Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

18687899192116

Komentarz

  • witajcie :-*
  • dobrz,że świeci słońce,plamy na pieluchach mi wypali ;)
  • to niech dobrze świeci ;)
    i nas świeci i dobrze wieje ;)
    u nas zmiana warty, stary kierownik odchodzi i nadchodzi nowy.. i oby do popołudnia :)


    dobrego dnia!
  • witajcie! u nas pochmurno i nie wiadomo, co z tego będzie, ale za to szykuje się dzień pełen spotkań i to mnie cieszy. Pozdrawiam
  • Pompejanka Ty jeszcze w rozjazdach czy już koniec? :)
  • czy mógłby mi ktoś pomóc? Nie mogę założyć nowego wątku. Szukam książki Haliny Błaż Będziesz miłował... Dekalog. Wszędzie jest niedostępna. Może ktos by miał i mogł zeskanować albo co. Będę bardzo wdzieczna
  • Już wczoraj dotarłam do domu...znaczy się odczuwam koniec wakacji-jutro do pracy, bo zaczynamy rekolekcjami nauczycielskimi. Tak mi było dobrze na tych wyjazdach!!!Będzie co wspominać przez cały rok :-)
  • @mama_asia - założyłam :)
  • Włączam wodę na kawę-kto reflektuje?
  • ja chętnie + prosze mnie pogonić bo praca czeka.......
  • ja bardzo chętnie
  • Basja, do roboty, bo kawy nie będzie!!!kto nie pracuje, niech nie pije kawy...-czy to przypadkiem tak nie było???;-) Mamo_asiu, zaraz się zagotuje i będzie!Zapraszam ~O) ~O)
  • no to zmykam!!
    a taaaaaaaak mi tuuuu duobrze...

    to Wam jeszcze powiem, ze ostatnią częśc mieszkania dziś mój mąz maluje i chętnie bym pobyła z nim w domu :D
  • Dzień dobry

    rześki poranek

    Uwielbiam takie rześkie poranki sierpniowe

    :P

    Kojarzą mi się miedzy innymi z ważnymi rekolekcjami ignacjańskimi

     

    :x
  • Witajcie u nas piękne słońce za oknem

    Miłego dnia!!!

     

  • Witaj, u nas też pięknie. Martwię się trochę o małża, bo lekko podziębiony. Za późno chodzimy spać i to przeze mnie...długo pracowałam, potem jeszcze zerknęłam na orga...

    Dostrzegłam, że jak małż się nie wyśpi, to podatny na przeziębienia. I kondycja zerowa...

  • a za mną bardzo ciężki wieczór i noc.
    Maria bardzo wyczuwa mój nastrój i cały czas prawie płakała :(
  • Aga z pewnością czuje Marysia Twoje nastroje,wspieram+


    Z innej beczki, gdzieś było na forum, ale nie mogę znaleźć...polećcie staniki dobrej firmy do karmienia
  • witajcie,
    jestem już po swojej bezkofeinowej kawce ;)

    mam w planie zrobić trochę koncentratu,tak nam pomidory obrodziły. No i jestem dumna,bo wyhodowaliśmy je od nasionka.
    :D


    image
  • Olesiu, zazdraszczam...

    A tak w ogóle to Ty gdzieś koło Tczewa mieszkasz? Czy bliżej Gdańska? Bo przez ostatni tydzień byliśmy w okolicy. I myślałam o Tobie. Tyle, że bez netu byłam. A i twojego telefonu też nie posiadam. Zgubiłam...:(

    Miłego dnia wszystkim!
    Witajcie!

    @Małgosiu, nie doczytałam wcześniej, przepraszam...!
    Mieszkam w samym Tczewie, gdyby co, na przyszłość. :) I zapraszam następnym razem. Z Trójmiasta tak naprawdę to rzut beretem do nas. :D
    Co do telefonu, priv. napiszę. :)
  • @Bereniko - dzień był pełen wrażeń, a nawet niemal dwa. ;)
    Bardzo, bardzo miłe spotkanie. :)
  • dzień dobry,słonecznie dziś i miło :)
    My z Marynią już na zakupach byłyśmy. Lubię tak od rana gdzieś wyjść,kiedy mniej ludzi jest.

  • Witaj agnieszkomamo, ranne ptaszki z Was :)
  • no ba,my działamy od miesiąca 24 h na dobę
    8-}
  • witam z kawką

     

  • Dzień dobry. Miłego dnia życzy nowina na tym wątku :) Mogę czasem sobie poklikać z Wami??
  • O,rany... 
    Witaj, Dorunia!!!
    Patrzę - bez listka, a nie znam... Hmmm...
    A to stara gwardia jeszcze z 2007... 
    Gdzieś Ty się uchowała tak cicho...??? :) Czy to ja Cię przegapiłam?
  • Budowałam, dom, potem przystosowywałam się do wiejskiego życia, a teraz już jestem wieśniara pełną gębą, dzieci podrosły i mogę trochę klikać  :>
  • Witam porannie z nad parującej kawy w ten ostatni weekend wakacji!
     Miłego dnia!
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.