Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

18990929495116

Komentarz

  • dzień dobry :) 
  • Dobry!



    tak w temacie wczorajszej rocznicy za mną chodzi
    :D
  • edytowano września 2012
    @Dorotak. waszej? 

    jesli tak - to najlepszego :)
  • Przywieźli kontener na odpady pobudowlane, będziemy robić zaraz "sprzątanie świata" na własnym podwórku, dobrze, że pogoda sprzyja :D
    Wywietrzymy też katary.
  • tat, cała pierwsza :D

    zaspamuje Was;-)

  • dzień dobry !
    Kolejny słoneczny dzień,jak ja się cieszę!
    mam zmywanie i prasowanie do zrobienia, ale ja tak lubię leniwe poranki ;)



  • u nas pada (leje?), ale za to panowie juz prawie sa gotowi z malowaniem przedpokoju :) Taki ladny, sloneczny kolor wybralam.
  • No muszę to gdzieś napisać. Dziś pojechałam z dzieckiem po odbiór aparatu ortodontycznego (wyrwałam dziecko w czasie lekcji na jedną godzinę), szybko poszło u ortodonty, a że miałam mu jeszcze ekg zrobić to myślę, a może się uda. Idę i pytam ile osób, kurka jeszcze 3 i dopiero my. No nic, zastanawiamy się głośno co robimy, bo mamy 20 min do następnej lekcji, już zaczynam rezygnować z kolejnej lekcji, a tu nagle ludziska mówią - niech pani wejdzie teraz. Normalnie szok. Tyle godzin, przez tyle lat w przychodniach i nigdy mnie nawet z autystycznym najstarszym nie przepuścili, a tu bach - taka niespodzianka, trzy osoby zgodnie mnie bez przymusu i próśb przepuścili. No i mamy badanie z głowy, na szczęście wygląda że jest oki, bo dziecko miało kłucia w mostku, a chciał w piłkę grać, więc odetchnął, a ja podwójnie....No to sobie gdzieś musiałam napisać i napisałam. 
  • No to udany poranek miałaś :)
    Czasem ludzie są naprawdę fajni oprócz tych chwil kiedy nie są :)
  • Ależ fajny poranek-udalo mi się Mszy św. w RM wysłuchać,trochę z nimi pomodlić,na spacerze już z M. byłam i na zakupach
    B-)
  • Witajcie o poranku! Czekam na wschód słońca przy pracy. W końcu cisza w domu!
    Dobrego dnia wszystkim!
  • Haku wstałaś czy całą noc czuwałaś? :)

    dzień dobry, ja na momencik wpadłam :)
  • Miłego dnia! Mój rozruch dziś ciężki, bo znów bez sensu za późno poszłam spać.
  • od jakiegoś czasu nas wycisza szybciej wieczorem wieczorny różaniec, więc w łóżku już o 23 jestem. A kiedyś myślałam że to niemożliwe :)
  • dzień dobry,
    u nas słabo,bo szaro i buro, ale noc była znośna. Wczoraj wieczorem pierwszy raz wyszłam z koleżanką, 2 miesiące od porodu. Tata i dziecko mają się dobrze, nawet lamentów żadnych nie było :)
  • A mnie słonko świeci przez okno, nieśmiało za chmur wygląda. Miłego dnia życzę Wam!!!
  • A mój kochany mąz został chwilę dłużej, żeby odholować auto do warsztatu. Tym samym wyręczył mnie w porannym odwożeniu dzieci. Te, które pozostały smacznie śpią. A ja rozxkoszuję sie poranna kawą. Dobrego dnia Wszystkim życzę!
  • Haku wstałaś czy całą noc czuwałaś? :)

    dzień dobry, ja na momencik wpadłam :)
    wstałam o 4, bo wczoraj padłam o 21.30 :)
    Pamiętajcie dziś o @Uli od @Piotoru, bo dziś powinna rodzić - wczoraj siedzieliśmy razem na IP na żelaznej
  • Pamiętajcie dziś o @Uli od @Piotoru, bo dziś powinna rodzić - wczoraj siedzieliśmy razem na IP na żelaznej 
    No nieładnie Haku [-X Tak długo się ukrywałaś ;)

    A o Uli bedziemy pamiętać.
    Za wstawiennictwem Aniołów Stróżów
  • nie, ja nie z tego powodu tam byłam  :D tylko z pytania czy to co mnie boli to jajnik czy wyrostek. Na razie wychodzi, że wyrostek
  • Za oknem szaro, buro i smutno. Chata ogarnięta, jadę do wnuczki, bo córka chce na zakupy wyskoczyć. Nie ma to jak pogotowie babcine.
  • Ula ciągle nie urodziła ale mamy nadzieję, że Hania dziś zdecyduje się na jakąś bardziej zdecydowaną akcję.
  • Witajcie dobre ludzie!

    U nas już mgły jesienne...jestem szczęśliwa, bo trochę odpoczęłam i lepiej się czuję

    :O)
  • Witajcie! Zajrzałam tu, a w kuchni nie posprzątane po śniadaniu.
  • Ula ciągle nie urodziła ale mamy nadzieję, że Hania dziś zdecyduje się na jakąś bardziej zdecydowaną akcję.
    Hanki to trudne są...do wychowywania i do rodzenia tez:) trzymajcie się ;)
  • U nas też mgły. Zaraz ruszam na Kabaty zawieźć młodzież na metro. Potem z wiadrami do sąsiadki po winogrona, a potem do drugiej po obiecany na forum przepis na doskonały rosół.
    A oprócz tego góra prasowania (tak, prasuję, choć pod wpływem forum mocno ograniczyłam asortyment), sprzątanie. W dodatku zmywarkę mam zepsutą. :((
    W ogrodzie szaleją szlaki, kwiczoły i sikorki. I coś mi puka w dom.Dzięcioł?
    A latem widziałam w ogrodzie dzięcioła czarnego. Piękny, duży, czarny jak smoła z pięknym czerwonym łebkiem. Częściej są dzięcioły zielone, takie co stukają w ziemię, a nie w drzewa.
    Jedna sztuka młodzieży właśnie zdecydowała się nie jechać na wykład z tektoniki, bo "pierwszy to pewnie organizacyjny, a poza tym potem jest trzygodzinne okienko". To trzygodzinne okienko i tak będzie przez cały semestr. No, ale zostało jeszcze dwoje licealistów do odwiezienia, moje i nie moje.

    Update: student wymyślił, że to on pojedzie na Kabaty, odwiezie licealustów, zostawi tam auto i po wykładzie wróci do domu na obiad. A potem pojedzie znowu, tym razem ze mną, bo będę jechała po najmłodszego do szkoły.
    Ot, taka nasza codzienna logistyka. :-?
  • Też mam zepsutą zmywarkę, łącze się w ręcznym zmywaniu..... /:) 
  • IrenaB, trza było w mieście mieszkać ;)

    Jestem polamana, boli mnie wszystko..nasz dwuipółlatek postanowił dziś spać na mnie...
    <:-P

    a pogoda jest taka, że....nic się nie chce.
  • Czekam aż mgła opadnie. Mam stertę drzewa do zwiezienia. Zięć wczoraj porąbał. Tak się cieszę, że mam opał na zimę, że nie straszna mi gimnastyka z taczką.
  • Witajcie, i u nas mgliście.
    Spać nie mogłam chyba z wrażenia, bo ekipa kończy kłaść płytki w naszym domu i jestem bardzo zadowolona z każdego pomieszczenia, nawet bardzo.
    Wybieram się na "wózkowy"spacer z koleżanką, tylko mam nadzieję na trochę słońca
    ^:)^
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.