Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

SZCZEPIENIA czyli rosyjska ruletka

1197198200202203222

Komentarz

  • Ech. Jutro mam szczepienie najmłodszego- trzecia i ostatnia dawka 6w1, a tu zauważyłam u niego za uchem lekko powiększony węzeł chłonny. 
  • Jak6 w 1 ostatniato chyba 4ta? Mój miał wczoraj 4ta 5w1.. miałam obiekcje bo zabkuje mocno.. trójki..  Ale poszło ok. Właśnie szaleje z braćmi..  
    Podziękowali 1Katanna
  • My późno zaczęliśmy, może dlatego. Trzecią dawkę mamy podać do 3 urodzin.
  • matko dopiero przeczytałem kto to jest ta pani SOcha... kosmos jakiś...
  • Prayboy powiedział(a):
    matko dopiero przeczytałem kto to jest ta pani SOcha... kosmos jakiś...
    Dlaczego?
    Podziękowali 1maliwiju
  • edytowano czerwiec 2020
    To jest racja, jeśli chrześcijanie nie będą protestować przeciwko szczepionkom produkowanym na dzieciach z aborcji to kto?
    Jeśli my się na to zgodzimy, to oznacza, że jesteśmy zakłamani, bo niby walczymy z aborcja, ale jak mamy w tym interes czyli szczepionki to już aborcja jest ok. Straszne to jest. 

  • @mamaw tylko że niestety: 

    Stanowisko Papieskiej Akademii Życia powstało już dwa lata temu po aktualizowaniu go o obecną wiedzę medyczną (poprzednie pochodziło z deklaracji z 2005 roku). Głosi, że linie komórkowe używane w obecnych szczepionkach są bardzo odległe od dawnych i nie nakładają żadnego etycznego obciążenia.

    "Techniczna charakterystyka produkcji szczepionek obecnie stosowanych głównie wobec dzieci, prowadzi nas do wykluczenia faktu istotnej moralnie współpracy pomiędzy tymi, którzy ich dziś używają, a praktyką dobrowolnej aborcji" - stanowi Papieska Akademia Życia, którą cytuje portal Crux. Jednocześnie Akademia wzywa do moralnego obowiązku zagwarantowania szczepień w stopniu koniecznym dla bezpieczeństwa innych osób.

    Podziękowali 2palusia Klarcia
  • Może oddolnie powinniśmy się sprzeciwiać..

    Podziękowali 1Hope
  • Niemcy i inne kraje zabezpieczają 300 mln dawek szczepionki


    O zawarciu kontraktu na 300 milionów dawek szczepionki przeciwko koronawirusowi poinformowało w sobotę (13.06.2020) w Berlinie Federalne Ministerstwo Zdrowia. Jednocześnie dodało, że w optymalnych warunkach prace nad szczepionką mogą zostać zakończone do końca roku. Partnerem w umowie jest firma farmaceutyczna AstraZeneca. Na umowie skorzystają wszystkie kraje UE, które zechcą w niej uczestniczyć. Dawki szczepionki byłyby rozprowadzane w zależności od liczby mieszkańców danego kraju.

    https://www.dw.com/pl/niemcy-i-inne-kraje-zabezpieczaj%C4%85-300-mln-dawek-szczepionki/a-53797419
  • No, faktycznie, niezłe @Klarcia
    Jeszcze nie wyprodukowali, jeszcze nie sprawdzili, czy działa i jakie skutki uboczne przynosi, a już mają kontrakt. Have fun.
  • Niemcy zawsze działają z wyprzedzeniem. Ja bardzo czekam na tę szczepionkę.
  • Mam nadzieję, że Polska będzie zwlekać przynajmniej tak długo jak z cudowną szczepionką na ptasią grypę. Niech się Zachód szczepi i testuje na sobie, skoro lubi.
    Podziękowali 2maliwiju mamaw
  • Klarcia powiedział(a):
    Niemcy zawsze działają z wyprzedzeniem. Ja bardzo czekam na tę szczepionkę.
    I nie ma w tobie cienia obawy , że historie o Nopach to nie urbanlegand tylko, rzeczywistość która zrujnowała życie tysiącom ludzi?
    Podziękowali 4mamaw Katina palusia In Spe
  • maliwiju powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Niemcy zawsze działają z wyprzedzeniem. Ja bardzo czekam na tę szczepionkę.
    I nie ma w tobie cienia obawy , że historie o Nopach to nie urbanlegand tylko, rzeczywistość która zrujnowała życie tysiącom ludzi?

    Nie ma. Identyczna panika, a może nawet groźniejsze zapowiedzi i ostrzeżenia przed zaszczepieniem się, były podczas epidemii świńskiej grypy.
    W internecie były takie bzdety, głoszone z poważną miną przez doktorów (tak podawano), że Klarcia tak się zjadowiła, iż powędrowała przyjąć szczepionkę, która ją zabije. :D
    Było to w czasie, gdy stan mojego zdrowia był kiepski, miałam ostre stadium HCV, więc tym bardziej według "mądrali" szczepienie miało mi zaszkodzić.
    Oj, Ludi, Ludi.
  • A w Szwecji kilkaset przypadków narkolepsji po szczepionce na świńska grypę.  I państwo płaci odszkodowania.
    Podziękowali 2Agmar maliwiju
  • Ja myślę, że to też kwestia tego w jakim wieku się ktoś szczepi, bo co innego jak szczepi się ktoś starszy, już na emeryturze, a co innego jak szczepi się młody czy dziecko przed kim jest jeszcze całe życie- czasem z powikłaniami po szczepieniu.
    Podziękowali 2Aneczka08 Malia
  • Mam nadzieję, że nikogo nie obrazę tym wpisem
  • Aneczka08 powiedział(a):
    A w Szwecji kilkaset przypadków narkolepsji po szczepionce na świńska grypę.  I państwo płaci odszkodowania.

    Nie wierzę, żeby to było kilkaset przypadków. W Niemczech znacznie więcej ludzi przyjęło szczepionkę, dla wojskowych była obowiązkowa, poważne powikłania były nieliczne.
    Myślę, że w Szwecji co cwańsi wykorzystali sprzyjające okoliczności, żeby zdobyć nieco kasy.
  • No jasne a państwo płaci tym co udają, dobre. Możesz nie wierzyć ale to nic nie zmienia
  • @Aneczka08 a niechże się @Klarcia szczepi jak chce. Wszak wolności chcemy.
    Gdyby się @Klarcia bardziej w temat wdrożyła, to by zrozumiała, o co biega, ale jak nie chce, to przecież nie musi.

    Niech nas też nie przymuszają i będzie gites.
  • @Klarcia jest takie przysłowie mądry Polak po szkodzie ja do nich należę , obyś Ty do nas nie dołączyła, szczerze ci tego życzę.
    Podziękowali 1Klarcia
  • zbyszek powiedział(a):


    To są znachorzy, a nie lekarze.
    Niewykluczone, że już niedługo Polakom tylko tacy zostaną i bioterapeuci, bo na leczenie medyczne nie będzie ich stać.
  • Polacy naprawdę potrafią sobie poradzić i przede wszystkim swoją ciężka praca a nie dzięki jednemu czy drugiemu politykowi
  • edytowano czerwiec 2020
    M_Monia powiedział(a):
    Maliwju nie chce Cię urazić, chce tylko zapytać. Jesteś pewna, ze u Was byla wina szczepienia?
    Tak.
    Ale długo wypierałam, zależność czasową i sugestie innych , nie dopuszczałam tego faktu do siebie, że wystarczyło nie szczepić i nasze dziecko byłoby zdrowe albo prawie zdrowe.

    Zdiagnozowano u niego epi , 2 tygodnie po szczepieniu,   wcześniej już miał objawy neurologiczne. 
    Przez kilka lat nie szukałam informacji wierzyłam w 100% w to co mówili lekarze . Jak kiedyś przypadkowo trafiłam na filmik na FB gdzie kobieta pokazywała napady swojego dziecka identyczne jak mojego , które się pojawiły po szczepieniu tym samym co mój syn to mi się lampka zapaliła.  Wtedy sprawdziłam datę szczepienia i datę hospitalizacji.
    Później ktoś zasugerował żeby zrobić analizę pierwiastkową włosa , i wykazała zatrucie matalami ciężkimi   ( ale nie byłam na 100% pewna czy to badanie jest wiarygodne)  później zrobiliśmy badanie z krwi określające poziom oksydacji , potrzebowałam ustalić dawkę antyoksydantów, a tu w opisie badania dostałam, że przyczyną podwyższonej oksydacji może być zatrucie metalami cięzkimi. A wcześniej jeszcze miał robiony na oddziale kontrolny MR, i wykazał   nowe zmiany w mózgu,  to było dla nas straszne bo podejrzewali chorobę metaboliczną i długo czekaliśmy na wyniki. Dopiero jakieś dwa lata później się dowiedziałam, że ten objaw to efekt zatrucia rtęcią.
    A na samym końcu , lekarka która zaszczepiła dziecko , sama stwierdziła że jej przykro bo taki ciężki stan zapewne został wywołany przez szczepienie.... ( Ta lekarka nie wiedziała że ta informacja do mnie dojdzie ). 

  • Najgorsze jest to, że nawet jeśli lekarz wie, że na 90% dziecko choruje po szczepienia, to w życiu tego nie stwuerdzi oficjalnie. Jeszcze by inne dzieci się nie zaszczepily... 
    Podziękowali 1maliwiju
  • Tylko co mi to osobiście da. 
    Może byłaby to kropla która drąży skałę, ale ja nie mam siły na taką walkę. 
  • M_Monia powiedział(a):
    To nic nie kosztuje a moze cos wyjaśni, może komus to pomoże. Moze Wam pomoze. Bardzo duzo roboty z tym wbrew pozorom nie ma. Raz pisze sie a potem juz oni tym sie zajmują.
    Trwa niestety dlugo.
    Chyba  nie chcę....... U nas to nic nie zmieni, a innym może by pomogło teoretycznie ale ja mam ważniejsze rzeczy i szkoda mi się angażować emocjonalnie. 
  • Owszem pozbawiony prawa wykonywania zawodu. W Polsce każdy lekarz który skrytykuje szczepienia wylatuje z zawodu więc odważnych  nie ma zbyt wielu.
    Szkoda że nikt z Was nie oglądał tego filmu @Klarcia czy @Tola.
    Przestałem wierzyć TV i staram się myśleć samodzielnie. To trudniejsze, ale warto.

    Bill Gates płaci za robienie szczepionek a jednocześnie mówi o depopulacji. Coś mi tu nie pasowało więc szukałem i Czerniak mi wyjaśnił.
    Szczepienia mają niby ratować ludzi, a depopulacja mi się kojarzy z holokaustem.
    Reszta w filmie, Nie ma siły opisywać
    Podziękowali 2palusia Odrobinka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.