Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

18283858788116

Komentarz

  • Jak ja lubię ten wątek :)
    Dzień dobry! Wstałam o 7,bo chciałam popracować na działce, ale jakaś słaba i połamana jestem po wczorajszych podróżach i zabieganym dniu, więc odkładam pracę na wieczór...
    Wiaterek póki co miło zawiewa przez balkon. I powiem Wam w sekrecie,  niczym się napić nie mogę, od rana mi zimne piwko po głowie chodzi
    :>
  • Cześć Aga :)

    a ja chyba dzisiejszego dnia kończę ważną, wymęczającą mnie psychicznie i umysłowo sprawę. Chyba jak podpiszę dziś protokół to będe skakać z radości :D

    U nas pięknie się dzień zapowiada, oj pięknie. Dobrego dnia dla Wszystkich :)
  • No to powodzenia i oby się udało zakończyć.
  • Cześ Basja i Agnieszka!
  • U nas straszna susza,wszystko wyschło już.Trawa aż szeleści. 
    A nic nie zapowiada się na deszcz,ani jednej chmurki.
  • No u nas od kilku dni zapowiadają jakieś opady,ale póki co ani widu, ani słychu.
  • O południe już minęło - witajcie kochani

    u nas też chmury straszą i nic

    sucho sucho deszcz b potrzebny

    Anioł Panski w intencjach forumowych i o wytrwałość w pracy dla mnie +

  • dobrego dnia pod opieką Matki Bożej!
    maj się kończy.........
  • O, Agnieszko, dzięki za tę ikonę. Od razu łatwiej wejść w dzień...

    Dobrego dnia pod opieką Maryji wszystkim

    @};-
  • Każdy z nas ma coś z dziecka ;)

    Wspaniałego dnia 
    image
  • Dzień Dziecka zimny i deszczowy. Ania pojechała na wycieczkę szkolną, reszta dzieci leży w łóżkach. Na przemian marudzą i przysypiają. Chore dzieci...uff.
  • poranek faktycznie niefajny, w sensie strach wyjść z domu,taki ziąb i deszcz..dobrego dnia !
  • edytowano czerwca 2012
    edit:wykasowałam,bo już nieaktualne :)
  • Dobrego dnia dla Wszystkich :)
  • Basja, Tobie też.Niewyspana jakaś jestem,bo sobie córcia dyskotekę w brzuchu urządziła o północy,musiała się dziewczyna wyskakać ;)
    ale wreszcie zapowiada się słoneczny dzień
  • no właśnie u nas też słońce wyszło i może moje pomidory przeżyją ;)
    Aga a nie czytałaś przypadkiem wątku o dyskotece? Bo ona już ćwiczy ;)
  • aaaaaaaaaahahahahaha.tak,wczoraj czytałam
  • no widzisz dosżło do niej to co czytasz ;)
  • się przejęła, że albo teraz albo nigdy ;)
  • dzięki Aga!
    to jeden z tych fragmentów Pisma, które uwolnił moje serce od trosk :)
  • ech,ciągle poranek,więc napiszę tutaj. Postanowiłam poszukać inspiracji na blogu Ireny i spodobała mi się cukinia na maśle. Zaraz ruszam do sklepu i jeśli będzie,to działam !
  • Wczoraj córka przywiozła mi selera. Pokrojonego na krażki, obgotowanego i usmażonego w panierce. Pycha.
  • " Widzę się tak słaba, że gdyby nie Komunia św., upadałabym ustawicznie;


    jedno mnie tylko trzyma, to jest Komunia św., z niej czerpię siłę, w niej moja moc.


    Lękam się życia, jeśli w którym dniu nie mam Komunii św. Sama siebie się lękam.

    Jezus utajony w Hostii jest mi wszystkim. Z tabernakulum czerpię siłę, moc, odwagę, światło;


    tu w chwilach udręki szukam ukojenia. Nie umiałabym oddać chwały Bogu,

    gdybym nie miała w sercu Eucharystii."


    św. s. Faustyna
  • image


    Miłego dnia !!!
  • ha, właśnie popijam swoją.
  • ja też, poczytałam co nieco, bo jak zwykle mam forumowe tyły i już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek mi się uda być na bieżąco ;)

    Bożego dnia!

  • image


    Miłego dnia !!!
    właśnie piję. chcę taki kubek! tylko jak go myć?
  • Ooo, kawa, kawusia, kaweńka!  =P~

    Taki miałąm kiepski początek dnia, ze szok. Nawet samochód odpalił dopiero ze znaczną pomocą prostownika... No ale nic to, w piątek mam do zrobienia ważną rzecz i podejrzewam, że przez caly tydzień Zły będzie stawiał przeszkody, żebym jednak zrezygnowała. A gucio. Decyzja podjęta. Tylko cięzki tydzień przetrwać, i już.

    Dobrego dnia!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.