Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

14647495152106

Komentarz

  • @Bridget, chyba widziałam z napisami. Upewnię się jeszcze .
  • Widziałam ostatnio 3 cz. Bourne'a. po raz kolejny, okazuje się, bo w trakcie oglądania zorientowałam się, ze już to musiałam kiedyś widzieć. albo mat damon mi się znudził albo ta 3 cz. nieco wtórna i przewidywalna. dla mnie najlepsza cz. 1 (tożsamość). widziałam kilka razy ;)

  • dziś mam zamiar (w końcu) obejrzeć dziedzictwo bourne'a (TecumSeh polecał, Bourne bez Bourne'a).

    w roli głownej Jeremy Renner.

    Grał też w Hurt Locker (u nas jako W pułapce wojny). wojenny, mnie się podobał.

    http://www.filmweb.pl/film/The+Hurt+Locker.+W+pułapce+wojny-2008-416984
  • @Tusia czekam wtedy.
  • A "Memento" z 2000r? Jeden z najbardziej odjechanych filmów, jakie widziałam. Facet traci pamięć krótkotrwałą, więc film toczy się jakby od tyłu.
    Tożsamość Bournea widziałam. Dobry. I jeszcze Ocean`s Eleven. Fajne, ale wszystkie te filmy musiałam zatrzymywać i mąż mi tłumaczył :\"> DO kina na takie filmy nie mogę chodzić :)
  • Jak fajny fantastyczny macie do zaproponowania? ???mąż chce ze mną pooglądać
  • @Quintana widziałam kiedyś Equilibrium. podobał mi się chociaż taki trochę naiwny i nie do końca logiczny (po przemyśleniu). ale christian bale ciekawy.

    http://www.filmweb.pl/Equilibrium
  • podobał mi sie jeszcze film Gattaca (na podstawie jakieś książki czy opowiadania, nie pamiętam w tej chwili jakiego ale na pewno czytałam. "za młodu" byłam namiętną czytelniczką fantastyki, setki opowiadań i ksiązek za mną i w głowie zrobił mi się jeden wielki mętlik).

    http://www.filmweb.pl/film/Gattaca+-+Szok+przyszłości-1997-5787
  • edytowano lutego 2016
    jeszcze na podstawie książki Kazuo Ishiguro Nie opuszczaj mnie, film bodajże po tym samym tytułem. Fantastyka ale taka nie w stylu Gwiezdnych wojen czy guardians of the galaxy (strażnicy galaktyki?). strasznie smutny.

    podobny wątek jak w książce/filmie (nie powiem jaki, bo zdradzę tajemnicę odkrywana powoli i ze zgrozą) był też w jakims amerykańskim filmie z Ewanem McGregorem, ale tytułu nie pomnę. tam u amerykanów wszystko oczywiście skończyło się happy endem,
  • @rogalikowa, gattaca oglądaliśmy, fajny
  • Equilibrium też już widzieliśmy
  • @Quintana ja tylko starocie polecam, z nowymi nie jestem na bieżąco ;)
  • edytowano lutego 2016
    Nie ma fajnych nowych,a te co polecilas ciekawe są i godne odkurzenia
  • edytowano lutego 2016
    Dla lubiących klimaty Jane Austen i Downtown Abbey
    polecam film o Beatrix Poter - twórczyni książek z bajkami i ilustracjami dla dzieci
    http://www.filmweb.pl/Miss.Potter
    bardzo przyjemny
    oglądałam tu: http://www.cineman.pl/filmy/Filmy,Dramat,Biograficzny/Miss-Potter
  • TecumSeh co kto lubi ;) nakręcony film świetnie, nie przeczę. tylko jak dla mnie to w części 3 Bourne robi to co w części 1 i 2 tylko bardziej ;) co nie zmienia faktu, ze OGÓLNIE lubię tę trylogię. cz. 4 jeszcze w końcu nie obejrzałam.

    przyszła mi dziś ochota na "Pan wzywał, milordzie?" uwielbiam brytyjskie seriale w tym klimacie!
  • Hitch świetna komedia, dzięki za polecenie
  • Polecm McFarland z 2015 z Kevinem Costnerem . Prawdziwa historia trenera i chlopakow, Meksykanow z biednego robotniczego miasteczka, ktorzy nie maja innej szansy na zycie niz praca w polu. Tymczasem trener widzi w nich biegowy potencjal. No a poza tym bialy trafia w miasteczko samych Meksykanow i to drugi aspekt filmu. Film na filmwebie ma ocene 7,5. Dla mnie az taki dobry nie byl, ale ogladalo sie dobrze faktycznie.
  • Tez mam takie wrazenie, ale obejrzec mozna.
  • Tak kontrowersyjnie zapytam: czy ktoś widział Spotlight?

  • Obejrzałam dziś "Joy"

    był proponowany?

    Super:)
  • @Elunia- pozwoliłam sobie skorzystać 3 raz z Twojego konta i dzici obejrzały` The good dinosaur`. Dziękuję:-)
  • Dzięki za polecenie "Lotu"

    bardzo, bardzo, bardzo dobry
    10/10

  • "Jeszcze dalej niż na północ " - francuska lekka komedia, oglądał ktoś? Polecam :D
  • Tak, potem oglądałam z tym aktorem kolejne filmy.
    Natomiast Zgon na pogrzebie, łokropny tematycznie o walium które było dopalaczem i o kupie.... o gejach w sumie było tragismieczne
  • kropka, ale oglądałaś oryginał czy amerykański remake?
    Mnie oryginał ubawił, taki typowy brytyjski absurdalno-czarny humor ;)
  • Oryginał, po prostu do mnie nie trafił.
    Przebrnęłam przez Kaznodzieja z karabinem.
  • @Małgorzata
    a "Utalentowany pan Ripley"?

    p.s. Film niepokojący. Sympatie wzbudza niezrównoważony pedzio morderca (Matt Damon)
  • Zobaczylam “Moms night out“ (Straszny tytul polski “wychodne mamusiek“). Chyba ktos juz wczesniej polecal. Calkiem niezly, lekki, smieszny, w stylu odmozdzacz, ale z przeslaniem dla domowych mam. Bez momentow ;)
  • Jestem pod wrażeniem, że nawet Brawario ocenił "Spotlight" pozytywnie.

    Z filmów okołoreligijnych widziałam ostatnio "Drogę krzyżową". Niezbyt mi się podobał, bardzo jednostronny, postacie grubą kreską napisane..chociaż pewnie i tacy fanatycy są na świecie.
    A czy ktoś może się wypowiedzieć na temat filmu "Czy naprawdę wierzysz?"?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.