Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kobiety nosicie spodnie?

1232426282940

Komentarz

  • Savia teraz są sukienki proste nietaliowane z dobrych materiałów i nie widać żadnych brzuchów , oponek   itp 
    do tego dobry but .... i już 
      jak ja lubię ładne , płaskie, skórzane buty .... a w tym roku nic ......... 
  • ja w większości w spodniach, bo na rowerze łatwiej 
    ale tez zakupuję powoli sukienki 
  • kurcze, ale w tych prostych to jak kołek się wygląda

    spodnie mają ten walor, że ściskają pod sobą oponki (spodnie z wysokim stanem)
  • to prawda , ale widziałam ostatnio kilka kobie , które ładnie wyglądały w takich sukienkach - może one są jednak trochę taliowane :) może to jakiś trik krawiecki - ja nie krawcowa to się nie znam
  • taka kupilam
    zobaczymy co przyjdzie
    image
  • @Sava, jak się chcesz pobawić, to zrób ten test i podaj, co Ci wyszło. Mam książkę tej pani, to napiszę Ci, jakie fasony powinny być ok dla Ciebie.
  • Chętnie, za chwilę :-)
  • Savia, u mnie (tez mi brzuch wystaje) dobrze sprawdzaja sie tuniki wszelakie. Pod spod rajstopy (kryjace), legginsy, spodnie (proste) w zaleznosci od dlugosci tuniki. Zawsze bardziej kobieco sie wyglada, a wygodniej niz w spodnicy.
    Chociaz kupilam sobie ostatnio swietna spodnice do samej ziemi (rozszerzana ku dolowi), bede testowac po porodzie, czy dam rade w tym chodzic ;)
  • No właśnie @Maciejka , ja też widzę, że tuniki pięknie tuszują, lepiej niż sukienki.


  • http://www.urkye.pl/pl/p/Kieska-34-w-monochromie/170
    bym sobie taką kupiła, bo szyją na różne rozmiary biustu, tylko za krótka...
  • @Kerima wyszło mi W
    wskazówki:

    fasony:

    • topy z drapowaniami z dżerseju
    • spódnice asymetryczne
    • spodnie z miękkiego materiału
    • masywne buty
    No i mam niebawarystycznie dekolt podkreślać. :D

    No, ale masywne buty to od dawna zauważyłam i dobrze mi w nich.
    Sukienek chyba nie powinnam nosić, bo przemilczeli ;)
  • jakie to są masywne buty?
  • No, niekoniecznie martensy. Masywne to takie, których jest więcej ;)
    Adidasy np wolę masywniejsze, szersze, a nie wąskie, szczuplutkie. Balerinki odpadają.

  • @rusalka, K jest super :) Jest książka i tam na stronie zamieszczają raz w tygodniu chyba propozycje strojów dla różnych sylwetek (ceny, co prawda czasem z kosmosu, ale od czego mamy kreatywność i wyobraźnię? :)

    W książce stoi tak: wyrzucić z szafy wszelkie duże bluzy, szerokie swetry i żakiety, cienkie lub śliskie materiały, małe torebki, mini naszyjniki, grube bransolety, falbany, plisy. Zawsze podkreślać talię.

    Dobrze będą wyglądać: żakiet na jeden guzik, do bioder, ołówkowe spódnice do połowy kolana z niezbyt cienkiego, ciemnego materiału, bez wzorów, kardigany z dekoltem w serek, trencze z dekoltem w serek, przewiązane w talii, taliowane koszule bez guzików, proste spódnice do kolan, duże, proste, długie naszyjniki, mocno dopasowane sukienki z podkreśloną talią, kloszowane na dole lub proste, sukienki i bluzki kopertowe, duże, oryginalne torby, duże, długie kolczyki, solidne buty, sandały na koturnie, platformy na słupku.
  • eh za każdym razem mi inny typ sylwetki wychodzi
    już sama nie wiem czy mam talię czy jej nie mam :/ szkoda że nie można tam podać w cm wtedy by się automatycznie dopasowało
  • @Savia, wyrzucić: cienkie materiały, spodnie rurki, wszelkie bluzki, żakiety dłuższe niż do bioder, błyszczące tkaniny, długie (!) spódnice.
    Na tak: żakiet na jeden guzik lub z paskiem w tym samym kolorze, krótka kurtka dopasowana w ramionach, topy z drapowaniami, dopasowane topy typu bokserka, delikatnie opadające na ramiona bluzki z dekoltem,przewiązane paskiem z tego samego materiału, odcinane pod biustem tuniki, asymetryczne spódnice, spodnie z miękkiego materiału, duża, wyrazsta torba, sukienki portfelowe, SUKIENKI Z WBUDOWANYM WZMOCNIENIEM TALII, Z GRUBSZEGO MATERIAŁU ( ja bym tu: http://modbis.pl/ poszukała), oryginalne kolczyki, płaszcze odcinane pod biustem, kozaki z szeroką cholewą, sandały na koturnie.
  • Wydaje mi się, że ta sukienka : http://modbis.pl/product-pol-2834-Sukienka-damska-Kryspina-wiosenna-kreacja-w-kwiaty-Wzor-wyszczuplajacy-.html może dobrze "robić sylwetkę", o ile jest z grubszego materiału.
  • o mamuniu...

    topy z drapowaniami
    sukienki portfelowe

    co to jest? @-)

    w spodniach materiałowych wyglądam okropnie :P
  • No i długie spódnice odpadły
    jedyna moja nadzieja, bo moje łaciate nogi zakrywały
    :((
  • @asiao, ładne te sukienki, ale raczej dla nienagannej sylwetki...
  • Na tytułowe pytanie odpowiem: Nie, już od jakichś 4 lat. W szafie pozostały mi tylko stare rozlazłe spodenie dresowe na nie wiem jaką dramatyczną okazję. Powód? Z grubsza kilka:
    1) Zaczęło się od poszukiwania katolickich wytycznych, które z trudem ale znalazłam. Mocne wrażenie wywarła na mnie nieugięta postawa Św. o Pio co do spodni, minispódniczek, który wszak zmarł nie aż tak dawno. Wcześniej gdzieś w jednym ze swoich kazań św. Jan Maria Vianney odnosił się do strojów kobiecych, choć wtedy spodnie bynajmniej jeszcze nie były plagą społeczną.
    2) Jako matka pragnę zaszczepić w córce te wytyczne. I wiecie, że to działa?! Im młodsza latorośl tym łatwiej, a czym skorupka za młodu...
    3) Ksiądz - poświęcił jedno kazanie jako wykład na temat godziwego stroju do kościoła. Jako posłuszna owieczka nie miałam kłopotu z dostosowywaniem się, efekt był natychmiastowy.
    4) Gender  - nie noszenie spodni to mój protestsong przeciwko tej chorej ideologii. Niehc kobieta będzie kobietą, a mężczyzna mężczyzną! Niech wyraża się to m. in. poprzez strój. 
    5) Biorę to na umartwienie. Czasem mam pod górkę. Ale co mi tam :) Czas ucieka, wieczność czeka!

  • rusalka hmm w sumie moze i racja 
  • Moim zdaniem w dlugich spódnicach dobrze wyglądają tylko bardzo szczupłe, wysokie dziewczyny. Ewentualnie niższe, ale filigranowe. A jeśli spódnica kończy się nad kostką, to już w ogóle masakra.
  • a mi sie taka podoba ..chyba sobie kupie 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.