Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

15455575960140

Komentarz

  • Też się obawiam, ale chyba zaryzykuję.
  • A zobaczcie może niebieska, nie błękitna tylko royal blue?
  • Mi najbardziej jednak czarny się podoba.

  • Ale moze dla Ciebie błękitna byc.
    Pod kolor oczu ;)
  • Błękitna nie napewno rozważam tą szafirową ale z.racji że czarny wyszczupla to chyba wezmę tę czarną. 
    Co do okazji to nie mam takiej na którą mi potrzebna taka suknia ale mam inną okazję imieniny swoje.
    Podziękowali 3Małgorzata32 kiwi madzikg
  • Moja mama ma 55lat i we wrzesniu idzie w sukienkce krotkiej do slubu. Bez przesady-40 lat i jakies kostiumy... 
    Podziękowali 2Marcelina AgaMaria
  • To wszystko zalezy od tego co kto lubi, jakie ma zapatrywania, w czym sie najlepiej czuje. Jesli przyszla panna mloda nie chce miec bialej dlugiej sukni slubnej tylko cos innego to naprawde, nie ma co napierac. Ma prawo. Wybor stylow, fasonow, kolorow i odcieni mody slubnej jest tak szeroki i bogaty, ze mozna przebierac jak w ulęgałkach. Warto poprzymierzac rozne rzeczy i otwarcie podejsc do tematu, bo slub to wielka chwila.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Ech...
    I pomyslec, ze ja swoją suknię slubną kupowałam...na Bazarze Różyckiego  B)
  • Panna mloda jest niejako wisienką na torcie i schowac sie na wlasnym slubie raczej nie sposob. Alternatyw dla typowej sukni slubnej jest wiele. Duzo zalezy tez od typu urody, sylwetki i roznych niuansow o ktorych my nie wiemy. Kilka razy byl tez podkreslany jej wiek wiec mysle, ze moze na wyrost ale ona sama czuje sie bardzo dojrzale, moze nieslusznie a moze slusznie. Nie znamy, nie widzielismy, nie wiemy. Ja jej zycze jak najlepiej.
  • Temat stoju dla przyjaciolki @groszek zaczal sie @Małgorzata na stronie 74 i albo czytasz nieuwaznie albo chcesz sie klocic na sile ale kostium byl czwarta z kolei z propozycji jakie podlinkowalam a uwiesilas sie tego kostiumu. Przesledz dokladnie to, co napisala @groszek: pierwszym pomyslem samej panny mlodej byl kostium, tak sobie wymarzyla.
    Nie mozna komus wpierac ani wyszydzac jego osobistego wyboru. Nie jestes nią.
    Kostiumy rowniez potrafia byc piekne.
  • maliwiju powiedział(a):
    Kto jej założył o dwa numery za małe buty?!

    Jak dla mnie to w tej sukience za dużo się dzieje: kwiaty, dwie warstwy, odciecia, fruwające rękawki...
    Podziękowali 1gielki
  • Cart&Pud powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):
    Kto jej założył o dwa numery za małe buty?!

    Jak dla mnie to w tej sukience za dużo się dzieje: kwiaty, dwie warstwy, odciecia, fruwające rękawki...
    trzeba też wziąć pod uwagę, że to jest azjatka
    to zawsze budzi moją nieufność, bo myślę sobie, że pewnie aby ta sukienka na mnie pasowała musiałaby mieć rozmiar 9XL ;)
  • Cos mi w tych butach nie pasowalo, ale nie zalapalam, ze za male. Przod tylko na siedzaco pokazany, jak stoi, to palce "uciete" na zdjeciach.
  • @maliwiju do dzis maja 10% off na haslo lipiec. Na fb jest komunikat na ich stronie.
    Podziękowali 1maliwiju
  • Też chciałam taką kupić @manna. Czy ten materiał jest bardzo cienki? Gniecie się ta sukienka jakoś mocno?
  • Jak ktoś ma hm pod nosem to polecam wizytę. Jest bardzo dużo sukienek za kolana, naprawdę ładny po 50 zł. Granatowe, czarne, urodzaj w tym roku.
  • Ja chyba nie umiem szukać w tym sklepie
    Byłam wczoraj i nic nie znalazłam
  • @manna, śliczna! Choć mnie urzekł bardziej ten turkus (w granacie mam 75% garderoby...). Lata świetlne temu kupowałam w Prom. - jakie tam rozmiarówki są? Zawyżone? - mam ochotę zamówić via Internet.  
  • edytowano lipiec 2018
    @matka6, kiedyś czytałam artykuł o tym, ile ton odzieży HM musi spalić, bo ma zawyżone normy chemii w składzie. Jakoś odtąd mam średnio pozytywny stosunek do ich ubrań. 
    Podziękowali 1matka6
  • @manna cudowna ta sukienka :)
    Podziękowali 1Milagro
  • edytowano lipiec 2018
    Ale sobie dzis elegancką kieckę kupiłam. Simple Evening. Czarna. 100% jedwab. Dopasowana dołem. Szersza górą. Z cięciem na plecach.
    Troche moze zbyt dopasowana... ;)
    Coż bede miec motywację.
     Nie przepadam za czarnym, ale ta mnie urzekła....

    Oczywiscie nie na wesele.

    A moja Kanira juz do mnie jedzie :)

    Podziękowali 1AgaMaria
  • edytowano lipiec 2018
    Ja m dziwny gust( w takim razie),ale dla mnie z dobrym butem , to ona jest na wesele
    I firma super
    Chciałabym taką
    Podziękowali 1uJa
  • @matka6 chodzi o zasadę, ze na wesele nie zakłada sie bieli ani czerni.
    Dlatego napisałam, ze nie na wesele.
    Bo sukienka bardzo elegancka. I ten jedwab...ach.

    No i cena! Bardzo okazyjna. Bo to egzemplaz i elspozycji. I jefynie guziczka jej brakuje.
    No nie mogłam sie oprzec!

    Teraz czekam na okazję co by ją założyc.
    Podziękowali 1kasha
  • Na weselu mojego syna oczy przecierałam że zdumienia,ale było kilka białych sukienek, w tym panie starsze ode mnie
    I była moja koleżanka w czarnym i wyglądała dostojnie

    Bardzo często ubierałam się w czarne sukienki, kombinezony na wesela

    Czarny to mój ulubiony kolor
    Podziękowali 2Małgorzata32 uJa
  • No ta zdecydowanie na wesele! Elegancka, przepiekna! Poprosimy o realfoto
    ;)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • edytowano lipiec 2018
    I mam w sobie taką przekorę- dlaczego czarny nie na wesela?
    Dobre dodatki,but i super!
    Bym poszła w tej , to rozcięcie na plecach - cud ;)
    Gdzie można na co dzień z takim , przecież nie do pracy i nie do kościoła
    Podziękowali 1uJa
  • No to rozcięcie...  ;)
    Nie dlatego też, ze ona jest dosc wąska dołem. Do tanca raczej mało wygodna.


  • lubię takie ładne ciuchy, z dobrych materiałów; mówię o nich - szlachetne, na co mój mąż mi ripostuje,że szlachetni , to mogą być tylko ludzie :)


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.