Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

14041434546106

Komentarz

  • @Malgorzata, pewnie Kukuczkę czytałaś już.
    Jak nie, to przeczytaj, polecam - zapewnia wrażenia.
  • edytowano stycznia 2016
    "Mama mia,, dzięki za przypomnienie. Słucham ostatnio solistki Abby Ahnety, to ta blondynka. Głos rewelacyjny nadal :)
  • Jak tak jak kowalka uwazam. Mocniejsze wrazenia zrobily na mnie dokumenty o gorach, bo nie przerysowane. Dlatego ani mnie Everest nie dziwil, ani nie szokowal. Jedyne co mi sie podobalo to facet ktory przezyl i ciekawosc czy helikopterem faktycznie tak bylo ze wszystko usuwali ze srodka by byl lzejszy i w sumie na tak duzym ryzyku lecieli.
    Everest tak samo jak Zjawe - chetnie ogladnelam. Ogladalo sie dobrze, ale nie wiem o co tyle szumu. Ot film dobry. Moim zdaniem oba warte zobaczenia, ale bez tego calegp szumu. Zjawa mi sie w sumie bardziej podobala, chociaz naciagniec sporo.
  • @kowalka - a mogłabyś pożyczyć?
  • Z młodzieżą męską można obejrzeć Everest lub Zjawę?

  • Fajnie. Dzięki

    A Zjawę oglądałaś gdzieś darmowo?
    @Małgorzata?
  • @Malgorzata - dzięki za polecenie Praktykanta!

    Mniodzio i rewelacja.

    Turlałam się po tekście rudego o budzeniu ;)
  • Everest mi się podobał
    Zjawa w ogóle, nudy na pudy, tylko widoki fajne.
  • @mama_asia - po nd wyśle. A potem możesz slac do Małgorzaty :)
  • Z młodzieżą do obejrzenia "Szukając siebie" (2000r)
    "Wadjda" (2012)
  • Zostałam sama z dziewczynami 14 i 12. Poproszę cos meggggaaa kobiecego polecić
    Jednoczesnie na innym kompie potrzebuje usadzić 5 i 9 latke
    Dzieki za podpowiedzi

    Polecam "Cud", ale ten prod rosyjskiej
  • Jest jeszcze chyba libański, koleżanka mi polecała tytuł Cud:) dzis gadamy i mowię, ze świetne kino itd i te obrazy omunistcznego Zwiazku Radosnego.... No i sie okazało, ze 2 rożne filmy;)
    Ona na tym libańskim płakała.
  • @Małgorzata Nietykalni -też polecam! !!
  • A ja bardzo lubiłam K- pax. Znacie coś w tych klimatach psychologicznych?





  • Dzięki
    Gosiu
  • K pax też lubię :)
  • ale w punkt tu weszlam. Dzieki za cynk o nietykalnych :P Bardzo fajny film, chetnie obejrze ponownie, chociaz przypuszczam ze tylko ja...
    ale dzieki podziekowaniom @Agnieszka5 teraz mam alternatywe - Praktykanta :P Ocene na Filmwebie ma fajna. Moze to nie wszystko, ale czesciowo mozna sie kierowac opinia :P
  • aż musialam sprawdzić co to za nietykalni tacy zachwycający. do tej pory kojarzyłam tylko tych nietykalnych Briana de Palmy ;). fanjy, nie powiem, ale zeby aż taki zachwyt na forumie? myślę.

    a tu o inny film chodzi :) opis brzmi pretensjonalnie ale skoro mówicie, że dobry....

  • Ciekawy film, nie wiem czy był tutaj polecany: "Sekretne życie Waltera Mitty"

    http://www.filmweb.pl/film/Sekretne+życie+Waltera+Mitty-2013-107587

    Jest na cda:

    http://www.cda.pl/video/1911872e

    Dobrze zagrany, piękne zdjęcia i muzyka też ładna.
  • @mader nawet nie wiedziałam że amerykanski też jest/ma być. gugiel podpowiedział od razu francuski.

    nie wiem kiedy obejrzę, za długa lista mi się zrobiła ;) a ostatnio znow tylko cisza wieczorem mnie interesuje. dziś miał być Bourne bez Bourne's polecany przez TecumSeha ale jednak wybieram wieczór bezdzwiękowy ;)
  • Potwierdzam Touching the void. Super. Aczkolwiek to paradokument, wiec oglada sie inaczej.
    Praktykanta wlasnie obejrzelismy. Bardzo przyjemny. Dawno mi tak film z klimatem wieczornym nie podpasowal.
    Nietykalni tez super, ale moj maz filmy z jezykiem francuskim jest w stanie obejrzec raz, wiec dzis powtorki nie bylo.
    127 godzin tez bardzo fajny.
  • A z gorskich klimatow to jeszcze stary film K2.
  • @TecumSeh , podczas jednej z wypraw W. Rutkiewicz zostawiona samą dziewczynę, tzn. pozwolono jest samodzielnie wrócić ze szlaku. Wcześnie nigdy czegoś takiego nie praktykowano, bo to było niebezpieczne. Dziewczyna miała ciężki plecak, potknęła się przechodząc przez płytki strumyk i utonęła w nim. Nie mogła się sama podnieść. Honorowe zachowania znikły wcześniej wyparte przez pieniądz.
  • Ja mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o filmy o górskich wyprawach. Wspinanie się to igranie ze śmiercią. Ja uważam, że to grzech. Dla własnej satysfakcji narażać własne i innych życie? Nie pojmuję... :-??
  • Touching the Void pamiętam do dziś. Oglądałam w kinie akurat wtedy gdy przez rok lazilam po różnych ściankach wspinaczkowych. Mocne kino jak dla mnie. Podobało mi się.
  • @Gosia5, ja mam takie odczucia zwłaszcza, jak się ma rodzinę, dzieci. Owszem, pasje to bardzo ważna rzecz, ale nie przy tak dużym ryzyku wypadku i śmierci. Nie wiem, czy zdecydowałabym się wyjść za mężczyznę, który by wspinał się zawodowo.
  • edytowano stycznia 2016
    Właśnie tak czytam Waszą dyskusję o górskich filmach i chciałam polecić genialny film, którego tytuł zapomniałam.
    Na szczęście TecumSeh przypomniał
    Touching the Void jest świetny!!!!!!!!! P O L E C A M !
  • Właśnie wczoraj obejrzeliśmy Everest

    Strasznie smutny i...
    właśnie miałam refleksje jak dziewczyny wyżej

    nawet pasje powinny mieś swoje granice
    moment kiedy głowny bohater zamarzając rozmawia z ciężarną młodą żoną mnie rozwalił

    Generalnie ta wędrówka w sniegu, mrozie z plecakiem
    to dla mnie koszmarny sen, z którego bym chciała się jak najszybciej wybudzić
  • Kończę książkę M.Mazzanti -"Powtórnie narodzony"
    Piękna!

    Zobaczyłam właśnie, ze jest film z 2012
    Na pewno dzisiaj go łyknę

    Historia rodzinna, miłosna
    wieloletnia walka o bycie matką
    na tle wydarzeń wojennych w Jugosławii

    książka super
    polecam!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.