kto :gq: :fr:
  • AB, jesteś moją idolką. No cudo Ci wyszło!
  • Witam z kawką, psiakiem przy boku i śpiącymi dziećmi jeszcze :-)

    Panie Boże, Ojcze wszechmogący, Jezu dobry, zlituj się nade mną grzesznikiem i udziel mi przebaczenia grzechów. Spraw, abym uniknął wszystkich zasadzek nieprzyjaciół, pokus zgubnej rozkoszy i abym zwyciężył; spraw, abym stanowczo wstrzymał się od myśli i uczynków, jakich zakazujesz; daj, abym Ci służył i miłował Cię, ile chcesz, i abym żył według Twojej woli. Daj mi, Panie, skruchę serca, pobożność cnotę pokory... Daj mi rozum, miłość i rozkosz Twoich przykazań, łatwość i powodzenie w przestrzeganiu ich, niestrudzoną wytrwałość w wielkich rzeczach; spraw, abym postępował z pokorą i nigdy nie ustał.
    Nie poddawaj mnie, Panie, ani ludzkiej słabości lub głupocie, ani zadowoleniu z moich zasług, ani żadnej innej rzeczy, jedynie Twojej woli. Rozporządzaj mną łaskawie, Panie, i wszystkimi moimi myślami i czynnościami według swego upodobania, aby przeze mnie, we mnie i ze mnie spełniała się jedynie i zawsze Twoja wola (św. Anzelm).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.