Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

13334363839106

Komentarz

  • o tak, ten serial jest rewelacyjny! Nowszy film też ok, ale serial BBC zdecydowanie lepszy :)
  • @mader, wszystkiego nie śledzę, ale raczej negatywne opinie ze strony wielodzietnych:
    http://wrodzinie.pl/komu-sluza-minionki/

    Jeszcze tę recenzję przytoczę:
    http://www.dzienojca.org/tata-i-dziecko/nie-idz-na-minionki-3-porody-recenzja/

  • Terminator ostatni mi się podobał. Genisys chyba. Tak wizualnie i treściowo bardzo zbliżony do części I i II.
    Jak ktoś lubi sf to mu się będzie podobał. Nie podobały mi się dwie przedostatnie części a maniakalną fanka byłam części drugiej i to jest strzał w dziesiątkę jak dla mnie ta ostatnia część. Zaskoczyli mnie pozytywnie
  • Minionki 3 odstraszyły mnie skutecznie zwiastunem, który był w sieci.
    Części 1 i 2 znamy i lubimy.
    Chłopcy byli zawiedzeni, że nie pójdziemy, choć obiecywaliśmy.
    Wytłumaczyłam, że film jest niedobry i nie dla dzieci.
  • Nie wiem czy byly polecane tu, ostatnio z mezem ogladalismy pare fajnych filmow-
    Służące
    Pamiętnik
    reszte musze sobie przypomniec ;)
  • Mi się część 1 Minionków bardzo nie podobała. Druga jeszcze, jeszcze, ale kreska jest tak brzydka, że nie chce mi się oglądać. Wystarczająco zmęczyłam się na "Jak ukraść księżyc".
    Najgorsze jest to, że ten film jest tak reklamowany. W sąsiedniej parafii ksiądz wybudował dom parafialny i otworzyli w nim kino. Fajnie, bo mam blisko kino, ale niefajnie, że parafia patronuje takim filmom jak minionki. Ostatnio zgarnęłam z kościoła cały plik ulotek :-$ W kinie miało być grane "50 twarzy Graya", ale jakiś protest był i film wycofano.
    A na "W głowie się nie mieści" idę jutro z 6-latką i 4,5-latkiem, który pierwszy raz idzie do kina i od kilku dni odlicza noce do seansu :)
  • Dobra,
    Obejrzalam zwiastuny minionkow zeby wiedziec o co chodzi.
    Wystarczy mi
    "Jest glupkiem"
    "Targi zła"
    " Jak dobrze byc zlym prawda?"
  • aż obejrzałam zwiastun
    przekombinowane i ogłupiające
  • Moi starszacy poszli z ojcem, wrócili mało zachwyceni, zdegustowani specjalnie też nie. Meter mówi, że słabe, bo właśnie nikt się nie wysilił na scenariusz.
    Fr stwierdził, że minionki właściwie służą dobru, bo po kolei eliminują różnych złych, a ich ostatni właściciel się nawrócił i jemu nic nie zrobili. W sumie taka interpretacja też daje radę.
    :)
  • Jakoś się minionkami specjalnie nie podniecamy ani w tę ani wewtę. Moje obejrzały bez specjalnych wrażeń. Aż takiej promocji zła w nich nie widzę. Jak ukraść księżyc nam się podobało. Reszta mniej. Głupie strasznie jak dla mnie.
  • Oglądaliśmy z mężem, Dawca pamięci, po filmie zostało hasło, precyzja wypowiedzi, dla mnie fajny.

    Zaliczona Wielka Szóstka, dorośli się śmiali, dzieci przeżywały. Mega komedia, choć porusza temat zemsty, śmierci, przyjaźni, kłamstwa.
    Pod chłopaków, roboty i latanie aż do chmur.
  • Widziałam Mary's Land i Bóg nie umarł. Oba oki. Ten o Maryi bardziej mi pasi.
  • W taką pogodę można się tylko zaszyć w ciemnym pokoju i oglądać filmy ;)
    Właśnie obejrzałam "Złotą Damę" i polecam.
    Film o procesie o zwrot obrazów Klimta zagrabionych przez nazistów. Podobał mi się - i obsada (pomijając Katie Holmes, bo jest cienka) i scenografia i tematyka - wszystko ok. Nawet tempo filmu się broni. :)
    Trochę uproszczeń, ale to w końcu nie dokument, tylko film fabularny. Helen Mirren bardzo dobra.
    I wiecie co?
    Przy okazji ze zdziwieniem zauważyłam, że w całym filmie nie było ani grama golizny... niesamowite, nie? ;)
  • A co o filmie Rycerz Blaszka myślicieli dla 4 latka?
  • Polski "Jeziorak".Trochę mroczny, ale gra w nim I.Budnik, ta z Placu Zbawiciela.
  • My obejrzeliśmy parę dni temu Świat według TS Spiveta:
    http://www.filmweb.pl/film/Świat+według+T.S.+Spiveta-2013-656007
    Fajny, porządnie zrobiony i zagrany film rodzinny z pozytywnym przesłaniem. Głównym bohaterem jest 10latek, ale pewnie trochę młodsze dzieci też obejrzałyby ze zrozumieniem.
  • oglądaliśmy ,,Piłkarzyki rozrabiają" fajna komedia, grafika wkurzająca
    ,,Kroniki Spiderwick" fajna bajka, wrózki, gobliny i inne skrzaty kto uwierzy ten zobaczy, na koniec filmu łezka poleciała.
  • Co do "W głowie się nie mieści": pomysł świetny, z realizacją nieco gorzej, gdyż ukazuje człowieka jako kłębek sprzecznych emocji, nie zostawiając zbyt wiele miejsca na rozum i wolę. A przecież te najszlachetniejsze władze duszy, zgodnie ze starożytną alegorią, w rydwanie ludzkiego życia napędzanym rumakami uczuć spełniają zadania woźnicy.

    Mimo tych zastrzeżeń naprawdę polecam, można starszemu dziecku dopowiedzieć.
  • "Wild" (2014). Film o poszukiwaniu siebie i sposobu na poradzenie sobie z trudnymi sytuacjami w życiu. Wędrówka górskim szlakiem....Zapada w pamięć. Polecam.
  • tym którym podobał sie film "Bóg nie umarł" polecam....

    7699859.3
  • Little boy.
    Piekny. Dla całej rodziny.
  • Dawno nie odświeżany wątek. :)
    No to dodaję film "Cudowne dziecko" (August Rush) z 2007roku. Tytuł angielski i rok podaję, żeby nie pomylić z innym filmem o tym samym tytule.

    Bardzo chwytający za serce, dla facetów chyba niestrawny ;) Muzyka wspaniała!


    No i ten Jonathan Rhys Meyers... :\">
  • Byłam na nowym JB i przereklamowany...Kilka fajnych scen ale strasznie mroczny .
  • No widzisz, a recenzje zebrał świetne... Reklama dźwignią handlu.
  • A już jest? Muszę się wybrać jak mroczny to tym bardziej.
  • Cart, juz kiedys pisałam o Cudownym dziecku. Uważam, ze szkodliwy dla młodych. :-(
  • Upps, niechcący podziękowałam, nie wiem o czym mówicie :)
  • Moze już jestem znieczulona? Fakt, seks przedmałżeński jest (domyślnie, bo są skutki) ale moim zdaniem właśnie te wszystkie komplikacje są demotywujące ;)

    Ale wiesz, ja Meyersowi nawet to jestem w stanie wybaczyć :D

    Ps. Właśnie zamierzałam z młodzieżą obejrzeć, to mówisz, żeby sie powstrzymać?
  • Intuicja Cie nie myli :D
  • Nie chodzi o sex przedmałżeński (w sensie wiedzy o istnieniu, czy nawet zobaczeniu jakiejśtam scenki), ale o wtłaczane mity:

    chłopak poznany na imprezie =>od razu szybki sex na dachu +ciąża=>wielka nieskończona miłość

    właściwa fabuła filmu dla młodych:
    chłopak poznany na imprezie =>od razu szybki sex na dachu +ciąża=>brak happy endu chociaż dzidziuś cudowny

    Dzieciaki dość mają zamętu w tej sferze, by im jeszcze dokładać.

    Gdyby dziecko obejrzało niespodziewanie np. na jakimś wyjeździe - dramatu bym nie robiła, ale żeby jako rodzic proponować harlequina to już dla mnie nie teges...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.