Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

13536384041106

Komentarz

  • chilli.tv za logowanie dostaje sie gratis film ,
    oglądaliśmy Trudne słówka, bardzo ciekawy i śmieszny
  • Bardzo fajny film oglądałam w niedzielę na Trwam, na bazie księgi Ozeasza, współczesny ze wstawkami "z epoki" ;)

    Cudowna Miłość

    http://gloria.tv/?media=556176
  • Zaczęłam tę Cudowną Miłość, ale nie dałam rady ;)

    Za to obejrzałam właśnie "Belle" z 2013 roku. (Podaję rok, żeby nie mylić z "Bella" z 2006)
    Bardzo dobry, oparty na faktach, piękne kostiumy (ktoś ostatnio szukał kostiumowego dla mamy, to polecam) zero seksu (aż dziwne, nie? ;) )
    Kilka nieścisłości natury, powiedzmy, moralnej - parę scen nie mogłoby się zdarzyć w XVIII wieku, ale niech będzie ;)

    Warto obejrzeć. Facetom odradzam :D
  • Babski na listopadowy wieczór, Najdłuższa podróż
  • 'Outlander' - serial, do zdobycia z polskimi napisami. Wciaga. Wlasnie skonczylam tez ogladac kolejny sezon 'Wikingow' - ale wrazliwym na brutalnosc nie polecam. No i seksu jest tam sporo - niestety - wiec nie pokazywac mlodziezy.
  • Bardzo dobrze zapowiadający sie serial - "Blindspot". Kryminalny ale nie całkiem banalny.
    Z sześć odcinków dotychczas nakręcili.
  • "Bell" - angole usprawiedliwieni
    (z niewolnictwa, bo wielki głód w Irlandii wciąż czeka na swego reżysera)

  • @kropka - da się zaciągnąć męża do oglądania tego filmu?
  • @mama_asia, wszystko zależy od tego, jakich argumentów użyjesz :D
  • Mojego nie. Mój tam woli szczelanki, mordobicie i s-f.
  • Nie wiem czy ktoś tu polecał Wychodne mamusiek (2014), chociaż średnio podoba mi się tłumaczenie tytułu to film to naprawdę świetnia komedia, ja się uśmiałam :D
  • oglądaliśmy wczoraj Piksele, zmarnowany czas, zasnęłam
  • Dzis jest Układ zamknięty na tvp
  • Już był polecany, ja dopiero teraz widzialam :" Żurek" z Kasia Figurą. Mocny. I czas podobny teraźniejszość
  • @Agnicha, bo to film bardzo tendencyjnie pokazujący zło i dobro. Że dobro należy się tylko dobrym i że można usprawiedliwić samobójstwo dobrem drugiego człowieka.
    Moim zdaniem szkodliwy. Choć za serce łapie, nie powiem ;)
  • Polecam ale jedynie dla dorosłych "Pod mocnym aniołem". Temat- alkoholizm. Mocny, daje do myślenia....
  • a podbiję, długie zimowe wieczory... coś bym dziś obejrzała... jak nie zasnę..;-)
  • Podbiję rowniez, jakies komedie, odstresowacze, inteligentne... Leze w szpitalu i czekam na porod, który nie nadchodzi... Pomóżcie prosze
  • jukaa u nas podobnie, zaliczone wszystkie, ja w tym czasie zajęłam się czym innym, ale reszta siedziała z wypiekami:) na twarzy
    Może ,,Kapuśniak,,?
  • Z innych to my w niedziele obejrzeliśmy Interstellar, bardzo nas się podobało, miało być w stylu Marsjanina, ale ostatecznie trochę bardziej nieprawdopodobny się okazał. Niemniej jednak polecamy
  • Obejrzałam teraz Wesele w Sorento.Koszmarek..ale jakie piekne widoki. .omg..ja chce tam mieszkać i uprawiać drzewka cytrynowe :x
  • No pacz, a mnie Interstellar wynudził aż do zaśnięcia.
  • Ze starszymi dziećmi : "August Rush" a w polskim tłumaczeniu "Cudowne dziecko".
    Generalnie o wyprostowaniu błędów młodości, choć tym "błędem" jest tytułowy bohater (tzw szaleństwo romantycznej nocy)
    Chwyta za serce.
    Film o muzyce, tęsknocie, poszukiwaniu rodziny.
  • A jakiś dobry kryminał na długie, zimowe wieczory może ktoś polecić? Coś klimatycznego, z zaskakującym zakończeniem...
  • Ooo z zaskakującym zakończeniem to bardzo polecam Wyspę tajemnic z Leonardem di caprio, świetny
  • @OlaOdPawła książka lepsza nieco
  • Jak ktoś lubi trochę ambitniejsze (nie znaczy wcale, że trudne!) kino, to polecam Mandarynki: http://www.filmweb.pl/film/Mandarynki-2013-694062. Ze starszymi dziećmi (od 5-6 klasy) można obejrzeć. Piękny w swojej prostocie i mądry film.
  • Muszę Greg przeczytać, bo podobno zakończenie jest trochę jaśniejsze...
  • Wszędzie ostatnio można przeczytać o "Listach do M 2", a dla mnie i tak nic nie dorówna pierwowzorowi tego typu filmów czyli "Love actually". Odświeżyłam sobie ostatnio ten film, klasyk brytyjskiego kina i czołówka aktorów z Wysp.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.