Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wpadki i gafy...coś ku poprawie humoru

11011131516

Komentarz

  • Dzieki, wszystkie frustracje mi minely :D
  • Nie niesmialo,tylko z nadzieja. Dzieci spia? To do konsumpcji!
  • Elunia - nie, sama byłam, ale nie omieszkałam pani poinformować, że mam czwórkę, bo prosiłam, żeby mi dała dużo naklejek ze zwierzętami (promocję taką mają).
  • @Marcelina
    Jak dla mnie bomba! Ale ja rozumiem, też czasem nie wszystko ogarniam naraz...
    :D
  • :D taaa to było niezłe...zwłaszcza w kontekście wspólnych kąpieli ;)
  • edytowano maj 2015
    Nie mam pojęcia jak to zrobiłam dostałam sms który mnie obudził i chiałam odpisać ale nie wiem jak to zrobiłam że zamias normalnie wysłać to napisałam tutaj :)
    A moja niania Ala chyba nie czyta orga.
  • ja mam w telefonie moją córkę pod "Z" a obok zaraz mojego przyjaciela, który jest kapłanem...Kiedyś wracając z zajęć napisałam sms-a do córki "Kochanie obiad czeka w lodówce - odgrzej, ja będę za godzinkę"
    po minucie otrzymuje odpowiedź od przyjaciela "myślałem, że nigdy nie powiesz do mnie kochanie :D "
    Podziękowali 1Katia
  • to może być nawet ciekawe ;)
  • On ma specyficzne poczucie humoru...ostatnio jechałam do Niego pociągiem i miał po mnie wyjechać na dworzec...więc piszę smsa : Poproszę limuzynę z przystojniakiem na godzinę 10.00, na co dostaję odpowiedź: " A skąd ja Ci na wsi limuzynę wytrzasnę?"
  • Trzymalam najmlodsza corke na rekach, w jednej dloni smoczek, podchodzi syn (2 lata) I cos po swojemu mi tlumaczy, a ze bylam zamyslona, to bach, smoka mu pcham do buzi. Wkurzyl sie I chyba cos glosniej powiedzial, dopiero wtedy sie ocknelam, ze nie temu dziecku daje smoka.
    Podziękowali 1Katia
  • Rzecz się dzieje za granicą. Kupiłam rower, do odbioru miał być za dwa dni. Dostałam więc paragon z moim nazwiskiem (Błasińska). Niestety zgubiłam gdzieś dowód osobisty, mimo to postanowiłam pójść do odbioru.

    Rower dostałam bo byłam w stanie przeczytać moje nazwisko z paragonu. Wzieli to za wystarczający dowód że ja to ja :D

    Uwielbiam to jak w tym kraju biurokracja jest prosta :)

    ps: ja się tu nazwiska dawać nie boję :P

    Podziękowali 2Katia Amica
  • Tym razem mój telefon popełnił gafę :)
    Wysłałam smsa z pytaniem czy Weronika ma jechać na Lokomat? Wysłałam automatycznie nie sprawdzając...
    Zgadnijcie jakie pytanie dostała pani rehabilitantka?
  • @Małgorzata32, nie wiem co napisał Twój, ale mój napisałby " alkomat"...
  • edytowano maj 2015
    @Bambidu w punkt!
    Miałyśmy niezły ubaw.
    =))
    Podziękowali 1AgaMaria
  • gadamy dziś z mężem, bo mamy nowego księdza opiekuna kręgu, pytam się dałeś mu swój numer telefonu?
    Mąż- tak
    ja- zapisał nazwisko?
    mąż- tak nawet mu się wyświetliło w podpowiedzi widocznie już coś o nas pisał
    ja po chwili analizy jednocześnie nalewając zupę - aaaaa taaak to pewnie moje (nazwisko)
    mąż - HALOOO my mamy to samo nazwisko!!!
  • Przypomniało mi się. Moja siostra przechodziła obok kina i zobaczyła plakat "1D"*. Po czym głośno się zdziwiła: "O, to są filmy nawet w formacie 1D ?" ;)

    * 1D - One Direction, zespół młodzieżowy
  • dziś o mało co nie zaliczyłabym wpadki która mogła się dla mnie skończyc dośc przykro :) robiłam zakupy i zobaczyłam sok, pomyślałam ze wypiję go jak wrócę do domu i zamiast do koszyka zaczęłąm go wkładać do torebki ("na później"). Dzięki Bogu zorientowałam się co próbuję zrobić....
    Podziękowali 2mamababcia Katia
  • Dzis wychodzac do Koscioła zamknełam drzwi i zostawiłam klucze w zamku na zrwnątrz :(
    Podziękowali 2mamababcia Katanna
  • Rozmawiałam z klientami o mojej prozopagnozji (tak się fachowo nazywa nierozpoznawanie twarzy ;) ), a p.Ł. mówi:

    - To jeszcze nic. Moja siostra miała kiedyś taką przygodę: poszła do sklepu i zobaczyła wyglądającego znajomo faceta, prawie w wieku rodziców, więc wypadałoby powiedzieć "dzień dobry"... Ale nie była pewna i przyglądała mu się spod oka, czy jakoś na nią zareaguje. On nic, więc idzie spokojnie dalej.
    Po chwili czuje, że ktoś ją puka w ramię, odwraca się, a to ten gość! Mówi więc:
    - O, dzień dobry, w pierwszej chwili pana nie poznałam...
    On na to:
    - Rękawiczka pani upadła...

    :D
  • Dobre. A jak się fachowo nazywa jeśli właśnie poznaję twarze ale nie mam pojęcia do kogo należą?
    PS. Milo Cię widzieć @Katia. Nadmieniam, że poznałam... Twojego awatara ;)

    Podziękowali 3mamababcia Katia Amica
  • Ten Awatar to ma imię zaczynające się na literę P, 
    Podziękowali 1Katia
  • Modliłam się wczoraj w intencji zamieszkałych ... polityków. Ot, przejęzyczenie.
  • A o kogo szlo?

    Ja dziś robiłam racuszki na słono z czosnkiem... aż do momentu jak znalazłam rodzynki i z dziką euforią je wsypalam do ciasta... :D ..... zapominając że tam już był czosnek.

    Córka mowi że dobre  ;)
  • Ja też kiedyś zrobiłam. Przynajmniej się trochę odświeżyło :wink: A jaki stosik uprasowałam zimnym żelazkiem... Cuda.
  • Herbata naciągnie... Gdzieś tak na drugi dzień :smiley:
    Podziękowali 1Agax4
  • @PaniWiosna, toż to pełen sukces. Jedna plama z tluszczu i przy dobrym detergencie potrafi czasem nie zejść.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Moja pralka od czasu do czasu krzyczy "czyszczenie bębna" i trzeba wlączyć program czyszczenie bębna, a ona w wysokiej temperaturze sie wpienia i wypłukuje resztki detergentów z zakamarków, kiedyś puszczalam ten program pusty, ale teraz wrzucam szmaty, przy okazji sie wygotują ;)
    Podziękowali 3Laf2011 Katia AgaMaria
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.