Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KWIATY

1141517192024

Komentarz

  • Jadwigo wklejam Ci zdjęcia tych dwóch fiołków:

    Firebird
    image

    Rum Punch
    image
  • A u nas dzieci małe sansevierii rosną, hurrra! I aloes też ma małe kiełki...wiosna...cieszy mnie to!

    Gratuluję Waszych fiołków i ekspertki Agnieszki fiołkowej :))

  • Kochani poradzcie jak ususzyc bukiek roz unas juz byl dzien matki i sa takie sliczne i maja napisy na kazdej zlote literki prosze bardzo ja ciemna w tym temacie hehehehehe PROSZE......
  • Do góry nogami
  • A mi kwitnie hipeastrum ). I pięć fiołków. A niebiański ma już pąk kwiatowy
    :D
  • Nie szczuj tylko zdjęcia wklejaj :P
  • Ale ja umiem tylko mms-ami , a sprzęt mi wysiada
    ;)
  • Cudny jest!
  • edytowano maj 2012
    i zeszłoroczne odkrycie - roślinka skalna Lewizja:


  • Dzięki Agnieszko , sprzęt mój szwankuje , ale jednak coś widać ).

    A Twoje tulipany cudowne ! Moje przekwitły już ok. 2 tygodnie temu .
  • Ta Lewizja jest piękna , strasznie mi się podoba !
  • To teraz ja powstawiam moje kwiatki :)

    pierwszy taki śmieszny, maciupki kwiatek z roślinki której sadzonki dostałam od teścia jak byliśmy ostatnio na święta
    podobno "korona cierniowa" się to nazywa, bo ma mnóstwo kolców

    bardzo żywotne to to - wsadziłam w ziemię i już kwiatek wypuściła
  • teraz fioł taki zwykły z kwiaciarni, jest już u nas rok i kwitnie jak szalony :) dzięki niemu zachęciłam się na fioły Agnieszki, więc zasłużony ;)
  • a teraz to, na co wszyscy czekają, czyli fioły właściwe ;)

    Hallo Aglitter
  • Moroznaja Wisznia
    nie mogę się na nią napatrzeć!
  • LE Macho - chyba
    jeszcze w pączku :)

    i mam jeszcze niezakwitniętego i niezapączkowanego LE Fuksjowa Koronka Spost - za to dwie sadzonki wypuścił
    :-?
  • Joanno - to pierwsze to wilczomlecz.
    LE-Macho - jak taki prawie czarny to on :D


  • Dzięki za rozszyfrowanie wilczomlecza! dobrze myślałam, że to mleczko trujące może być... trzymam go w kuchni, żeby dzieci się do niego nie dotykały

    LE Macho - tak, bardzo bardzo ciemny ale z obwódką jasną - zgadza się? 

     
  • Zgadza! Jest taki aksamitny, bardzo ciemnobordowy, prawie czarny z białą obwódką
  • Tulipany są świetne, też się zakochałam ;)
    Na jesieni wsadziłam tylko kilka cebul,ale postanowiłam, że rok rocznie będę dosadzać w różnych miejscach, bo te kolory są piękne !
  • i zeszłoroczne odkrycie - roślinka skalna Lewizja:


    No śliczna, ale dlaczego się tak brzydko nazywa? 

    ;)
  • edytowano maj 2012
    Ja tez już mam! Dziękuję Agnieszko!
    Ps. Dzieci zawiedzione, bo pudełko po lodach sugerowało im inną zawartość.... ;) Nie znają się na prawdziwych wartościach...ech...

  • Katia - nie mam pojęcia. :D
  • OT - Balum, biedacy, którym piekę ciasta też bywają rozczarowani. Przynoszę je bowiem w pudełku po herbacie ;))
  • No mam mam.

    Deniskę co prawda ukorzeniam ponownie, bo mi korzonek zaczął podgniwać ale myślę, że przy obecnych temperaturach to już będzie moment. No i mam dla Ciebie skubniętą pelasię gwiaździstą do powieszenia, ładnie się już ukorzeniła i nawet pąki puściła.
  • Zdjęcie masz na 10 stronie, wpis z 1 maja.
  • ja wiem, że pewnie już ktoś o tym gdzieś tutaj pisał, ale nie chcę przeglądać wszystkich stron:)

    Czy ktoś może mi doradzić jakie kwiaty kupić na balkon? Nie lubię pelargonii, nie chcę bratków...
    myślałam o lobelii, ale kolor, który zwykle można dostać jest dla mnie zbyt... intensywny.

    Chciałabym jakieś ładne, czerwone lub białe, mogą być zwisające, ale nie muszą :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.