Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

18485878990116

Komentarz

  • Dzień dobry w ten deszczowy ranek. Ależ mnie wiadomość obudziła:
    koleżanka po 8 urodziła drugą córeczkę, o 3 się obudziła, o 6 byli w szpitalu,więc ekspres.
    Szczególnie cieszy, bo swoją pierwszą też stracili praktycznie w terminie p...
    A-i dziś miała się zgłosić na oddział rano na obserwację, bo to termin, a tu proszę,niespodzianka :)))
    Myślę, że Pan Bóg im tak wspaniale wynagrodził tamto cierpienie...
  • Dobrego dnia Wszystkim życzę
    image

    Idziemy zaraz do lekarza, mam nadzieję, ze i dla nas ten dzień się dobrze zacznie :)
  • Budze sie dzis, ide do lodowki, otwieram i znajduje tam to: 

    po tylu latach maz jeszcze ciagle mnie zaskakuje......
    Bozego dnia wszystkim!
  • Też pięknego dnia wszystkim! Za oknem już taki prawdziwy letni dzień...niektórzy po świadectwa, inni na plażę, a jeszcze inni do komputera - do roboty *-:) :-??
  • Piotrom i Pawłom Bożego Błogosławieństwa! +++

  • Lila, a może tarta z owocami? - spód jak na babeczki a mniej pracochłonne  ;) i oczywiście wszystkiego najlepszego dla Solenizanta :)
  • też żałuję, ale co się odwlecze to ...... :-)
    będziemy wracać przez Wrocek, ale w połowie lipca, a z tego co wyczytałam Ciebie w lipcu nie ma w domu
  • dzień dobry
    ja dziś znowu się rzucałam w nocy,więc spałam do 10 i...........nie mam mocy. Na zewnątrz cieplutko,mam nadzieję się zmobilizować za chwilkę.......
  • Przy takich upałach teraz jest bardzo przyjemnie w ogrodzie
    :D
  • Witajcie! Ranek już zaawansowany ;))

    W Polsce w nocy była burza...Łódź trochę zahaczyło, ale z widoku błysków wywnioskowałam, że burza była nad Poznaniem i nad Warszawą

    a dziś duszno...i

    chyba się szykuje powtórka z rozrywki

     

    :-w
  • Witaj Aga Maria-u nas chyba padało w nocy, ale burzy raczej nie było.
  • dzień dobry,

    kolejny upalny dzień przed nami..........dobrze, że noc była w miarę chłodna.
    Wczesna pora, a ja mam ochotę na zimne piwo
    =P~
  • Witajcie !
    Czy do Was też nareszcie zawitało słońce???image


  • Dzień dobry!
    U nas słoneczko było już wczoraj, ale musiało, bo odpust mieliśmy w parafii św. Marii Magdaleny :)
  • No to musiało.
    A ja sobie poplotkuję trochę z rana:mieliśmy przygodę wczoraj:Siedzimy sobie przy stoliku w restauracji z m., jemy już swój obiad. Panuje tłok, wszystko zajęte, przychodzą nowi klienci i kręcą się na zewnątrz , widać, czekają na wolny stolik. Nagle niespodziewanie do naszego stolika podchodzą dwie starsze babki z dziewczyną ok. 10 lat i jedna mówi: my sobie tu z Państwem usiądziemy, dobrze?i cyk, już siedzą z nami przy stole !!!!
    :-O

    Nawet nie zdążyliśmy zareagować.Potem za każdym razem jak zobaczyły kogoś z obsługi to nachalnie wołały o obsługę(a jedna ciągle powtarzała z dumą:trzeba walczyć o swoje). Oczywiście non stop święte oburzenie, jak tak można klientów traktować. Przesiadły się w końcu po 20 minutach do stolika, który się zwolnił. Nikt się nie kwapił,żeby je obsłużyć, więc w końcu wyszły i jeszcze poleciał komentarz: powinnyśmy zosdtawić karteczkę:dziękujemy za miłą i szybką obsługę.

    8-X
    Byłam w szoku- ciekawe czy się tak za komuny jeszcze w kolejkach wyrobiły czy nabrały praktyki rozpychając się w kolejkach przychodnianych..........
    :-))
  • A pamiętacie jak pół roku temu przesiadaliśmy się ze starego forum i jak dużo osób narzekało i nie mogło się tu odnaleźć? Ja też ;-) A teraz bym tego nie zamieniła na tamto :-)

    Serdeczne dzięki wszystkim, którzy się do tego przyczynili!!!

  • Od rana leje deszcz. Smutno i szaro. Dzieci jeszcze śpią ( jest tylko 2 najmłodszych ) w calym domu słychać tylko szum deszczu. Miły przerywnik po upalnych dniach.
  • Witaj Aniu :D
  • Witam. W Kościerzynie też pada? W te wakacje nie uda mi się zawitać w wasze strony, były tylko dzieci, ale do końca roku daleko. Jeszcze nie widziałam wykończonego domu syna.
  • ania, ja też się ucieszyłam na ochłodzenie-niestety u nas już daje słońce znowu i do południa pewnie znowu upał się rozkręci.
  • U nas już wczoraj wieczorem przeszła potężna burza, ale bez szkód. Jak oglądam skutki nawałnic w Polsce, to serce mi się kraje. Ile ludzie strat ponieśli ! Kiedy będzie koniec tych ludzkich dramatów?
  • Ranek przeminął. Ale huśtawka pogodowa trwa...na szczęście jest chłodniej - za to kręci się w głowie, wieje i są chyba zmiany ciśnień, przynajmniej tak to odczuwam...u nas nie było burzy: ze trzy razy może coś zamruczało, a potem przez całą noc lało...teraz kawki rozdziobują trawniki w poszukiwaniu robali =:)

    Z powodu niemania telewizora nie widzimy tych zniszczeń. Obraz ma jednak większą moc niż wiadomości radiowe na przykład. Współczuję wszystkim poszkodowanym. Oby już koniec tych burz i pogodny sierpień dalej.

    Różnicę jednak czuję, bo jak to mówią:"od świętej Anki chłodne wieczory i ranki". I to się czuje - ranki i wieczory są bardziej rześkie, powiewa czasem chłodny wiatr...nawet jak jest upał, to ten ranek i wieczór jest już inny niż w lipcu...

  • Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też zachowałem dla ciebie łaskawość
    JR.31


    Witajcie. Cisza w domu, Mania zasnęła, mąż wybył, ja popijam kawę zbożową.

    Powiem Wam,że rok w rok o tej porze mam poczucie niedosytu,ciągnie mnie na szlak pielgrzymkowy. Te sierpniowe wschody i zachody słońca budzą tyle wspomnień. Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś wyruszę w drogę...
    [-O<
  • edytowano sierpnia 2012
    image

    Dobrego dnia !

  • Dzień dobry-jak Wasz poranek?
    U nas na szczęście spokojna noc i nawet kawę z mężem rano wypiłam.
    I umyłam właśnie podlogi-uroki małego dziecka w domu-każda minuta się liczy
    ;)





  • Dzieci i wnuki zjadły śniadanie i wróciły do łóżka.....mojego. Leżę sobie jeszcze, obłożona dzieciarnią i popijajam poranną kawę. Sielanka jak z obrazka, trwaj chwilo.
  • PROŚBA


    MATKO ŁASKAWA
    ZMIŁUJ SIĘ NADE MNĄ
    SPOKÓJ MA MASKĘ CIEMNĄ

    MIŁOŚĆ ŚWIATŁO ZAPALA
    NADZIEJA UCZY CZEKAĆ POMALEŃKU

    SZTURCHNIJ CZASEM- PO CIEMKU


    KS. TWARDOWSKI

  • edytowano sierpnia 2012
    Witajcie porannie!

    Młody wstał dziś rano chwilę po szóstej. Byłam zła i niewyspana...Ale musiałam wstać. Wstałałam. Pokrzątałam się trochę. Za jakiś czas wróciliśmy razem do łożka. Udało się przysnąś jeszcze na chwilę...
    Obudziło mnie pukanie do drzwi. Głosne i wyraźne. Wstaję. Otwieram. Nikogo nie ma. Zupełna cisza! A przecież byłam pewna, że ktoś pukał.
    I od razu skojarzył mi się taki wiersz:

    zatrzymał się 
    cień pod oknem 
    nade mną chmury wędrowne 
    udam że mnie nie ma 
    zapomnę 
    puka 
    znów nie otwieram 
    myślę: - późno ciemno. 
    - Kto? - pytam wreszcie 
    - Twój Bóg zakochany 
    z miłością niewzajemną 


    I moja pierwsza myśl. A może to Bóg puka z rana do mojego serca? Serio tak pomyślałam!

    Następnie za jakiś czas wchodzę na forum. Orwieram wątek poranny, żeby się przywitać, a tam.....Twardowski

    Agnieszkomamo!!! @-)
    Powaliłaś mnie tym Twardowskim!

     Bóg nie dość, że puka do mnie, to jeszcze przychodzi przez słowa

    :D
  • edytowano sierpnia 2012
    To pozwolę sobie dorzucić jeszcze jeden wiersz Twardowskiego. Bo jakoś bardzo mi pasuje do tych dwóch poprzednich:

    "Może" 
    Może wierzysz tak sobie 
    lepiej 
    gorzej 
    jak żółw pomaleńku 

    uwierz wreszcie naprawdę 
    po ciemku 
    ------------

    UWIERZYĆ! Po ciemku! Wbrew nadziei...
    Zaufać! 
    Tyle się tu mówi o zaufaniu. O skoku w przepaść. O chodzeniu po wodzie.
    Nie dawniej jak przed wczoraj czytaliśmy tę Ewangelię. Jak Jezus uczył Piotra chodzić po wodzie. 
    Nasze życie ma być kroczeniem po wodzie. Ku Bogu...Codziennie...

    "Wierzyć to znaczy ufać kiedy cudów nie ma." 

    Edit: Cytowanie przeciągnęł się na mój dopisek pod kreską.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.