Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

SZCZEPIENIA czyli rosyjska ruletka

1198199201203204222

Komentarz

  • Jest faktem, że niektóre szczepienia nas ocaliły, np. przeciw Polio.
    Teraz wielcy tego świata niecierpliwie oczekują na szczepionkę, bo sami są zagrożeni.
    Przed chwilą przeczytałam, że grozi nam kolejna pandemia - jeżeli to prawda, to niewykluczone, że mamy apogeum Apokalipsy.
  • Sorry, ale to są tylko twoje domniemania oparte na "tak mi się zdaje"

    Wielcy tego świata chcą wepchnąć szczepionki biednym bo są zainteresowani nowym holokaustem (depopulacją). Mają pomysły rządu światowego i nie jest im potrzebna aż tak duża ilość ludzi. Bezczelnie mówią o tym wprost np niektórzy Żydzi i masoni jak Gates.
  • M_Monia powiedział(a):
    Jednak gdy ktoś umrze na stole z powodu bledu medycznego np nie podania jakiegoś leku jestem za
    Taaa, jasne...

    Uporczywa terapia zwana eutanazją i aborcją...
  • Podziękowało się przez przypadek. Zacytować chciałam.
  • edytowano czerwiec 2020
    Tola powiedział(a):
    @zbyszek Generalnie jak ktoś wyskakuje z Billem Gatesem i jego "depopulacją", "drugim holocaustem" i czipami we krwi, to rozsądny człowiek powinien, jak to się zaleca, kiwnąć głową i skończyć rozmowę, unikając tego rozmówcy, bo na takim poziomie nie ma co pełzać.

    Czasami rzeczywiście zniżanie się do pewnego poziomu nie ma sensu.
    Jednak zainteresowanych tymże niskim poziomem zapraszam do linku
    Jeszcze bardziej zainteresowanym przekaże że dostępny jest KRS spółki.




    http://www.hempandhealth.pl/pl/aktualnosci/56-zawiazanie-spolki-biotechnologicznej-alivehealth-sp-z-o-o-produkujacej-implanty-umozliwiajace-wczesne-wykrywanie-biomarkerow-sygnalizujacych-m-in-infekcje-wirusowe-w-tym-covid-19
    Ciekawe rzeczy mają w swojej działalności polecam poczytać o implantach. 
    Podziękowali 1Katina
  • @Klarcia to weź się zaszczep na polio. Jeśli byłaś szczepiona, to już pewnie zbyt dawno i już straciła ważność.
    Tylko, że polio na dziko występowało w Polsce ostatnio w 1984. Prawdopodobieństwo więc zachorowania na polio jest większe przez szczepionkę niż na dziko. Czaisz o co biega? Czy nie bardzo?

    Podziękowali 1Katina
  • @M_Monia serio sądzisz, że człowiek dobrze wykonuje swój zawód, jeśli "musi się bać"?
    Podziękowali 2Katarzyna obwarzanek
  • Oni są ubezpieczeni od błędów w sztuce.
    I dobrze. 
  • Ja mam zawód x. Bezkarna nie jestem.
    A jednak rzuciłabym go, gdybym miała się codzien bać. 

    Tyle, że specyfika zawodów medycznych jest taka, że błąd może kosztować ludzkie życie.
    Ale to nie dyskusja na ten temat. 

    Odnośnie tego tematu, to irytuje mnie ignorancja, nie tylko lekarzy, którzy bywają zdziwieni, gdy im mówię, że niektóre szczepionki są na abortowanych dzieciach. Wolałabym się tego dowiedzieć od nich. A nie w drugą stronę. 

    I odrzucanie pewnych informacji, "bo tak". To mnie wkurza. 
  • edytowano czerwiec 2020
    M_Monia powiedział(a):
    Nie wiem czy więzienie jest dobrym rozwiązaniem.
    Moze wystarczy odszkodowanie tak jak jest teraz. 

    Przypominam, że to wątek o szczepieniach.
    Teraz jest tak, że odszkodowań brak.
  • Jak się zapiszesz, to będą chcieli kartę.
    Chyba, że się zapiszesz, a potem wypiszesz zanim karta dojdzie.
  •  Teraz nie da się wypisać, można się jedynie przepisać do innej...
  • Pytałaś o to w nfz, czy w przychodni?
  • Tola powiedział(a):
    @zbyszek Generalnie jak ktoś wyskakuje z Billem Gatesem i jego "depopulacją", "drugim holocaustem" i czipami we krwi, to rozsądny człowiek powinien, jak to się zaleca, kiwnąć głową i skończyć rozmowę, unikając tego rozmówcy, bo na takim poziomie nie ma co pełzać. Co do prawa wykonywania zawodu - ten człowiek stracił je, bo podważa  założenia EBM i nazywa kolegów po fachu mordercami i porównuje ich pracę do poczynań nadzorców z obozów koncentracyjnych. Dlatego na własną prośbę wyleciał z tego grona, skoro ma na ich temat takie zdanie... Nagranie zapewne jest sprzed utraty uprawnień - teraz nie ma prawa tak się tytułować.

    W Polsce zresztą już teraz większość z nas, a za parę lat wszyscy, będziemy skazani na leczenie się przez dra Google. Coś jak USA... tylko że nawet za pieniądze na terenie kraju nie będzie miał kto leczyć. Właśnie wchodzi prawo karzące więzieniem, jeśli pacjent nawet bez winy lekarza umrze na stole operacyjnym. Kto będzie chciał mieć taki zawód?


    Tola - to jest fake news, nie wchodzi takie prawo. Prędzej wprowadzone zostanie niemieckie, że lekarz w szpitalu, nie odpowiada za błąd popełniony podczas i po operacji.
  • palusia powiedział(a):
    @Klarcia to weź się zaszczep na polio. Jeśli byłaś szczepiona, to już pewnie zbyt dawno i już straciła ważność.
    Tylko, że polio na dziko występowało w Polsce ostatnio w 1984. Prawdopodobieństwo więc zachorowania na polio jest większe przez szczepionkę niż na dziko. Czaisz o co biega? Czy nie bardzo?


    Byłam zaszczepiona i ta szczepionka działa już do końca życia. W Europie nie występuje, bo prawie wszystkie dzieci są zaszczepione, ale nadal doskonale ma się w Indiach. Jeżeli zaniechamy szczepień, to w niedługim czasie znowu do Polski zawita.

    Szczepienie przeciw polio – rodzaje, skuteczność, skutki uboczne

    https://www.medonet.pl/zdrowie,polio-szczepionka---rodzaje--skutecznosc--skutki-uboczne,artykul,1730697.html
  • Czy wirus polio jest nadal niebezpieczny?  

    Opracowanie szczepionki przeciwko poliowirusom umożliwiło ochronę milionów osób na całym świecie. Od 1988 roku prowadzony jest Światowy Program Eradykacji Poliomyelitis, który został zatwierdzony podczas 41. Światowego Zgromadzenia Zdrowia. To kompleksowe działanie przyniosło kilkanaście lat później efekty w postaci ograniczenia liczby przypadków choroby Heinego-Medina aż do 99%.  

    Mimo podjęcia międzynarodowych działań mających na celu zwalczenie wirusa nadal istnieje ryzyko endemicznego szerzenia wirusa w krajach słabo rozwiniętych, głównie w Pakistanie i Afganistanie, gdzie w 2018 roku odnotowano łącznie 33 przypadki polio. Najnowsze dane są jeszcze bardziej przerażające. 

    Warto zaznaczyć, że w Polsce ostatni przypadek odnotowano ponad 40 lat temu. W naszym kraju szczepienie przeciwko wirusowi polio jest obowiązkowe i zgodnie z kalendarzem szczepień powinno być podane w 3-4., 5-6. oraz 16-18. miesiącu życia dziecka. Czwartą dawkę przypominającą należy zaaplikować w 6. roku życia.  

    https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zdrowie/czy-choroba-heinego-medina-jest-nadal-niebezpieczna/


    Dziwi mnie to, że wygląda jakby ta szczepionka była obecnie podawana w zastrzyku, ja ją pamiętam jako bardzo słodki syropek, który się piło z probówki.




  • Do końca życia? No popatrz a jakbyś chciała wyjechać do Indii to dają dawkę przypominająca. To albo działa do końca życia albo nie.
  • @Klarcia nie uwazalas na lekcji biologii, nie ma takiej szczepionki co działa całe życie :) 
  • Tola powiedział(a):
    @Klarcia - nie, to nie jest fejk. Dyskutowane jest od zeszłego roku, a teraz ma wejść w ramach kolejnej "tarczy".

    Czuję w tym smród kolejnego ataku na Ziobro.
  • @M_Monia tylko jeśli to wprowadza jak operacja będzie ryzykowna a dzięki niej można wydłużyć sporo życie to nikt się tego nie podejmie że strachu przed kara. Dużo zabiegów innowacyjnych ale ryzykownych też się nie odbędzie. Medycyna się cofnie 
    Podziękowali 1isza
  • Myślę, że Moni chodzi o grube błędy wynikające z niedbalstwa.
  • Tylko że te niedbalstwa są już penalizowane 
  • Klarcia powiedział(a):

    Czy wirus polio jest nadal niebezpieczny?  

    Opracowanie szczepionki przeciwko poliowirusom umożliwiło ochronę milionów osób na całym świecie. Od 1988 roku prowadzony jest Światowy Program Eradykacji Poliomyelitis, który został zatwierdzony podczas 41. Światowego Zgromadzenia Zdrowia. To kompleksowe działanie przyniosło kilkanaście lat później efekty w postaci ograniczenia liczby przypadków choroby Heinego-Medina aż do 99%.  

    Mimo podjęcia międzynarodowych działań mających na celu zwalczenie wirusa nadal istnieje ryzyko endemicznego szerzenia wirusa w krajach słabo rozwiniętych, głównie w Pakistanie i Afganistanie, gdzie w 2018 roku odnotowano łącznie 33 przypadki polio. Najnowsze dane są jeszcze bardziej przerażające. 

    Warto zaznaczyć, że w Polsce ostatni przypadek odnotowano ponad 40 lat temu. W naszym kraju szczepienie przeciwko wirusowi polio jest obowiązkowe i zgodnie z kalendarzem szczepień powinno być podane w 3-4., 5-6. oraz 16-18. miesiącu życia dziecka. Czwartą dawkę przypominającą należy zaaplikować w 6. roku życia.  

    https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zdrowie/czy-choroba-heinego-medina-jest-nadal-niebezpieczna/


    Dziwi mnie to, że wygląda jakby ta szczepionka była obecnie podawana w zastrzyku, ja ją pamiętam jako bardzo słodki syropek, który się piło z probówki.




    Mniam, mniam. Pyyyysznie. Komóreczki zamordowanego dziecka.

    MSPANC
  • palusia powiedział(a):
    Mniam, mniam. Pyyyysznie. Komóreczki zamordowanego dziecka.

    MSPANC

    Tyle było tam "komóreczek", ile jest substancji w leku homeopatycznym.
    Nie przesadzaj, umarło by znacznie więcej dzieci, a setki tysięcy zostało kalekami, gdyby nie ta szczepionka.

    Jeżeli będąc na wsi zdarzy Ci się, że wbijesz sobie w nogę grabie czy inne żelastwo, to absolutnie nie bierz przeciw tężcowej szczepionki, bo tam też mogą być "komóreczki".
  • Klarcia powiedział(a):
    palusia powiedział(a):
    Mniam, mniam. Pyyyysznie. Komóreczki zamordowanego dziecka.

    MSPANC

    Tyle było tam "komóreczek", ile jest substancji w leku homeopatycznym.
    Nie przesadzaj, umarło by znacznie więcej dzieci, a setki tysięcy zostało kalekami, gdyby nie ta szczepionka.

    Jeżeli będąc na wsi zdarzy Ci się, że wbijesz sobie w nogę grabie czy inne żelastwo, to absolutnie nie bierz przeciw tężcowej szczepionki, bo tam też mogą być "komóreczki".
     Którą dokładnie szczepionkę na tężec masz na myśli Klarcia? Ja się w żadnej nie spotkałam z liniami komórkowymi pochodzącymi z aborcji.

    Możesz rozwinąć te myśl o tym, że więcej dzieci by umarło? Czyli co - aborcja jest ok dla szczytnych celów? 
    Podziękowali 3maliwiju Agmar palusia
  • @Klarcia na tężec jest antytoksyna
  • Monia kilka stron wcześniej linkowałam artykuł, w którym autor opisuje badania nad wyprowadzeniem linii komórkowej z aborcji. Otworzyłaś go? Tam nie ma mowy o jednej aborcji, jest cała lista i lp płodów. 

    A to tylko jedna linia komórkowa i w momencie powstania tamtego artykułu ciągle jeszcze nie udało mu się tej linii wyprowadzić. Badania trwały dalej.
  • @M_Monia jeśli chodzi o szczepionkę świnka odra różyczka to nakłaniano kobiety do aborcji bo będą dzieci chore bo kobieta różyczkę ma i dopiero któreś z kolei okazało się zarazone i je mogli wykorzystać :( 
    Podziękowali 1palusia
  • I jeszcze jedno to nie może być przypadkowe dziecko przypadkowej pary bo mogłoby być obciążone innymi chorobami, najpierw je selekcjonowano (tzn te kobiety chore)
    Podziękowali 1palusia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.