Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

18788909293116

Komentarz

  • Witam z wielką radością!
    A radość stąd, że mogę sobie poczytać i popisać na forumie :)

    Wczesnym rankiem, było ciężko... najmłodsze dzieci do przedszkola zaprowadziłam...
    Tak właściwie to nie wiem, kto bardziej przeżywał... dzieci czy ja :(
  • Myślałam o Was wszystkich, którzy zaczynacie wraz z dziatwą obowiązek szkolny.

    Witam wszystkich powoli rozkręcając się

    Powoli wyziera słoneczko

     

    ~O)
  • Witajcie wszyscy :)

    wczoraj byliśmy na rowerach i było cudnie! Pojeździliśmy po lasach okolicznych i zrobiliśmy 40 km :)
    I wreszcie czarny bez znalazłam, jutro jak dobrze pójdzie podjedziemy autem pozrywać :)
  • Witam i ja
    ;) Chłopcy znów w przedszkolu, więc powinnam miec odrobinę więcej czasu żeby pisac.
    Bożego dnia wszystkim!!
  • :-S

    Z pewnym wysiłkiem można się przyzwyczaić do tego wstawania.

    Powodzenia!
  • Witam porannie, zanim kolejna partia dzieci wstanie do szkoły...

    Mało dziś spałam, bo nierozwiązane problemy spędzają mi sen z powiek...I ta młodzież kręcąca się po domu już od samiuteńkiego świtu. Ech!
  • Witam i ja
    Ciężko przywyknąć po wakacjach do tak wczesnego wstawania .
    Nowa szkoła spory kawałek od domu, wstać trzeba wcześniej.

    image
  • Kolejny dzień w przedszkolu z płaczem na dzieńdobry :(
    Mam nadzieję, że to długo tak nie potrwa.
    A ja na poprawę humoru odświeżyłam sobie fryzurę, krótkim cięciem i mam zamiar poodwiedzać dzisiaj kilka urzędów państwowych...
  • Witajcie,
    my w tym tygodniu mamy maraton przychodniany,wczoraj kontrola u pediatry, a że Mania była faktycznie niewyraźna, dziś byliśmy zrobić morfologię, w moczu wyszły jakieś leukocyty,żeby tylko antybiotyku nie dowqliła jej :(
    a jutro nas jeszcze kontrolna bioderek czeka, więc naprawdę-maraton.

    Chyba sobie jeszcze jedną kawę zrobię, bo w tym zamęcie zimną piłam rano...


    dobrego dnia!
  • edytowano września 2012
    ps. celinka, zainspirowałaś mnie- jutro do mnie p.fryzjerka przychodzi-właśnie się umówiłam ! :)
  • Chyba nam się panna podziębiła, a ja razem z nią. Dziś jestem jak zombie,prawie całą noc nie spała, a my na zmianę próbowaliśmy ją ululać.
    A jak Wasze poranki?


  • Ja w tym tygodniu czuję się jak zombi. Normalnie ciężko jakoś, a milion spraw do załatwienia - zasiłek rodzinny, zaświadczenie na basen do szkoły dla syna od pediatry, ortodonta z córką (odbiór aparatu), psychiatra ze starszym, zaświadczenie z PPP dla córki, zapisać dzieci na zajęcia do MDK-u, dokupić książki (bo wyszły dodatkowe niespodzianki) itp rozrywki. A tu do tego jedno dziecko było wczoraj na wycieczce, drugie jedzie jutro, więc dziwne godziny odebrania dochodzą. Ech, jak ja nie lubię tych początków roku szkolnego, jeden syn w czwartej panikuje mi codziennie, że nie da na pewno rady, córka za to w pierwszej podstawowej w euforii i są darcia w towarzystwie.  :-S
  • Dobrego dnia dla wszystkich :)
  • wzajemnie!!

    udało mi się Marynię w chustę włożyć i sobie kawkę na orgu popijam, a w dodatku jestem zadowolona, bo jej badanie wyszło ok.
    A w planach mam ciasto z dyni. Jak ktoś ma pyszny sprawdzony przepis,to ja chętna.
  • Witam, w ten mroczny poranek :(

    NIC mi się nie chce
    3:-O

  • NIC mi się nie chce
    3:-O
    O, to jest nas dwie.
    Nie lubię takiej pogody za oknem...
  • No i znowu zaczęło się poranne "płynięcie" przez wieś w błocie. Deszcz potrzebny ale to błoto  :|  Tylko patrzeć jak zaczną się katary....

    Życzę dobrego dnia!!! 

  • u nas też szaro buro.
  • jesień, jesień!

    katar tu, katar tam, ram-pam-pam!

    (na razie dwa katary i jeden katarek) 
    :(|)
  • u nas w temacie kataru też rozwojowo
  • kicham, marznę ...

    samochód ochlapał mnie na przystanku :ar!

    po kolana mokre nogi

    kolejna herbatka na rozgrzewkę

    ~O) 
  • a to dopiero 13.09........ #:-S
  • Witajcie!

    U nas leje już całą noc i poranek

    O:-)

    Choć łamie w kościach, to lubię taką pogodę. W końcu jest czym oddychać, Deszcz zmył kurz z drzew. Pięknie obmył klony i jesion za oknem. Ich liście błyszczą, a młoda sroczka na czubku drzewa ma tak oblepione skrzydełka, że wygląda niczym dzięcioł

    :D

    Owocnego dnia wszystkim! Nawet tym, którzy nie lubię deszczu

    Niech będzie ciepło w sercach i jasno w głowie 

  • ciacho w piekarniku,mam ndzieję,że nie skaszaniłam go
    :-SS
  • Witam w klubie NIC mi sie nie chce jest nas juz 3..a to juz powarzna LIczba ....
  • Też dzisiaj mam lenia. Miałam jechać do córki na kawę i ploty, ale niespodziewanie jeden " zdechlak" został w domu.....i po planach.
  • Witajcie. Mi pamału mija przeziębienie i  zaczyna mi się więcej chcieć. Teraz dopadło męża.  

    Ja podobnie jak AgaMaria świetnie czuję się dopiero w czasie deszczu, po deszczu.

    Dziś zaliczamy 3 wywiadówki a jesteśmy już po 3.

  • witajcie i mnie dopadł katar, nie czuję smaku, głowa pęka, nic tylko przeleżeć, dobrze ze mąż wyskoczy z pracy po dzieciaczki do szkoły, mam teraz 2 w domu, 2latka i 3,5, Tomek w pierwszej klasie Gośka w zerówce, normalnie odpoczywam w domu jakoś tak mniej pisków i wrzawy:) Szymek gorączkuje, albo ząbki albo przeziębienie. Po co ja we wtorek nalałam basen do wody, teraz płace za to:(
  • Witam w piątek!
    grzyby u nas rosną, dużo grzybów - jutro zatem do lasu na grzyby idziemy :)
    Dziś jednak zmykam, bo obowiązki wzywają czy raczej stoją nade mną i domagają się mojego działania ;)

    Dobrego dnia!

    @Agamamama - jak ciasto wyszło?
  • dzień dobry
    Basja-zakalec :(((( Tyle razy się przejechałam na tym gów....nym piekarniku!
    ale i tak zjem powolutku, a co ! ;)

    dobrego dnia.


    tak mi się marzy jakąś fajną książkę poczytać...........

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.