Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

14445474950106

Komentarz

  • @Milamama - ale Topa we "krew..." to dopiero w II serii
    Ja go bardzo lubię, w "Dom zły" rewelka
  • Kociara toż napisalam, że mąż mnie nie uświadomił za wczasu, że w drugim sezonie:) ale pierwsza też dobra:) "Dom zły"? Wpisuję na listę, dzięki :)
  • edytowano lutego 2016
    Na "Dom zły" trzeba przygotować silne nerwy. To jak "Fargo" - daje po bebechach.
  • Tak, Smarzowski w ogóle jest ciężki

    Jego "Wesele" też lubię, z uwagi na wielopoziomowośc wypowiedzi. Ale chyba niekoszer jest, podobnie jak "Drogówka".

    Moja teściowa do dziś ma traumę po tym Domu, jak ją do kina wzięłam
  • "Drogówki" nie dałam rady, ale "Wesele" tak. Powiedzmy: nie dla każdego.
  • Skatarzyna aż tak? Najwyżej oczy zamknę albo popatrzę między palcami :)
  • Nie znam Twojej wrażliwości, z mamą byśmy nie oglądali.
  • Moja wrażliwość? Na poziomie m jak miłość :)
  • @Milamama - mocne kino, z "morałem" jak dla mnie.
    Albo inaczej - nie tyle z morałem, co ze smutną konstatacją na temat natury ludzkiej.
    Momentami przerysowane, ordynarne, brutalne, być moze dla wielu prostackie.
    To nie jest film dla rozrywki, zdecydowanie
    Mam na myśli "Drogówkę"
  • A nie, "Drogówke" widziałam, podpisuję się pod Twoim opisem. Ten Dom zły mnie neci, poszukam jakis zwiastunów, może mnie nie zniechęca :)
  • Jest równie brutalny, mroczny ale w pewien sposób fascynujący
  • Ale Topa świetny!
  • Etam
    przeleci się po sypialniach dzieci, posłucha cichego posapywania, ogarnie stertę ciuchów do prasowania i dojdzie do siebie
    poważnie piszę-mnie pomogło spojrzenie na najbliższe otoczenie i bliskich i było oki
    choć wiele obrazów zostało
  • Hmmm nie brzmi zachęcająco... Ale mam dziś taki nastrój, że chyba ten Kogel-mogel mi pozostanie :) albo pogram w karty :D
  • ale jak zagrana! mistrzowska rola kobieca!
  • czy pełnometrażowego pitbulla ktoś widział? serial mi się podobał (choć w sumie widziałam tylko kilka odcinków). ciekawam tego długiego.

    lubię dorocińskiego, ale filmy z nim strasznie mnie przygnębiają. obława ciężka. róży nie widziałam, nie umiem się nigdy pozbierac po scenach gwałtu, nie przetrawiam i nie pozbywam się obrazów z głowy... teraz jest coś nowego z chyrą i dorocińskim, zapomniałam tytułu... granica? na granicy?

    kurcze, wątek ten spowodował, że wróce do ogladania filmow ;)
  • ja wczraj zarwałam na wątek pińcet zł. lepsze niż film :))
  • ano. i nie moglam się wtrącić tam gdzie bym chciala, bo z opozniemiem czytałam.zreszta emocja mję ruszyła i bym pewnie sensownie zdań nie potrafiła klecić ;)
  • To 500 prawie w każdym wątku sie przewija.
  • Lepiej niż w wątku npr-owym. Jednak kasa silniejsza od seksu :D
  • "bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa
    a kiedy w kasie forsa, to biznes pierwsza klasa
    bo to co nas podnieca to czasem bywa seks
    seks plus pełna kasa, to wtedy sukces jest" - czy jakoś tak ;)
  • O matko, nie strasz! Tak połączyć w jednym wątku kasę i seks?!!! Wątek bez końca!!! Brr już i tak mąż na mnie dziwnym okiem spogląda, że tel z rąk nie wypuszczam
  • Dawca pamięci
  • są pewne ksiazki (np. Wołyn we krwi) i filmy, które mam/bedę mieć na połce ale już nie zajrzę, :( nie umiem czytać/oglądać bez trwałych uszczerbków na zdrowiu psychicznym.

    tzn. wiem, o co chodzi z kresami, staram sie dowiadywać, jak czytam to w odpowiednim momencie (przed drastycznymi opisami) przerwać, ominać ale czasem coś wpadnie w oko lub ucho. długo się z tego potem otrząsam.

    na okładce któreś ksiażki o kresach było zdjęcie siekiery wbitej w ściety pień drzewa i zrujnowany dworek, wszystko w kolorach czerwono-żółtych. wiecie, że do tej pory mam dreszcze jak widzę w ten sposób wbita gdzieś siekierę? nie mieszkam na wsi ale mój tata ma warsztat rzeźbiarski, siekiery i pieńki mi włazą w oczy.
  • edytowano lutego 2016
    @Pioszo54
    Z thrillerów ostatnich podobało mi się Solace z Hopkinsem i Farrellem. Daje do myślenia.

    dobra reklama eutanazji...

    i tak, z każdym (prawie) filmem się coś łyka.
    Zupełnie nie odebrałam tego jak reklamę eutanazji. Wręcz przeciwnie. Bohater grany przez Hopkinsa dojrzewa do tego że eutanazja jest zła. Zauważyłeś tam mnóstwo krzyży w tle? Dla mnie to symbol cierpienia i sensu cierpienia. Każdy wyciągnie z tego filmu to co chce.
  • Rogalikowa podzielam twoje odczucia, i jeszcze cierpienia dzieci mnie rozwalaja
  • czy film Karbala mozna obejrzec gdzies online?
  • @Małgorzata .... jak to bohater zabił własną córke?... Nie wyłapałam tego? Kiedy to bylo powiedziane? Moim zdaniem nie zabił.
    ogladałam wczoraj. Polecam.
    Własnie odniosłam wrazenie ze nie zabił. Mowił ze cierpiala, ze to cierpienei mialo sens. Odniosłam wrazenie ze potepiał Farella.
    Ogolnie ja odebrałam ze cierpienie ma sens. Ze ten czas jest wazny, ze wiele moze zmienic itd.

    Ogolnie film polecam.
    ...
    A co z Karbala? Ktos ogladał w sieci?
  • @Elunia, ja na zalukaj nie znalazlam, ale zakladam ze moze faktycznie nie umiem ta znalezc, albo wyswietlic, bo ostatni polecany przez Ciebie film obejrzalam dwa dni pozniej bo nie umialam wlaczyc. A mozesz jeszcze raz zarzucic konkretnym linkiem?
    @Malgorzata, nawet meza przepytalam czy pamieta scene, nie pamieta. To sie nazywa ogladanie ze zrozumieniem. Musze obejrzec ten fragment raz jeszcze :)
  • Dzieki :) sprawdze i kinomana.
    Wczoraj tylko "wyslij sms o treści..." mi sie wyswietlalo :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.