Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

18182848687116

Komentarz

  • 1 J 4,7-10)
    Umiłowani, miłujmy się wzajemnie, ponieważ miłość jest z Boga, a każdy, kto miłuje, narodził się z Boga i zna Boga. Kto nie miłuje, nie zna Boga, bo Bóg jest miłością. W tym objawiła się miłość Boga ku nam, że zesłał Syna swego Jednorodzonego na świat, abyśmy życie mieli dzięki Niemu. W tym przejawia się miłość, że nie my umiłowaliśmy Boga, ale że On sam nas umiłował i posłał Syna swojego jako ofiarę przebłagalną za nasze grzechy.
  • Witam się porankowo. Nie śpię od dawna, chyba zaczyna mnie dopadać bezsenność ciążowa.Poza tym skurcze nóg, brrr. W każdym razie piernik kętrzyński już w piekarniku,ja po śniadaniu, ale jeszcze jakoś kawy nie wypiłam, więc chyba sobie zrobię do sprawdzania testów :D

    Dobrego dnia !
    imageśw. Zofio, módl się za nami
  • U nas była deszczowa dzisiaj ta święta Zofija. Wątek poranny piszę wieczorem, ale ufam, że jutro nowy ranek nas powita...

    Spokojnej nocy na razie

  • wpadłam na moment, do nowenny :)

    trudny czas mam, w jakiś korkociąg wpadłam i nie potrafię się w odnaleźć... ale może po 20-tym będzie lepiej :)

    Błogosławionego dnia :)
  • I ja się witam, u nas dziś mokro i ciemno, ale może dobrze, niech podlewa roślinki
    ;;)

    Na szczęście nie czeka mnie dziś dużo biegania, więc liczę na spokojny dzień...

    Ojcze Święty, proszę nie tylko za nimi, ale i za tymi, którzy dzięki ich
    słowu będą wierzyć we Mnie, aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze,
    we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili jedno w Nas, aby świat
    uwierzył, żeś Ty Mnie posłał.  J 17

  • "Czas jest bezcenny, bo jest obecnością Boga.
    Obecna chwila jest wołaniem skierowanym do nas.
    To jest próba wiary,pytanie od Boga: "czy odpowiesz mi TAK?" "
    rozważania o wierze

    Dobrego dnia Forumowicze!
  • Witajcie Drodzy, u nas dziś wietrznie, pochmurno - pogoda naukowa i na załatwianie spraw...Bożego, owocnego dnia wszystkim
  • A mnie dziś czeka występ chóralny na świeżym powietrzu, brrrrrrrrr....
  • Chłodno, ale pogodnie, wiatr przewiał chmury, słonko, taka skandynawska pogoda, lubię
  • Hejka, u nas rześkiej, chłodnej pogody cd wyruszam zatem

    pochwalę się, że już napisałam ze dwa akapity dzisiaj :)

    Błogosławionego dnia wszystkim!

  • Brawo AgaMaria.
    JA dziś mam plan wyjścia na działkę,ale jakoś chłodno i liczę na to, że około południa się zbiorę. Grunt, że nie pada.
  • agnieszkamama, wiesz może gdzie można kupić taką ikonę św.Zofii? Moja córka Zoska, powiesiłabym jej w pokoju...
  • U Was chłodno? My około 11 z synem na dwór w sanadałach i ja krótki rękaw, a On cienka bluzeczka z długim, no nie zmarzliśmy nic a nic.
  • Monique - ociepla się...rano było 8 stopni

    Mamy jeszcze poranek? :))

  • edytowano maja 2012

    Nie wiem co mamy Aga, ale ja idę się zdrzemnąć skorzystam, że ktoś obok w pokoju słodko śpi, a goście jeszcze w trasie :)

     

    Zaraz mnie ktoś opieprzy, nie zauważyłam, że to wątek poranny, ale jak się połoóżyłam spać o 2 nad ranem, to może być jeszcze poranek dla mnie, co?

  • Moniko, mimo pięknego słońca jestem śpiąca pół dnia, a połozyłam się przed 24ą :)

    Dziś taki dzień, wiele osób jest śniętych

    U mnie kręci się trzecie pranie...wyschnie na słońcu

    Miłej drzemki

     

    :-h \m/
  • agnodike,nie wiem, z neta ściągnęłam. Może tam właśnie poszukaj?A może jakieś siostry wykonają na zamówienie?
  • Dzięki, poszukam.

  • No i sobota nadeszła,hurra.Szkoda tylko,że m. w ciągłych rozjazdach :(
  • "Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę: Jam zwyciężył świat".
    Błogosławionego dnia!
  • U nas dzień zaczął się od deszczyku,ale takiego fajnego majowego.
    Kawusia jest,ptaszki ćwierkają za oknem...
    Też życzę wszystkim dobrego dnia !
  • a ja wpadłam na moment do nowenny i wybywam ;)
    Dziś byłam rano na pobraniu krwi, a nasz szpital przy parku jest - jak tam pięknie ptaki śpiewały! Cudo :)

    błogosławionego dnia :)
  • Witajcie! Już po kawie, jeszcze przed czytaniami :\">

    Dużo dobra Wszystkim!

    Mają być gdzieniegdzie burze - kręgosłup o tym troszkę informuje i miejsca złamane niegdyś w nogach

    ale na razie u nas piękny, majowy dzień

    Spałam 9 godzin :))

  • Ja przy kawie...
    Porannie się witam!
    W głowie natłok myśli...Nowy tydzień. Ogrom spraw do załatwienia...

    Przerażenie mnie goarnia...Jak to wszystko ogarnąć?...Kurde, jak przeżyje najbliższe dwa tygodnie to jakoś bedzie.

    Dobrego dnia wszstkim!
  • Małgorzato, damy radę...w nowym tygodniu

    dużo sił dla Was!

    dla Ciebie...

  • Dobrego dnia Wszystkim !
    image
  • Jak miło się Was czyta z rana :-h

    Odprowadziłam syna na wycieczkę, pozostała 2 wyprawiona do szkoły teraz czas dla bliźniaków.

    Wszelkiego dobra!!!

     

      

  • @Agnieszkamama - na skurcze polecam wodę Słotwinkę - pomogła mi po 1 dniowym piciu
    Zawiera dużo magnezu, potasu i wapnia, wprost stworzona dla kobiet w ciąży

    Do kupienia w niektórych supermarketach i w aptekach

    imageimage


    Ja mam dziś jedyny wolny dzień :)

  • dzięki, już gdzieś czytałam Twój wpis o tej wodzie i zapomniałam, muszę się rozejrzeć.
    U nas od rana upał, a mi niedobrze i jakoś słabo. Coraz trudniej mi chodzić,plecy bolą i w ogóle ciężko, a jeszcze conajmniej 8 tygodni mnie czeka....ale nie narzekam:)
    dobrego dnia wszyscy !
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.