Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kącik działkowca

1135136138140141193

Komentarz

  • Wyrośnie! Zurawki się dobrze dzielą :)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • No to będziemy dzielić dalej, jeszcze sporo dużych zostało. :)
  • też się muszę za moje zabrać, mam ich 8 i chcę je rozmnożyć by były na cmentarz i do donic na parapety :)

    a powiedzcie mi jak to jest z roślinami dwuletnimi, dostałam kilka opakowań nasion
    sieje się je w czerwcu/lipcu do doniczek czy do gruntu?
    a co potem z nimi w zimie? w domu mam trzymać, podlewać całą zimę czy jak?
    chciałabym np goździki, czy bratki takie jak teraz sprzedają mieć swoje

    (a melduję ze posiane lewkonie i lobelie ładnie wzeszły, jutro będę je pikować do osobnych doniczek :) :)
  • mam trzy paczki po ok 8 sadzonek malin do wysłania, dziś kopane, z ziemią, zabezpieczone mokrą koszulką. Wysyłka jak ktoś się zdecyduje w pon.
    Odmiana owocująca od sierpnia do listopada, po owocowaniu ścina się pędy ok 10cm nad ziemią.
    Zapraszam.
    ps. bez opłat, jak się przyjmą to smacznego, jak nie to tylko czas poświęcony na wsadzenie potraktować jako przyjemność na dworze/polu :-)
    Podziękowali 1nowa
  • Mogę prosić te malinki 
  • Dziś posadzilam tylko 20 rzadkow cebuli , maleństwo dzielnie mi pomagało ,tylko co ja z tą cebula zrobię jesienią
  • Wczoraj mieliśmy pracowitą sobotę, przydałyby się jeszcze dwie, dziś i jutro! ;)
    Podziękowali 1annabe
  • Mój mąż twierdzi, że tydzień powinien mieć co najmniej dwie soboty i każdą bez deszczu ;) Szczególnie w okresie od marca do listopada.
  • @nowa @Elunia ; podajcie adresy do wysłania
    Podziękowali 1nowa
  • @Pierniki, jeśli została Ci trzecia paczka, to ja też poproszę o malinki.
  • edytowano kwietnia 2017
    proszę podpowiedzcie
    jak przesłać astry ???
    chciałabym, zeby sprawiły komuś radość a nie kłopot :#

    @edit
    jutro chciałabym zacząć kopać w ogrodzie
  • @pierniki napisałam prv ,dziękuję 

  • ściąga na kwiecień :)
  • Dzieki :) 

    Jade dzis po porzeczke szczepiona na pniu, sasiadka ma i takie piekne kiscie porzeczek jej rosly. I nawioze dzis moje tuje wreszcie.

    Zastanawiam sie nad mojąjedna budleja. Dosc spora sadzonka wsadzona w, zeszlym roku, a dalej jest sucha po zimie, nie rosnie. Czyzby padla..?
  • daj budlei czas
    potem rośnie jak szalona
    Podziękowali 1annabe
  • Budleja potrafi nawet z samego korzenia odbić - ma jeszcze czas!
    Podziękowali 1annabe
  • Mam maliny owocujące na pędach dwuletnich i chciałabym je wysadzić w inne miejsce czy mogę juz teraz je przesadzać ... czy nie za wcześnie?
  • Jaka cudowna ta wiosna  <3 najchętniej siedziałabym tylko w ogrodzie...
  • W tym wątku chyba jeszcze nie pisałam, że mam najwspanialszego męża! bierze te widły i szpadle i wykopuje i wkopuje te krzaczory i drzewka, czasem po 100 razy, aż będę zadowolona i powiem, że tak, dziekuję! i znów, ale chyba już dziś poszło ostatnie w tym sezonie, jeszcze dwa zostały na jesień. 
    A jutro pracuje z domu, to będziemy nowe nabytki sadzić - ładne sadzonki dzis dotarły. :)
    Jeszcze 10 lat i będzie ogród.
  • Tatę wygrałaś!
    Podziękowali 2kluska mamababcia
  • też się zastanawoam.
  • Dziewczyny ja pamiętam o roślinach ale dam radę chyba dopiero po Wielkanocy, znów chorujemy wszyscy po kolei ,jak wyślę to napiszę

    Podziękowali 1Marcelina
  • Mam sadzonki lubczyka i melisy, a także szczypiorku. Znalazłabym też kilka sadzonek malin tych później owocujących.
    Chciałabym się tym z kimś wymienić na inne roślinki, moga być też kwiaty.

    Będzie ktoś chętny??? :)

  • a czy ja mogłabym się uśmiechnąć o maliny? ;)
  • tylko nie wiem co mogłabym Ci zaoferować....irysów mam dużo .... hmmm...
  • sadzonek pomidorów nie ośmielę się wysłać...
    Podziękowali 1celinka
  • edytowano kwietnia 2017
    Kwiatek od Ciebie ma się dobrze :smile: 
    Podziękowali 1sylwia1974
  • nie mam nic na wymianę....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.