Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

13233353738106

Komentarz

  • "odlot" właściwie co to znaczy ?

    Dla mnie to on jest bardzo normalny i zwyczajny człowiek pracujący w trudnych sytuacjach.
  • @zbyszek wielebny x. Glas propaguje groch z kapustą w tym wiele błędów
  • Co znaczy odlot:

    1. Skrajny egocentryzm

    2. Chorobliwa fascynacja seksem

    3. Propaganda Medjugorja

    To tak na szybko.
  • Zupełnie nie mogę się zgodzić
  • "Ostre cięcia" ... film przyszedł mi do głowy po informacji jaką uzyskałem od dyrektora szkoły, w której mogłem być zatrudniony ;)
  • edytowano czerwca 2015
    Dla zestresowanych mamusiek, i nie tylko ;)
    Warto wytrwać do końca

    Wychodne mamusiek
    http://cda.pl/video/152929f0
  • Na płycie DVD.
  • "Timbuktu" - bardzo dobry film wyświetlany w kinach studyjnych.Tylko ostrzegam , są dość drastyczne sceny np.kamieniowania.
  • @WdRW dzieki za “About Time“! Swietny film, wisienka na torcie byl Nick Cave na koncu. Opis filmu i plakat nie zachecal, wydawalos sie, ze bedzie nuuuuda.
  • Dla hiszpanskojezycznych "Ocho apellidos vascos" uśmiałam się tak, że mnie boki bolały. Ale do tego filmu przydatna jest znajomość przynajmniej jednej nacji - albo Basków albo Andaluzyjczyków. Choć bez tego tez jest śmieszny, tylko pewnie mniej ;)
  • Mi mąż "Bogowie królowie" właśnie chce wyświetlić
  • Nie wiem, czy jest do końca zgodny, z grubsza na pewno, ale bardzo polecam! Na mnie zrobił bardzo pozytywne wrażenie, a muzyka z tego filmu to jedna z moich ulubionych.
    I jak nie lubię muzułmanów, tak ten film mi ich pokazał od nieco innej strony. I źródła całego konfliktu też.
  • Ostatnio oglądaliśmy "Ex Machina" 2015 ( o sztucznej inteligencji)- ciekawy z zaskakującym zakończeniem.
    Polecamy "Interstellar" z 2014 tematyka lotów w kosmos, istnienia kilku wymiarów, rzeczywistości.
  • Oczywiście "Hobbit" i "Władca pierścieni" - wszystkie części. to dla tych co lubią fantastykę. My z mężem do nich należymy. Na kilku częściach byliśmy wspólnie w kinie.
  • Ten Exodus o Mojżeszu nieźle zrobiony. Chwilami oglądam z satysfakcją. Ale takie filmy mogę oglądać tylko z przerwami.
    Nudzę się.
  • Intelstellar zanudził mnie prawie na śmierć... dobrze, że są różne gusta, bo by producenci i reżyserzy zbankrutowali ;)
  • @joanna_91 "Królestwo niebieskie" to fantazja, dodatkowo mocno anty-katolicka
  • Wczoraj obejrzeliśmy "Patch Adams" z Robinem Williamsem - bardzo polecam!
    Film na faktach.
  • Mnie się też dosyć podobała I część, a potem pomyłkowo poszedłem od razu na III do kina i zaraz na początku po paru minutach pytam kolesi, co siedzieli obok, czy ja czegoś nie przegapiłem. A oni trochę się obśmiali, potem zaś jeden powiedział: "niczego Pan nie stracił, bo w II części Bilbo tylko przez cały czas wk..wia smoka".

    III część miejscami widowiskowa, ale mi się dłużyła.
  • przyszłam zobaczyć co WdRW robi w tym wątku ;)
  • edytowano lipca 2015
    Ciemne strony omega 3
    Jest cały film na youtube.
    dokumentalny, bardzo ciekawy
    Tran norweski nie jest norweski a tym bardziej z dorsza czy rekina.
    Już nigdy nie wezmę tego świństwa.
    A nawet gdyby świństwem nie było to po obejrzeniu kawałka z dziećmi w przedszkolu nie mam zamiaru dać im zarobić. Domowy syrop z cebuli i kropka.
  • i dla tego ja kupuje olej budwigowy lniany koszt ruznie ja płace 25zł za pól litra
    w aptece
  • @In Spe -- i wyszło Ci, że...
  • "W głowie się nie mieści. "- jak Was dzieci wyciągają do kina, ma być bez agresji , również dla 4 - latka, i z sensem. Ciekawie pokazuje skąd biorą się nasze zachowania, jak działa mózg, jak jest skonstruowana nasza psychika. Podane dla maluchów oczywiście. . .
  • @WdRW- powiem osobiście przy okazji he he :D
  • Ten film "Czas na miłość" jest bardzo fajny! Zabawny, przyjemny, szkoda, że nawet w tak sympatycznym filmie trzeba było zrobić sceny łóżkowe, pasowały tam jak pięść do oka. Poza tym fantastyczny! :)
  • Perswazje
  • edytowano lipca 2015
    "Dziewczynę z perłą" obejrzałam sobie wczoraj po raz drugi, po paru latach. Fantastyczny wizualnie. I bardzo udatnie pokazana obopólna fascynacja. I taka refleksja - że jednak warto, żeby żona się interesowała pasjami męża, i chociaż trochę się wysiliła na ich rozumienie. Bo potem wszyscy nieszczęśliwi.
  • Joanna_91, absolutną klasyką jest prześliczny serial BBC z 1995 - "Duma i uprzedzenie", z Colinem Firthem i Jennifer Ehle. Pamiętasz, jak Bridget Jones puszczała sobie w kółko scenę z panem Darcym wskakującym do jeziora? To właśnie stąd.
    Najważniejsze, że ekranizacja jest bardzo wierna, kostiumy dopracowane, postaci dobrane zgodnie z opisem (tzn. kto w książce jest wysokim brunetem, to w filmie też).
    Najbardziej lubię oglądać w oryginale, żeby sobie akcent poprawić.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.