Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

14748505253106

Komentarz

  • Polecam Marsjanin, bez trupów, jedna scenka krwawa na początku.
  • Eksploracji filmów biograficznych ciąg dalszy. Po filmie o Beatrix Potter, polecam film o Grace Kelly
    http://www.filmweb.pl/film/Grace+księżna+Monako-2014-651260

    pasuje 100% do kryteriów @AniaD :)
  • edytowano lutego 2016
    oglądałam Małego Księcia w zeszłym tygodniu i się strasznie spłakałam
    moim zdaniem dla dzieci jest za smutny, moje by chyba nic z tego nie zrozumiały
    obraz dorosłych po prostu załamująco przerażający
    i jeszcze do tego dziewczynka oszukuje mamę i w zasadzie super, ok i nic się nie stało

    plastycznie piękny, ale dzieciom jeszcze długo tego nie pokażę
  • Obejrzałam Plac Zbawiciela. Samotni ludzie. Chociaż ratunek tak blisko, pod oknem wręcz.
  • nienawidzę Placu Zbawiciela.
  • Dla mnie to tak smutny film, że aż niemal fizycznie wszystko mnie boli, jak go oglądam.
  • edytowano lutego 2016
    W tym filmie jest tylko rozpacz. Nie ma żadnej nadziei. Wydaje mi się ze jest w nim teza. Bardzo niebezpieczna. Ze sytuacja skrajna determinuje najgorsze czyny.
    Edit.
  • A "Nietykalni" było w tym wątku ? "Komedia "Nietykalni" opowiada historię, która zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia" Suuuuper
  • Chyba muszę przekopać wątek w poszukiwaniu czegoś pozytywnego. U nas ferie, jakiś deszcz ze śniegiem, coś okropnego.
  • @Engi, to polecam "mom's night out", jest smieszne, niestraszne, nie oblesne i bardzo pozytywne. Nie to, ze mega wybitne, ale zenady nie ma.
  • Plac Zbawiciela zdecydowanie nie na tę pogodę.
    Wczoraj obejrzałam częściowo "Chemię". Niezłe. Ale dałam radę tylko początek, gdy bohaterka się nieźle czuła...

    Lubię stare, dobre klasyki jak Przeminęło z wiatrem.
  • Nie chcę tworzyć nowego wątku na jedno tylko pytanie, w sumie też zależy mi na obejrzeniu czegoś. W jaki sposób mogę obejrzeć dzisiejszą transmisję mszy na Jasnej Gorze? Była w telewizji Trwam, ale nie wiedziałam, że będzie mój syn, on też nie wiedział wcześniej, że wyślą kompanie honorową. Proszę, może ktoś wie jak odnaleźć, bardzo mi zależy.
  • @stephanos ja widzialam wlasnie wczoraj, warto obejzec
  • @Polina dla mnie teza jest inna. Że cały świat jest wrogi i w razie W nikt nie pomoże. Nie zgadza mi się to z rzeczywistością.
  • Kiedyś czytałam wywiad z Krauze i on powiedział ze interesują go wlasnie sytuacje skrajne. Według niego widać w nich to jaki człowiek jest naprawdę. Ale masz racje: to ze świat jest wrogi tez wybrzmiewa mocno. Dla mnie jednak przerażające jest to w jaki sposób ci ludzie odnoszą się do siebie. Jak w małych gestach codzienności wypływa z nich gorycz i nienawiść. I kończy się on rozpaczą. Nie ma w nim nawet krzty nadziei.
  • a widzieliście Ojcowie i córki? czy dla 15-latki będzie ok?
  • "Plac Zbawiciela" widzialam ze 3razy.
    Dla mnie to "trujacy" film
    Zbyt głęboko wchodzi a to tylko film
    Podobnie jak filmy Larsa von triera br
    A najgorszy koszmar jaki widzialam pod względem rozwalenia emocji to
    "Porozmawiajmy o Kevinie"
  • Mnie wywróciło po polskim filmie chrzest
  • A dla tych, którzy chcą się pobawić i pośmiać polecam Planetę singli. Dawni się tak nie uśmiałam w kinie. Mąż dal się namówić, bo już 2 lata nie byliśmy w kinie, a ja w ciąży chciałam na lekką komedię, poświęcił się dla mnie a okazało się, że nawet przeciwnik komedii romantycznych świetnie się bawił. Nawet mamy ochotę obejrzeć jeszcze raz... Brzuch mnie bolał ze śmiechu, a drugie pół filmu płakałam, ale jak to w ciąży, już na zwiastunach ryczałam.
  • Dla nastolatek i nawet 8 latki, o przyjaźni z koniem :) i porzuceniu głupich,,przyjaciółek,, i zaprzyjaźnieniu się z przyrodą. ,,Ostatnia przeszkoda,,
  • Dzisiaj widziałam "Obce niebo". Powinni obejrzeć wszyscy planujący emigrację do Skandynawii. Jest też instruktaż ,jak działać w razie czego ;)
  • Woodlawn!!!! Koniecznie, właśnie obejrzałam,można też spokojnie z młodzieżą, wręcz wskazane :)
    taki ,hmmm, american, ale i tak warto!!!!!
    ja na zalukaj oglądałam
  • A jeśli chodzi o "Obce niebo" tyłka nie urywa i zdołował mnie,plus jak dla mnie zbyt "artystyczny".Ale porusza ważną kwestią...
  • Wczoraj obejrzany "McFarlan" z główną rolą Kevina Costnera (Costner jak wino... ;) )
    Szczerze polecam
    Historia trenera, który w wyniku pewnego potknięcia zawodowego trafia na prowincję, chwilami z lekka slumsowatą. Zaczyna pracowac z latynoską młodzieżą i próbuje zrobić z nich drużynę biegaczy
    Absolutnie pozytywny, wzruszyć się można, zadumać i pomyśleć nad prawdziwymi wartościami w życiu człowieka.
    No i na faktach.
    Seks: - 1, przemoc: 0.5 w skali do 10
    Spokojnei dla całej rodziny. No, 3 latek za wiele nie skorzysta
  • też polecam film Kociary!!! Taki na niedzielne popoludnie.
  • A ja więcej się spodziewałam po"Synu Szawła". Nie to , że słaby ,ale wyobraziłam sobie , że mną bardziej wstrząśnie. No i te polskie "kurwy" non stop w tle .
  • To zupełnie jak droga Leonardo do Oscara upragnionego ;)
  • @Weronka, film "Ojcowie i córki" taki sobie, trochę scen łóżkowych.
    Dla mnie taki posklejany grubą taśmą. Ogólnie potencjał w scenariuszu był ale chyba zabrakło decyzji, w którą stronę film ma iść. Reżyser chyba nie do końca był przekonany, co chce pokazać. Dla mnie szkoda czasu. Na filmwebie się podoba.
  • jukka, uff,bo już myślałam,że jestem sama. Jak dla mnie w ogóle bez szału.
  • Kociara, porównanie w punkt :))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.