Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kącik działkowca

12425272930193

Komentarz

  • Ciekawe, poszukam. U mnie też trochę ślimaków jest, ale jakoś wszystkiego nam nie zjadają. Gorzej z garwonami, one są plagą.
  • one wracają,prawda-u mnie największe spustoszenie w kwoatach robiły :( trzeba pilnować i wywalać je daleko..
  • Gdzie ta wiosna, jeszcze trochę i przyjdzie mi sałatę jeść z parapetu  ;) Miała iść do tunelu, ale tunelu nie można rozstawić itd. Wrrr 
  • U mnie w nocy -10 st. dużo śniegu. A o tej porze zwykle miałam posiany groszek, bób, cebulę, marchew, mizunę.
  • A ja sie martwilam, ze jak wyjadę to wiosna mi przejdzie koło nosa. A tymczasem wiosna na mnie czeka. :D
  • U mnie w noc minus 15-16 st, sniegu z pol metra przynajmniej, problemy z wyjazdem spod domu wieksze, niz w zimie ;)
  • Już myślałam, że okien w tym roku też nie umyję, ale słonko świeci i -1 mamy teraz. 
  • Nie martwcie sie, w poniedziałek wieczorem wrócę do domu, wiec od wtorku będziedzie lepiej. ;)
  • Nie martwcie sie, w poniedziałek wieczorem wrócę do domu, wiec od wtorku będziedzie lepiej. ;)
    Nie możemy się doczekać. Bo wiesz, czekają na Ciebie dwie kursantki. @Annana i ja mamy ogródki do założenia. :)
  • no widzicie, drugi powód przetrzymania wiosny ;)
  • O tak tak. Mój ogródek ugorem stoi (przysypany śniegiem zresztą) i czeka na Ciebie @Savia :)
  • zaprosic rapuchy  albo jeze
    Zaprosiłam do ogrodu ropuchy. Pierwsze przyniosłam od sąsiadów (nie wiem czy to coś dało, pewnie uciekły :;230
    ), potem same się wprowadziły. Położyłam pod krzewami kamienie, nie
    zbieram wszystkich liści, założyłam małe oczko. Kilka wilgotnych
    zakątków ogrodu jest "dzikich". Mam ich zatrzęsienie, gdzie nie grzebnę
    okazuje się że w ziemi siedzi ropucha :) Ślimaków prawie nie mam, wszyscy wokół mają

    http://encyklopediahost.info/slimaki.html
  • To fakt, szczelne ogrodzenia są zmora działkowców. Co kilkanaście metrów powinien być otwór jezowy.
  • Groszek, piszę priv.
  • załamka-śniegu dopadało znowu :(((
    kiedy wiosna? jak tęsknię za ziemią
    [-O<
  • Juz wracam, wracam ;)

    U Agnieszki5 się zasiedzielismy... :D

  • No ja posadziłam na cmentarzu, pewnie zmarzną i nic z nich nie będzie. Bu!
    =((

    Pociesza mnie moja zieleń na parapetach....
  • Przyjechałam i dwie królice wykociły się.
    image

    image

    image

    image

    image

    W sumie 19 młodych :D
  • Łał! Przyjedziemy zobaczyć. :D
  • Zapraszam, zapraszam. :-)
  • kurcze żebym miała miejsce na klatki i umiała pozbawić życia takie zwierzątka, to bym się chyba zdecydowała :)
  • Szczęśliwie nie mam dylematu, nie lubię króliczego mięsa.
    Za to kury będę hodować.
  • Szczęśliwie nie mam dylematu, nie lubię króliczego mięsa.
    Za to kury będę hodować.
    Ech, Marcelina. Pewnie ktoś nie umiał przyrządzić. :P

    Nad kurami to się waham i waham, bo przy patroszeniu tak śmierdzi, że potem tydzień w nosie miałam aromaty #-o
  • Nie. Próbowałam w kilku wcieleniach, wersjach, rosołek, potrawka, królik w winie. Nie i już. Słodkawe i mnie mdli.

    Ale np. z jagnięciną mam to samo.
  • @Marcelina, dostaliśmy dla Mani królika,ona wcina, a ja jak kiedyś posmakowałam to "ble". Zdziwiłam się, bo wszyscy tak zachwalają to mięso.
  • ps. króliczki słodkie-w życiu bym nie zaciukała
    X_X
  • @Savia, jakie śliczne! Nawet jeśli to tylko jedzenie...;) 
  • @Savia, jakie śliczne! Nawet jeśli to tylko jedzenie...;) 
    Jedzenie musi być ładnie podane ;)



    Małe króliczki są słodziutkie i nie sposób myśleć o ich ubiciu. Jak już są duże i pojawia się perspektywa maluszków to stare tracą na atrakcyjności ;)

    @Marcelina mnie cielęcina muli. Kozina zachwyca. Kaczek nie lubię, tzn. zjem jak muszę, ale nie przepadam. Króliki - wg mnie są pyszne, w każdej postaci. No i zdrowe. :-)
  • Ja dla dziecka kupowałam, nawet spróbować nie byłam wstanie. :-&
    Kiedyś krótko mielismy ale nie dla siebie.
  • Ogrodu nie poznaję tego roku, nic a nic. O tej porze to wiele już w ziemi rosło, a w tym roku na razie śnieg 'rośnie'.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.