Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kobiety nosicie spodnie?

1262729313240

Komentarz

  • edytowano lutego 2014
    Na łyżwach w życiu nie jeździłam, ale na biegówkach świetnie się zasuwa w spódnicy :D

    BTW, przyjmę z wdzięcznością - mam już niemal same ściery :(

    W spódnicy to mam stres, że zaraz gdzieś zaczepię i mi oczko poleci.

    Poprawka, ten stres masz w rajstopach ;)
  • edytowano lutego 2014
    No nie, znowu mam komentarz w pionie :(

    Miało być: poprawka, masz stres w rajstopach ;)
  • :P
    no to w spódnicy i w rajstopach mam stres
    podwójny
    to gorzej

    a mi jeszcze baby tutejsze zabroniły długich zakładać
    no i mogiła...
  • Niedobre baby! Dlaczego Ci zabroniły?
  • Pewnie @Savia ma zgrabne nogi, to czemuż miałaby je chować w długich spódnicach ;)
  • Żeby nie kusić? :-/
  • bo ja w ogóle mam ekstra nóżki i nie tylko i zazdrosne forumowiczki w nieładne ciuchy chcą mnie wsadzić.
  • Mam podobnie.

    Bardzo głupio wyglądam zapewne wtedy, bo co i rusz mijając jakąs panią gęba mi się śmieje, bo sobie w myślach jej tam trochę brawarystycznie wytykam te gołe łokcie,  łydki czy pięty :))

  • edytowano lutego 2014
    Ja wychowuję córki tak żeby nie nosiły miniówek, choć dzieci to wiadomo, że mają inne nogi i pokazywanie ich nie jest tak nieestetyczne jak w przypadku podstarzałych pań z celulitem ale chodzi o to by ludzie ich majtek nie oglądali( do nieskromnych już miniówek nie zaliczam spódnic do kolan i ciut przed), nie łażenia po drzewach, płotach i drabinkach w spódnicy ( niezależnie od długości) i tego, że pod ubraniem zawsze nosi się bieliznę. Sama nie noszę głębokich dekoltów i raczej maskuję biust, żeby był taki niezauważalny aby się faceci nie gapili, więc one też nie będą wywalały cycków na wierzch w dekoltach do pasa. Mają wiedzieć jak się ubrać aby nie gorszyć normalnych ludzi a nie takich co mają zbyt rozbuchane chore libido i nie powiem czego doznają na widok kostki czy łokcia u dziewczynki. Po domu u nas się nie chodzi na golasa ani też w samej bieliźnie ( a wiem, że niektórzy co potrafią zrypać czy obrzydliwe kalumnie rzucić na kobietę w spódnicy do kolan  sami tak się zachowują) i dzieci się uczą w ten sposób przyzwoitości. Nie zakłada się nogi na nogę jak się nie ma spodni i nie nie tłukę im do głowy farmazonów, że spodnie to noszą prostytutki, bo właśnie spodnie ułatwiają poruszanie się gdyż ich nie podwiewa czy coś.
    Nie mam brawarystycznych znajomych bo takim wystarczy, że ktoś ma ,,wyzywające" czarne rzęsy albo rumieńce, albo niezapadnięte usta, to by trzeba było chodzić w kwefie na twarzy a i tak by się okazało, że ktoś jest nierządnicą bo ma jakieś feromony....
    Od takiego brawarystycznego znajomego domagałabym się aby się sam dając dobry przykład ubierał po starotestamentowemu. Czyli żadnych spodni tylko długa włosienica z długim rękawem a na głowę ręcznik. ;)
  • edytowano lutego 2014
    Zastanawiam się właśnie: Dlaczego przez tyle wieków kobiety chodziły w
    długich szatach? Na serio wynikało to tylko z mody? Żadnej nie przyszło
    do głowy założyć spodni w np. XVI wieku? Dlaczego tak długo utrzymywała
    się jedna moda z ewentualnymi wariantami na temat kształtu tych długich
    rękawów, ilości drapowań dolnej części sukni? Ale zawsze to była
    suknia... Dlaczego wcześniej nie założyłyśmy spodni? Jest na sali jakiś
    historyk mody?

    Ludzie po prostu nie znali spodni w czasach biblijnych, mężczyźni ubierali się jak kobiety w długie suknie, z tą różnicą, że może mniej ozdobne.
  • Zastanawia mnie czemu w tych http://kinoplay.pl/empirowa_szafa_jane_austen,40,646.htm filmach kobiety obowiązkowo tkwią wciąż w dlugich sukniach kryjąc nogi, a biustami świecą jak pochodnią? Mężczyźni wokol nich się zachowują jakby tego nie widzieli. Od czego to zalezalo, ze jedne maja tam normalne zakryte dekoldy a inne niczym dziś-wyeksponowane? Nie zajmuje się historia sztuki, mody, może to tylko fantazje autora filmu, a w książce to nieczytalam wiec nie wiem.
  • Ale tu burzliwie .. Moze ktoras z sukienkowych forumowiczek zalozy bloga i bedziemy sie inspirowac ?
    Podane wczesniej blogi pokazuja calkiem ladne zestawy ale fakt one sa raczej wyjsciowe ..a jak sie ubierac "godnie" na codzien ..do zupy i do odkurzacza? ;)

  • edytowano lutego 2014
    I nie wydając na to 200 zł?
  • prowincjuszka no wiesz mozna wydac 200zl a potem dlugo dlugo nic
  • @asiao, właśnie myślę o takim blogu.
  • edytowano lutego 2014

    asiao świetne. uwielbiam taką długość spódnic. totalnie w mój gust te spódnice :x 

    ta pierwsza z tą koszulą świetnie wygląda,no! To chyba tiulowa?

  • edytowano lutego 2014
    Ja po domu chodze w mini wiec chyba nie jestem zbyt reprezentacyjna do zakladania bloga..to co moze ty Kerima ? annabe?
    X_X
  • Kerima :)
    Nie powiem jak ja chodzę po domu.... ;))
  • Tylko ta długość przy 160 cm wzrostu.... No jakoś tego nie widzę...
  • W domu w spodniach na co dzień. Cóż...
    W niedzielę elegancka spódnica lub sukienka.
    I na "ważne" okazje takoż.
  • annabe hmm nie widac dokladnie moze byc ze tiulowa..ale ogolnie pomysl na polaczenie z koszula bardzo mi sie podoba
  • Ja w domu w dresach (ale fajnych ;) i z "karmnikiem" na widoku ;)
    Ale na początek swoich zdjęć wrzucać nie trzeba chyba, co? Wyszukiwanie odpowiednich krojów w konkretnych sklepach to też nie lada wyzwanie.
  • dla moich dziewczynek to takie sukienki we wszystkich kolorach bym kupila

  • znalazłam sobie tiul na spódnicę :)

     

    http://sklep.textilmar.pl/tiule-tiul-elastyczny-siatka-tiul-elastyczny-siatka-mietowa-p-5649.html

    tylko nie orientuje się czy to byłby taki miękki @Małgorzata ? Lepiej się znasz na materiałach..

     

  • Kerima ale fajnie by bylo miec "gotowce" w stylu
    tak ubrana gotuje obiad
    tak ubrana wycieram podloge
    tak ubrana robie zakupy z trojka dzieci i wozkiem

    :))
  • edytowano lutego 2014

    to dopiero byłby szoczek. wielodzietna matka prowadząca modowy blog.

    :))

    popiszesz z rok i do DDTVN Cię zaproszą ..

  • Taaa, mierzę najpierw w Wysokie obcasy ;) Kamera mnie nie lubi
    :P
  • edytowano lutego 2014
    Tak jak ja?  ;;)

    e: ad. ..a jak sie ubierac "godnie" na codzien ..do zupy i do odkurzacza?
  • Pod wpływem Brawaria powiesiłam w kuchni firankę - na wypadek, gdyby jego brat bliźniak mieszkał w bloku naprzeciwko ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.