Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

18889919394116

Komentarz

  • Życzę wszystkim miłego dnia. Kawa wypita więc zamykam do pracy ( domowej oczywiście ) Pokoje czekają, kuchnię już odgruzowałam.
  • Super Basju! Syn wczoraj przed dzwiami na trawniku jakies psiunki znajdywal i ciagle pytal: "a ten jest jadalny?"
    Ja dzis mam zaplanowana wycieczke do miasta - jedziemy odebrac tate z pracy :) Plan jest taki: Maja do chusty, na plecy plecak, syn na nogach. Kilka przystankow metrem, przesiadka na autobus. Mam nadzieje, ze dam rade...
  • Witam Wszystkich,

    Dzień udało się z Łaską Bożą zacząć od Mszy św.

    Dziś piękne święto. Krzyż całą naszą nadzieją...

  • Agnieszkamama, pociesz sie, ze czytam książkę, ale nie wiem czy "fajną" - aktualnie własności cech wyrażanych przymiotnikiem

    no cóż

    gorsze bywają

     

    :D
  • ło mamo, Aga Maria, niefajna!
    :P
  • Witajcie!!!

    Miłego dnia. Zazdroszczę grzybów. 

    Spróbuję znów zabrać w niedzielę rodzinkę na grzyby. 

    Muszę kogoś dopytać gdzie tu są  najbliższe lasy z grzybami. 

  • Słonko wyszło, czerep przestał nawalać ;)
    Miejmy nadzieję, że dziś będzie lepiej niż wczoraj :)

    Powiadacie, że grzybki się pojawiły :D
    Czekam, czekam
    Udało mi się raz kupić , cena powalająca ale na sosik było.
    Przed wczoraj za kg podgrzybków śpiewali sobie 35 zł :-w, brzydko to określiłam sobie pod nosem  :D

    Zatem miłego dnia 
    image
  • edytowano września 2012

    U nas to jakie rejony? Ja chcę grzybów, a do tej pory słabo z nimi było...
    lubuskie :)

    jutro plan: ogródek ogarnąć i w lesie być :)

    Ja dzis mam zaplanowana wycieczke do miasta - jedziemy odebrac tate z pracy :) Plan jest taki: Maja do chusty, na plecy plecak, syn na nogach. Kilka przystankow metrem, przesiadka na autobus. Mam nadzieje, ze dam rade...
    @Maciejka - udało się? :)
  • udalo :) M. wrocil z przedszkola z czerwonym nosem, rozcieta warga i guzem. Przewrocil sie. Nie byl w najlepszym humorze, wiec obiecalam lody na miescie i obietnicy dotrzymalam :)
    Fajnie bylo: polazilam po sklepach (dlaczego buty dla kobiet sa takie brzydkie i w dodatku na obcasach?), wyperfumowalam w obecnosci meza (juz bedzie wiedzial jaka niespodzianke mi nastepnym razem przygotowac), kupilismy na wyprzedazy komplet okularow przeciwslonecznych dla calej rodziny- nawet dla 4,5 miesiecznej coreczki :)
    Ale dobrze jest wrocic na cicha i spokojna wies :)
  • no to się zadziało u Was :)
    jejku ja dawno po sklepach nie chodziłam, chyba jak skończy się teraz u nas winobranie to się wybiorę ;) Z tymi butami to ja mam zawsze taki sam problem, prawie nigdy nie ma takich jak bym chciała :)
  • Basja ,a Tobie nie za dobrze i grzyby i winobranie:))U nas ani grzybów ani winogrona;((
  • Teraz jest rano???
  • haha chyba wieczór, ale ja mam taaaaakie zaległości forumowe, że nadrabiam w każdym wątku :)

    @Elżunia - zapraszam na jedno i drugie, ale na winobranie to się musisz pospieszyć, bo końcówka ;)
  • Basja ,a Tobie nie za dobrze i grzyby i winobranie:))U nas ani grzybów ani winogrona;((
    To samo chciałam napisać.
  • Mąż miał zajrzeć do zagajnika. Zaspał.
    Wczoraj mijalismy rowerzystę z koszem grzybów. 
    Może po śniadaniu wszyscy przejdziemy się do lasu? :D
  • Jak dobrze, że jest sobota!
  • a mi smutno,bom.m usiał wybyć z rana ,a i czekam na gości,na których za bardzo nie mam siły i chęci..........
    ale chociaż deszcz nie pada
    B-)
  • A ja zasmarkana,chrypa i kaszel mnie męczą...Pije moja miksture czosnkowa i zaraz idę gardło plukac.Jutro znajomi bedą na obiedzie więc na zakupy musze iść i DZis tarte snikersowa musze zrobic,zupa i drugie jutro.
  • Sobota, na która czekałam #:-S
    Obietnice, ze śpię do 9.00....realia- najmłodsze wstały przed 7, później kolejno do 7.30 wszyscy na nogach (poza najstarszą oczywiście:)). Śniadanie było więc tradycyjnie...chwilę po 8...

    :-/

    Jak to się robi, żeby spać całą rodziną do 9.00
    ~X(
  • Sobota, na która czekałam #:-S
    Obietnice, ze śpię do 9.00....realia- najmłodsze wstały przed 7, później kolejno do 7.30 wszyscy na nogach (poza najstarszą oczywiście:)). Śniadanie było więc tradycyjnie...chwilę po 8...

    :-/

    Jak to się robi, żeby spać całą rodziną do 9.00
    ~X(
    Nie da się.
  • Zazdroscie zadroscie Basj Grzybow i Winobranja to piekna sprawa mowie wam ja wiem cos na ten temat nawet duzzzzo Wiem hehehehe.....
    :))
  • Też czekałam na tę sobote, ale u mnie standard na ten czas robota wisi nad głowa, a jest ciężko, bo od tych chmur, zmian pogodowych, cały czas boli głowa i inne członki...cały ten tydzień taki miałam...tylko we wtorek, kiedy było upalnie czułam się lepiej 8-|

  • Jak to się robi, żeby spać całą rodziną do 9.00


    Jest na to jeden sposób -czekać,aż dzieci podrosną
    =))
  • W naszym wypadku na pewno, bo na razie to wtają o świcie. Ale dzieci mojej blskiej koleżanki (2i 4lata) lubią spać-do9albo i dłużej. Czasem jak do nich wpadaliśmy ok. 10tej( my już p drugim śniadaniu) to oni dopiero za pierwsze się zaberali. Ehhh... To jest życie ;)
  • No i dopadła nas aura. Mam w domu jedno z gorączką i gilami do pasa, drugie wysłałam do szkoły z gilami do pasa, ale bez gorączki (IV klasa, więc nie chcę by nadrabiał, bo widzę jak szaleją z ilością materiału) liczę że na tym koniec, choć mnie dziś gardło boli, reszta rodziny w normie (oby im tak zostało). 

    Miłego dnia życzę!!

  • U mnie córa po zapaleniu płuc złapała zap. oskrzeli, ale jutro już wybędzie do przedszkola. :) Jeszcze nie była w tym roku i bardzo tęskni.

  • Dobrego dnia wszystkim! Owocnego tygodnia ~O)
  • No, walczymy :)


  • witajcie:)
    znowu słońce za oknem,jak miło.
    m.wybył poza miasto w sprawach pracowych,mialyśmy jechać z nim,ale w końcu odradził ze względu na przeziębienie małej,zamulamy więc w domu ;)
    Ja już po kawie,pranie wstawione, córcia przysnęła, ja poczytuję Gościa.Dobrego dnia!


    św.Stanisławie Kostko, módl się za nami.
  • U mnie nocne atrakcje, córcia wymiotowała, potem poszła znowu gorączka, młodszy syn poszedł do szkoły z gilami, uparł się że idzie na basen z klasą. Ano zobaczymy jak to się nam wszystko rozwinie. 

    Życzę dużo słonka za oknem i Bożego wsparcia!!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.