Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1263264266268269370

Komentarz

  • Może najprostszy fenistil
    Podziękowali 1Laf2011
  • Jutro kupię. 
  • Jeszcze hydrocortison krem bez recepty
    Podziękowali 1Laf2011
  • edytowano sierpień 2018
    @Aneczka08 zadzwoniłam do naszego lekarza i podobnie do Ciebie poradził hydrocortison.  Wróciliśmy dzisiaj z urlopu i posmarowałam. Jest lepiej,  chociaż nie idealnie.  Chłodzimy,  już go nie boli.  
    Podziękowali 1Aneczka08
  • A u nas trzydniówka . chyba. Dziwne te trzydniówki maja w odstępach takich jak ospa a nawet większych: jak Stefan miał ospę to jonatan trzydniowke, jak benio ospę to Stefan trzydniowke, jak jonatan skończył ospę to benio ma trzydniowke. Trzydniówka w wydaniu jonatana i wyglada na to ze benia podobnie wyglada złe. Czuja się dużo gorzej ni przy ospie, dwa dni lekkiej temperatury po południu i wieczorem, potem 3wysoko cała dobę bladzi, nie chcą jeść i leca przez rece(nie cały czas ale głównie).. potem wysypka rozlana ledwo dostrzegalna na 6-7- dzień..
  • Co to moze byc? Pojawiły sie nie wiem skąd kilka godzin temu..
    Nie kojarze, zebym sie czyms poparzyła czy cos mnie ukąsiło.
    Totalna zagadka.
    Nie boli. Nie swędzi.
    Przekłuć?
  • Moja 8 miesięczna córka ma na czole pod skórą taki guzek. Na skórze w tym miejscu ma zaczerwienienie (lekko sine). Ma to od około 2 miesięcy. Wpierw wyczuwałam to jako kuleczkę a teraz jakby zjajowaciało (od paru dni tal mi się wydaje). Byłam u rodzinnej. Ta wysłała do dermatologa ale tam taaaakie kolejki Ktoś ma pomysł co to może być? Może @Katarzyna mogę prosić? :smile:
  • @awia - nie mam pomysłu. Jeśli rzecz Cię niepokoi, to należy pokazać dermatologowi. Jak kolejki wielomiesięczne, to może warto rozważyć wizytę prywatną.
    Podziękowali 1awia
  • Bym puszczała, jak tylko poczuje się na siłach. Tylko o jakieś nakrycie głowy i nawodnienie bieżące trzeba zadbać.
    Podziękowali 1madzikg
  • @awia ; moja córeczka miała na łuku brwiowym torbiel skórzastą, wycięli jej. Rusza się to czy przyrośnięte? Dermatolog obejrzy, najlepiej chirurg dermatolog.
  • @Joanna36 skóra się po tym "śliska" ale sam guziołek raczej się nie rusza. Jak wygląda usuwanie?
  • Chociaż nie...on jakby też się ruszał.
  • Suche czerwone i jakby spierzchnięte  końcówki palców u pięciolatki. Suche dłonie. Dziwnie to wygląda. Nie przerabiałam jeszcze tego. 
  • @awia ja nie lekarz, ale mówili że te "przesuwne" są mniej groźne ogólnie, po usg wiecej wiadomo.. Weronika miała w krótkiej narkozie, przecieli, wyjęli , zaszyli, szybko.
    Podziękowali 1awia
  • wielorybek powiedział(a):
    Suche czerwone i jakby spierzchnięte  końcówki palców u pięciolatki. Suche dłonie. Dziwnie to wygląda. Nie przerabiałam jeszcze tego. 
    Tak też się robi po tajnie przebytej szkarlatynie oraz po bostonce.
    Podziękowali 1wielorybek
  • Ciężkie to do leczenia, teraz są jakieś super nowe antybiotyki tylko kosztuje kuracja około 400 zł .
  • A kogo chcesz leczyć?
  • Moze ktos polecic dobrego fizjoterapeute prywatnego w Warszawie dla 4 latka? 
  • mamuma powiedział(a):
    Moze ktos polecic dobrego fizjoterapeute prywatnego w Warszawie dla 4 latka? 
    Jaka dzielnica?
  • @Agnicha. Ja leczyłam Helicobactera sama sobie bo mi w gastroskopii wyszed/l a nie chciałam brać antybiotyków i inhibitorów bo karmiłam). Teraz niby ok.  Z tego co pamiętam kupiłam sobie miód manuka (550 chyba- w każdym razie o najwyższej liczbie- drogi był bo coś 360 zł dałam wtedy za słoik na miesiąc starczył, 3 razy dziennie po łyżeczce ssałam) plus lukrecje DGL przez 3 mies. do ssania i inne zioła piłam typu rumianek, imbir. Teraz nie mam tej bakterii.
  • edytowano sierpień 2018
    Aneczka08 powiedział(a):
    mamuma powiedział(a):
    Moze ktos polecic dobrego fizjoterapeute prywatnego w Warszawie dla 4 latka? 
    Jaka dzielnica?
    @Aneczka08 obojetne. Wazne, zeby byl dobry.
    Chodzi o konsultacje dziecka, ktore na stale mieszka za granica.
  • @Agnicha ja leczyłam się z helicobakter i synek tez, pytaj jak chcesz 
  • edytowano sierpień 2018
    Temat wyrwania dolnego zęba mądrości, nawet dwóch. Na co się przygotować?
    Może komuś się udało bez antybola?
  • Ból stawów/konczyn u prawie 10 latka. Kostka, kolano, łokieć. Różne stawy różne miejsca. Od jakichś 2 tyg może krócej. Co z tym robić, ew jakie badania?
  • @wiesia, mi się udało na 4 zęby #ósemki, 3 mam wyrwane, 2  bez antybiotyku, a 3 w sumie z lekiem przwciwzapalnym, ten najłatwiejszy do usunięcia :)
    Podziękowali 1wiesia
  • 3 minuty wyrwany i gotowe, nie bolalo, bez leków, musialam tylko dbać by nie wyplukiwac za bardzo tej dziury po zębie. ;) grunt to specjalista
    Podziękowali 1Katanna
  • edytowano sierpień 2018
    hmm @MonikaN dość optymistycznie! Ja wciąż k.p. no bez piersi nie uśpię :( tak mi te leki nie po drodze... Ale na 100% nie jestem w ciąży, to najlepszy czas na wyrwanie tych zębów (pomijając że lato to zły czas bo gorąco... puchnie się itd.)
    Górne wyszły u mnie bez ceregieli. Dolne to podobno większy "zgryz", dlatego męczę temat... Skoro antybiotyk to najchętniej 2 na raz bym dała sobie wyrwać... Ale pewnie bredze bo to większy zabieg.
  • mamuma powiedział(a):
    Moze ktos polecic dobrego fizjoterapeute prywatnego w Warszawie dla 4 latka? 
    Przypomnij mi się. Znamy jedna dobrą terapeutkę. Ale chwilowo nie mam kontaktu.
    Podziękowali 1mamuma
  • @wiesia, u mnie dół bez antybiotyku, ale zabiegowo poważniejszy. Wycinal mi chirurg szczekowy te żeby spod kości, brrrrr.
    Nie dało się dwóch na raz. 
    Za to dobrze sie goily, bolało, ale to wiadoma sprawa. 
    A ten ostatni takie zwykłe wyrwanie, ale właśnie przy ciepłej pogodzie, papral się, bolało i dostałam leki po tygodniu od wyrwanie. 
    Podziękowali 1wiesia
  • @MonikaN gdzie wyrywalas? W Wwie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.