Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

profesor Chazan odmówił aborcji

edytowano czerwiec 2014 w Polityka
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/802437,dyrektor-szpitala-odmowil-aborcji-ze-wzgledu-na-konflikt-sumienia-zaproponowal-hospicjum.html

Nie rozumiem tego, jak osoba świadoma ma wskazać innego "lekarza", który zabiłby dziecko? Za wszelką cenę będzie bronić. To normalne. Ale ostatnio chyba w radiu słyszałam, że chrześcijaństwo jest najbardziej prześladowaną religią na świecie.

Forumowicze z Warszawy, wsparajcie go jak możecie!
«13456730

Komentarz

  • mojemu mężowi śmierdzi to drugą Alicją Tysiąc i ustawką - jakoś dziwnie zbiegło się to w czasie z deklaracją i zamieszaniemm wokół Chazana
  • Mi tez to wyglada na prowokacje.
    Przykre to.
  • Dr Chazan jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem, miałam okazję go poznać. I daje piękne  świadectwo.
    Za Niego +++




  • mojemu mężowi śmierdzi to drugą Alicją Tysiąc i ustawką - jakoś
    dziwnie zbiegło się to w czasie z deklaracją i zamieszaniemm wokół
    Chazana
    ---------------
    Mnie też z miejsca skojarzyło się z p. Tysiąc, z nasłaniem jej przez feministki.
  • edytowano czerwiec 2014
    Za dr Chazana +
    I za prowokatorów, kimkolwiek są i jakiekolwiek są ich intencje - o nawrócenie +
  • Z Latkowskiego wychodzą stare przyzwyczajenia.
  • Czy ta kobieta w końcu urodziła? Bo jeśli jest w ciąży, to warto się modlić o cud uzdrowienia dla jej dzieciątka.
    A dla prof. Chazana o potrzebne dary Ducha Św., szczególnie o dar męstwa.
  • edytowano czerwiec 2014
    Chrześcijaństwo jest najbardziej ośmieszaną religią na świecie, po pierwsze bo chrześcijanie się nie zemszczą po drugie bo religia ta jest dla wielu nieywgodna ale też jest solą w oku, że chrześcijanie są ,, jacyś lepsi" .
    Co do tej kobiety, ja ją trochę rozumiem, pewnie gdybym ja sie dowiedziała, że mam wadliwe dziecko, po prostu bezmózgowca to bym zwariowała. Ale co za różnica czy ono zostanie zabite w brzuchu czy umrze po urodzeniu ( takie dzieci nie żyją długo) tym bardziej, że lekarz nie pozostawił pacjentki na pastwę losu ale obiecał załatwić pomoc dla niej. A przynajmniej uratowałby jej sumienie i duszę a dziecko miało by godną śmierć.
    Wczorakj oglądałam reportaż o małżeńswie, któremu umarło dziecko w 21 tyg ciąży i kilku dni brakowało aby to nazwać dzieckiem w papierach i pochować na cmentarzu. Musieli stoczyć batalię z urzędami i przepisami. Jakże inne podejście tych rodziców od aborcyjnego.
  • Czy ta kobieta w końcu urodziła? Bo jeśli jest w ciąży, to warto się modlić o cud uzdrowienia dla jej dzieciątka.
    A dla prof. Chazana o potrzebne dary Ducha Św., szczególnie o dar męstwa.

    Co masz na myśli pisząc o uzdrowieniu, że wada sie cofnie ? Oby się okazało, że usg sie pomyliło i żadnego braku mózgu nie ma.
  • mojemu mężowi śmierdzi to drugą Alicją Tysiąc i ustawką

    Mi też , ale przecież ja jestem paranoiczka i wariatka.
  • Czyli ono ma anencefalię? Taka historia jest przepięknie opisana w jednym z tomów książki o Baxterach, łącznie z czekaniem na cud.
    Tak, @prowincjuszka chodzi mi o cud uzdrowienia, o to, by w ten sposób okazała się chwała Boża i by Ci, którzy w niej zawinili, mieli szansę na nawrócenie.
    Wierzysz, że to jest możliwe?
  • ciekawa jest historia tej kobiety - ma 38 lat, stara się dziecko od 13 lat, to piąta ciąża, w wyniku in vitro. Dlaczego o tym nie trąbią, że to jest ciąża po in vitro??? a tu częstotliwość występowania wad jest większa niż przy ciążach naturalnych


    Para stara się o dziecko od 13 lat. To piąta ciąża pani Agnieszki, zaszła w nią dzięki zapłodnieniu in vitro. Kobieta
    ma problem immunologiczny, w jej organizmie są przeciwciała, które
    blokują rozwój zarodków. Zanim jednak zaszła w ciążę otrzymała
    odpowiednie leki.








    Prof. Chazan: Etyka stoi ponad prawem









    Polub Fakty INTERIA.PL na Facebooku
































































    Reklama














    Ja to widziałem!

    Zrób zdjęcie i przyślij do nas!




    Reklama















    Czytaj więcej na
    http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-nie-wiem-dlaczego-lekarze-zostali-obciazeni-obowiazkiem-zabi,nId,1440289#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=32732&iwa_block=facts?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
    Para stara się o dziecko od 13 lat. To piąta ciąża pani Agnieszki, zaszła w nią dzięki zapłodnieniu in vitro. Kobieta
    ma problem immunologiczny, w jej organizmie są przeciwciała, które
    blokują rozwój zarodków. Zanim jednak zaszła w ciążę otrzymała
    odpowiednie leki.

    Czytaj więcej na
    http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-nie-wiem-dlaczego-lekarze-zostali-obciazeni-obowiazkiem-zabi,nId,1440289#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=32732&iwa_block=facts?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

    Para stara się o dziecko od 13 lat. To piąta ciąża pani Agnieszki, zaszła w nią dzięki zapłodnieniu in vitro. Kobieta
    ma problem immunologiczny, w jej organizmie są przeciwciała, które
    blokują rozwój zarodków. Zanim jednak zaszła w ciążę otrzymała
    odpowiednie leki.

    Czytaj więcej na
    http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-nie-wiem-dlaczego-lekarze-zostali-obciazeni-obowiazkiem-zabi,nId,1440289#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=32732&iwa_block=facts?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


    Para stara się o dziecko od 13 lat. To piąta ciąża pani Agnieszki, zaszła w nią dzięki zapłodnieniu in vitro. Kobieta
    ma problem immunologiczny, w jej organizmie są przeciwciała, które
    blokują rozwój zarodków. Zanim jednak zaszła w ciążę otrzymała
    odpowiednie leki.

    Czytaj więcej na
    http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-nie-wiem-dlaczego-lekarze-zostali-obciazeni-obowiazkiem-zabi,nId,1440289#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=32732&iwa_block=facts?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  • edytowano czerwiec 2014
    Jak wszystko jest po iv, czyli światopogląd pacjentki jest jaki jest ( co prawda i tak jest wspólczuję bo to dla kobiety dramat) to po kiego (...) pchała się do Chazana, o którym OD DAWNA wiadomo, że nie przeprowadza aborcji ?
    W ogóle nie rozumiem dlaczgo ten lekarz jest nielubiany przez naturalistyczne położne, bo powiedział, że woli zrobić 7 cc ( na forum chyba jest jakaś jego pacjentka ?) niż kazać kobiecie po 3 cc rodzić dołem. Szczerze gdybym ja trafiła na patafiana, który skazałby moje dziecko na śmierć przez odmowę cc po 3, lub 4 cięciach to bym go podała do sądu o zabójstwo. Tak więc wcale się nie dziwię słowom profesora nawet jeśli uważa, że poród sn na ogół jest zdrowszy.  nie rozumiem dlaczego do tego doktora są jakieś ale także od strony tych ,, pro lajfów" ? Teraz widzę, że to z aborcją to tak naprawdę spisek po 2 stronach. Po za tym na pewno jest jakiś lewicowy chętny na jego stanowisko...Życzę profesorowi szczęścia .
  • Tym bardziej o cud uzdrowienie i możliwość nawrócenia...
    Co to za kobieta? Zafiksowała się na posiadaniu dziecka za wszelką cenę (in vitro), ale przy tym ma wymagania (żeby było zdrowe). Sama nie jest zdrowa - nie może bez sztucznych technik wspomagania zajść w ciążę i jeszcze "przebiera", jak towar. Zepsuty do śmietnika...
    Myślę, że tam może być kwestia zniewolenia lub opętania. Ja po ludzku nie mogę sobie wyobrazić 13 lat takiej udręki z własnym sumieniem.

    Kiedy rodziłam córkę u św. Rodziny, była ze mną w sali dziewczyna z dzieciątkiem z in vitro. Racjonalizowała sobie, że jej ksiądz w konfesjonale "pozwolił" pod warunkiem, że wróci po drugie dziecko. Podobno udało się uzyskać tylko 2 zarodki i żadnego innego nie zniszczyć, ale mi się to nie wydaje prawdopodobne. Ona tak bardzo chciała się usprawiedliwić. Dziecko po porodzie trafiło do inkubatora i miało różne problemy, konflikty, żółtaczki - choć nic trwale uszkodzonego, to jednak w dość ciężkim przebiegu. Ale piszę o tym dlatego, że ten szpital, ten dyrektor nie odmawia przyjmowania pacjentem z in vitro i dba również o dzieci, które przychodzą na świat tą niegodną metodą. Więc zarzut, że naraża czyjeś życie - jest niesłuszny.

    Życie tej kobiety nie jest zagrożone, bardziej się naraziła, decydując się na in vitro i to kilka razy. Jest zagrożone jej "poczucie estetyki", dumy...
  • Wywiad z prof Chazanem wyjaśnił, dlaczego do niego trafiła-jej lekarzem prowadzącym był inny ginekolog, który z prof konsultował wyniki badań, prof jako dyrektor zlecił dodatkowe badania nie uwzględniając tych, które zostały już wcześniej wykonane przez lekarza prowadzącego ciążę a potem odmówił wykonania aborcji i wskazania innego lekarza/placówki poinformowawszy od razu, ze w tym szpitalu nikt nie wykona takiego  zabiegu.
  • Jak ten caly Chazan smial?
    Przecież jest lekarzem.
    Powinien zabijać na prosbe mamy.

    W ogóle jak czlowiek śmie mieć sumienie.
    I go używać.

    Phi!
  • edytowano czerwiec 2014
    Prawnie nic na niego nie mają ,więc nie rozumiem po co te szopki odstawiane przez panią Płatek i jakiegoś tam papugę wynajętą przez pewnego lewicowego polityka ? Straszenie kryminałem.
    Lekarz ma prawo odmówić wykonania aborcji, na podstawie Konstytucji obowiązującej w naszym państwie każdy ma prawo do własnego sumienia i religii. Po drugie ciąża nie zagrażała życiu pacjentki, to, że aborcja jest dopuszczalna w przypadku ciężkich wad genetycznych, nie oznacza, że lekarz musi ją wykonać. Dziecko tylko być może uszkodzone, niewłaściwie rozwinięte ale to też nie wina Chazana. Ta kobieta zaszła w ciążę  ( taką a nie inną ) na własne życzenie, to nie jest mała dziewczynka ledwo odrosła od ziemi zgwałcona przez rodzinę,. że dziecko będzie z bliskiego inbredu czy nawet kazirodztwa a ona sama umrze z powodu ciąży. Ale dorosła ( 38 lat) świadoma tego co robi obywatelka państwa w którym dorosły odpowiada za swoje czyny..
  • edytowano czerwiec 2014



    pamiętajmy jedną podstawową rzecz. Naczelny „Wprost” to dawny bandyta, prawomocnie skazany za rozboje , wymuszenia i namawianie do zabójstwa. Jedna podstawowa rzecz.
  • Aneczka ta informacja o tej kobiecie kompletnie mnie powalilas. Chyba bardziej uprzedmiotowic dziecka sie nie da :(

    Jak mozna. Jak mozna?

    Chce dziecko. Stwarzam je sobie. Nie nie takie miało być- likwidujemy.
    Jak mozna być takim człowiekiem?? Nie jestem w stanie tego pojąć.

    Kim jesteś Kobieto i kto dał Ci prawo do tego co robisz?
  • a ja od rana slysze lisa w reklamach w radio jak przejetym tonem rzecze: co slysza od lekarzy, ktorzy podpisali deklaracje wiary kobiety, gdy prosza o tabletki antykoncepcyjne lub badania prenatalne?
  • Po co ta histeria, przecież zawsze można pójść po tabletki i badania prenatalne do lekarza, który nie podpisał deklaracji a w ogóle jest za aborcją. takich jest na pęczki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.