Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

14546485051106

Komentarz

  • Na wpolityce.pl jest ciekawa recenzja "Spotlight", jestem pod wrażeniem że autorowi udało się stworzyć taką recenzję zamiast krzyczeć "Kościół atakujo!". Filmu jeszcze nie widziałam ale pan Adamski dodatkowo mnie zachęcił.
    Ciekawy był "Most Szpiegów", trochę zbyt przegadany ale strona wizualna mega.
  • Ja bym chętnie obejrzała coś "normalnego", czyli bez zabijania, przekleństw, scen łóżkowych, z dobrą, dopracowaną fabułą, z dobrym przekazem, starannie zrobiony, z dobrymi aktorami... Może ktoś coś poleci?
  • @AniaD.- "W pogoni za szczęściem" i "Dźwięki muzyki"
  • Oglądam mało, więc ja już coś, to wolę, by była dobrze dopracowane. Szkoda mi czasu, gdy oglądam badziewie. I bardzo cenię filmy, gdzie mozna pokazać wiele nie pokazując ciała - samą grą, nastojem, spojrzeniem. Tylko tu trzeba mistrzostwa, a najłatwiej pokazać scenę łóżkową od a do z.
  • ja lubię "Hero" (z 2002 r. chiński bodajże). wizualnie absolutnie cudowny, jak akwarela, mogę go oglądać wciąż i wciąż. walki raczej bajkowo-akrobatyczne, widok krwi - zero. chińskie aktorki prze-pięk-ne.

    chyba sobie włączę teraz zaraz :D
  • o tak, Hero - cudowny!
  • oglądamy "serial" #jeszcze5minutek z A.Sz OP w roli głównej.
    A z dzieciakami "Urwisy z doliny młynów" - przenosimy się w nasze dzieciństwo z żoną, choć młynów nie mieliśmy to podobne klimaty na wsiach u babci na wakacjach...
  • ,,Czy wierzysz naprawdę?,,dziś oglądaliśmy rodzinnie.Katecheza fajna.
  • War room. Bardzo życiowy, bez scen lozkowych. Budujący wiarę. Kendrickow. Moim zdaniem ich najlepszy film.
  • @Tusia a polski lektor?
  • Szukałam "Belli" i nie znalazłam :( Jak wiecie, gdzie można ten film obejrzeć, to napiszcie, proszę.
  • edytowano lutego 2016
    @Ania D. , a "Przeminęło z wiatrem widziałaś"? Nie jest taki niewinny, ale stary, więc bez dosłowności. Piękny film. Mój ulubiony.
  • @Elunia, mój błąd. Nie zalukałam :) Dziękuję. :)
  • Gosia5, tak, znam. Nie chodzi mi o to, że gdzieś coś się pojawi, ale ogólnie cenię filmy, gdzie golizny, zwłaszcza takiej mocnej nie ma. Nie lubię filmów płytkich, prześlizganych, lubię takie dopracowane. Pamiętam jak podobał mi się kiedyś oglądany film chiński. Prawie nie było akcji, powoli i starannie pokazane sceny. I dużo pamiętam, np jak główna aktorka schodzi do lokalu, gdzie kupuje gotowany ryż na obiad. Wszystko proste, ale dla mnie bardzo głębokie i dające do myślenia.
  • @AniaD- do tego opisu pasuje w "Pogoni za szczęściem" - tylko tam szybciej wszystko, ale do myślenia daje boleśnie
  • O czym jest film "W pogoni za szcześciem"? Bo cos mi swita ale nie wiem czy widziałam.
  • wbrew wszystkiemu( odejście żony, utrata domu) facet walczy ,aby być z synem i zostać maklerem
  • A to chyba widziałam
  • W pogoni za szczęściem, jeśli to wg opisu, to film bardzo godny polecenia, wzruszający i chwyta za serce, trzeba zobaczyć

    Ja jeszcze polecam "plan gry" i "wakacje waltera" oba 3xbez, familijne , a ten pierwszy można się szczerze uśmiać . Polecam
  • @joanna_91 niestety cda wprowadziło premium na lepsze filmy. co gorsza to premium można li tylko opłacić posiadając kartę kredytowa
  • @Matka6 znam ten film, dobrze się oglądało.
  • A na wieczór z mężem co polecacie? (Tylko nic strasznego bo potem nie zasnę)
  • edytowano lutego 2016
    Ostatnie pożegnanie ktoś polecał na forum. Podpowiedzcie czy dobry tytuł pamiętam, gość przygotowywał osobę która umarła na ceremonię pogrzebu. Dla mnie ciekawy, momentami śmieszne sytuacje, nie straszny, nie banalny.

    Milosc przychodź powoli. Spodobal mi się odcinek o położnej którą pragnela w tamtych czasach zdobyć ten fach.
  • A widzieliście "Kwartet"? Film o muzykach w domu spokojnej starości. Dużo pięknej muzyki, a i humoru nie brakuje.
  • Widziałam , fajny.
  • Polecam bardzo Zjawę z Di Caprio :x świetny film
    @uJa na wieczór z mężem moze Praktykant? Jeszcze nie widziałam ale miałam chęć a jeszcze koleżanka mi go nakazuje obejrzeć zeby poprawić sobie nastrój :-)


    Obok tematu- oglądacie filmy na cda?
  • @uJa -ja oglądałam z mężem Praktykanta właśnie. Dobry, choć raczej lekki.
  • Uja, a Tozamosc Bourne'a znacie? Niestraszny, ale trzymajacy w napieciu, troche walki, troche poscigu, troche romansu. I Matt Damon.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.