Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

13940424445106

Komentarz

  • A ja mogę polecić wszystkim film o innej tematyce, ostatnio oglądałem na pożyczonej płycie. Chodzi o film pt. Bóg nie umarł, bardzo ciekawa fabuła i zaskakujący koniec :)
  • Dobra przyznam się. Oglądałam "Strażników Galaktyki", głupi, trochę śmieszny, odmóżdzający (wczoraj oglądałam a do teraz mam problemy ze składnią )...ale mi się podobał. Nie ma w nim nic wartościowego - jakby kto pytał..
  • edytowano stycznia 2016
    "Strażnicy Galaktyki" super, moim zdaniem przebija Avenegersów, jeśli ktoś kojarzy i lubi filmy Marvela. No i jest świetna muzyka :)

    "Teoria wszystkiego" dobrze zrealizowana biografia Hawkinga, aktorstwo na wysokim poziomie, warto obejrzeć

    "Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak" - rewelacyjny, polecam do obejrzenia zwłaszcza z nastolatkami bo im temat chyba najbliższy, ale dla starszych też bo jest klimat lat 60 ;)
  • Dziewczyna z tatuażem amerykańska była dla mnie tak obrzydliwa, ze musiałam wyłaczyć. chociaz lubię stellana skarskarda, nawet jako psychopatę.

    szwedzkiej nie widziałam ale jakoś mam niesmak ;)

    ze szwedzkich filmów zawsze wieje taką ciężką atmosferą. oprócz dzieci z bullerbyn sprzed 30 lat. nawet moim maluchom puszczam ;)
  • Jejku
    Jak.mam ochotę coś pooglądać


    I się tak.zastanawiam


    Kiedy Wy te filmy oglądacie???

    Ja w ciągu dnia nie mam kiedy
    A jak dzieci idą spać(późno)
    To coś tam nadrabiam z dnia


    Udaje mu się jedynie w przerwach świątecznych, wakacjach ( choć bardziej wtedy czytam)
    Podziękowali 1Anka
  • Wieczorami i po nocy ;)
  • @TecumSeh może spróbuję kiedyś szwedzką wersję. ale skoro to takie ciężkie emocjonalnie, to hmm... nieprędko. hormony ciażowe, te sprawy, ryczę na kocie filemonie itd.

    ze szwedzkich dawnych filmów dla dzieci, to ja wciąż pamiętam Emila z Lonebergi. Ryczeliśmy z rodzicami ze śmiechu!

    "Yyyymil, do drewutni!"
  • a wracając do Stellana Skarskarda to pamietam go z Ronina (jako nrd-owski szpieg, dodatkowo de Niro, Reno), stary ale jary, mnie się zawsze bardzo podobał. ale to film ,z czasów, kiedy jeszcze chodziłam do kina i mialam czas oglądac milion filmów miesięcznie.

    w ogóle lubię jak się filozoficznie tudzież melodramatycznie strzelają w filmach skądinąd moralnie wątpliwych ;) lubię też Leona zawodowca sprzed stu lat na ten przykład. i pierwszą część Rambo, szczególnie po przeczytaniu książki.
  • Straznicy galaktyki są super. Podobnie Kowboje i obcy. Takie odmozdzajace jak nie wiem co.
    Z klimatów skandynawskich to mnie zauroczył. Człowiek bez przeszłości.
    Jeden z piekniejszych romansów z treścią jakie widziałam. Cudo.
  • Dla fanek Leonardo:
    image
  • widział ktoś już?
  • Oby zgarnął w końcu tego Oskara...
  • No na Filmwebie zjechali trochę film za fabułę, niby ocena wysoka, ale za zdjęcia, przyrodę i takie tam.
  • 29 będzie, ale ludziki piszą z różnych krajów, 25 grudnia była premiera światowa.
  • edytowano stycznia 2016
    A widział ktoś Snoopiego? Fajny?
  • Chyba dziś zapodam. Widziałam że jest w dobrej jakości na kinomanie.
  • Hmmm tzn ze zjawa dopiero wchodzi do kin?
    Ja ostatnio przy okazji globow odkrylam ze to nowy film, bo nie wiedzialam, myslalam ze stary bo juz go widzialam na cda.
  • ooo,Bourne'a też lubię!
  • oo, nie wiedziałam. rzucę memu mężu temat, może się przemogę i upragnioną ciszę wieczorną Bournem bez Bourne'a przełamię ;)
  • Durna fabuła?Czy durne niemożliwe rzeczy się tam dzieją?
  • nędzna fabuła i straszne dłużyzny
  • A "Historię przemocy " z Viggo Mortensenem czy jakoś podobnie? Aragorna grał.
  • Czy widziałeś?
  • Jak gnojki pójdą spać szykuję się na "Teorię wszystkiego"
    bez prasowania oczywiście :-)
  • @TecumSeh, malzonek dziekuje za info o nowym Bournie bo niedawno odkryl i sie zachwyca (i tez twierdzi, ze Spectre sie nie umywa)

    Ten odcinek Sherlocka z kina bedzie puszczany w tv?
  • O matuniu, to nieźle @Malgorzata.
    tak po nocy oglądałaś?

    Ja di Caprio to tylko w "Co gryzie Gilberta Grape'a" mogłam oglądać, żeby mnie nie drażnił.
    Może czas się przełamać, ale na początek nie "Zjawą", skoro polecacie i co innego.

  • E, to się da przeżyć. :), jak to survival.
    Czuję się zachęcona.
    Poza tym, zawsze można trochę przewinąć, albo wyłączyć fonię ;)
  • Everestu nie ruszałam. Poczytałam opis filmu, a że byłam świeżo po lekturze "Mój pionowy świat" Kukuczki to stwierdziłam, że lepszego obrazu, jak ten w książce, to mi nie zapewnią.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.