Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

15051535556106

Komentarz

  • Zapraszamy znowu, tacy mili goście zawsze mile widziani, przykro mi, że uciekł, to się naczekaliście...
  • Dzięki:) jedlismy lizaki ;)
  • To do biskupów
  • "To do biskupów"

    Rozumiem onieśmielenie, ale nauka katolicka jest jawna dla wszystkich. Dokument został ogłoszony publicznie - można czytać śmiało.
  • dzieki
    moze w wolnej dluzszej chwili
    a swoja droga katoliccy mezowie mogli by sie zajac pomoca katolickim zonom tudziez naprawic cos popsutego w domu zamiast czytac listy do biskupow ;)
  • @Malgorzata, ja dziekuje bardzo za Projektantke. Wczoraj obejrzalam. Poryczalam sie wiesz w jakim momencie ;-) Film dobry, w moim klimacie.
  • Nice guys - ktos juz widzial? warto?
  • Dzieki za polecenie Projektantki. @Malgorzata, jeden z lepszych filmów, jakie ostatnio widziałam.
  • Też widziałam, piękne stroje, ciekawy.
  • @Gregorius dzięki za Garderobianego. Piękna gra aktorska, no w ogóle majstersztyk. Taki teatr telewizji trochę w wersji creme de la creme :)
  • "Nasza młodsza siostra" - piękny !
  • MleMle
    edytowano maja 2016
    Ja muszę przyznać, że Projektantka mnie trochę rozczarowała, chociaż momentami była zabawna. Gra aktorska świetna, zepsuły ją epizody słodyczy i wzruszeń rodem z powieści dla nastolatek.

    Za to Inspektor Calls - bardzo fajne! Dzięki joanna_91 :)
  • Z okazji Bożego Ciała odświeżyliśmy sobie młodzieżą "Białą sukienkę".
    Dalej uważam, że bardzo dobry.
    Ale teraz dodatkowo zauważyłam, że kościelnego gra Topa i to gra oczywiście swietnie! Nie jest łatwo grać przygłupa, ale on nawet to potrafi :)

    Cała seria Świąt Polskich z resztą bardzo moim zdaniem udana.


  • Jeszcze nie oglądałam "domu złego" ale sie przemóc nie mogę :-SS
  • @jukaa, ja mam nad sobą dwa piętra patologii i nikt mi za kontakty z nimi nie płaci. Po tych 16 latach juz bym bogata była :D
  • dom zly to makabra pila mechaniczna
  • Biała Sukienka to moja coroczna tradycja, oglądam w każde Boże Ciało odkąd pojawiła się w telewizji
  • Biała sukienka to jeden z moich ulubionych filmów!

    A Excentryków i Planetę singli też bym chciała obejrzeć.


    ;;)
  • Genialni ci Ekscentrycy. Lata młodości sobie przypomniałam. Six hot men i ja ;)
  • edytowano czerwca 2016
    Bardzo pozytywny film:
    "Podróż na sto stóp" Hundred-Foot Journey
    @AniaD to coś dla Ciebie :) dla innych Pań także

    oglądałam z mężem i też mu się podobał :)
    i nastolatkom też pokazać można
    Podziękowali 1kropka
  • KAROLINA polecam z całego serca o bł. Karolinie i o życiu i miłości...
  • a mi się Karolina nie podobała, jakiś taki płaski....a szkoda....
  • dlaczego płaski? co w nim płaskiego...to jaki ma być, głęboki? czyli jaki?
    młodzież powinna zobaczyć....
  • Mamy Karoline ale boję się oglądać w sensie czy nie za ciężki?
  • Fajny jest...na koniec scena mordu nie dla małych. Ale reszta ok. Mi się podobał wątek uczuciowy taki babski i dla mnie wzruszający ale ja w ciąży to mnie wszystko wzrusza...haha
  • "Tatarak". Nie polecam, chyba że ktoś jest miłośnikiem jakichś przeintelektualizowanych poszukiwań artystycznych
  • "Za jakie grzechy, dobry Boże?"
    Lekka, śmieszna francuska komedia bez sprośnych scen.
    Podziękowali 1kropka
  • edytowano czerwca 2016
    Elizjum oglądałam z mężem, podobał mi się.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.