Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

15152545657106

Komentarz

  • @Gosia5 Oglądałam ten film jakiś tydzień temu, zdecydowanie mogę polecić
  • Własnie obejrzałam na ALe Kino to
    http://www.filmweb.pl/film/Droga+krzyżowa-2014-700232
    W zasadzie to powinien byc watek "jakiego filmu nie polecam "
    no ale moze ktos ma ochote doswiadczyc wstrząśnięcia
    Dobrze ze zaraz mecz to sie "oczyszcze"
  • "Stare dobre Seven, no możne być zbyt drastyczne, ale to dobry film"
    Jak już starocie, to do kompletu "Adwokat Diabła" - stary, dobry Al Pacino i młody Keanu Reeves - świetnie pokazane jak pokusa kariery/bogactwa wciąga człowieka...
  • Praktykant bardzo fajny:-)najbardziej gra aktorska mi sie podobała :-)
  • Był już polecany ;-)
    Jest super.
  • Wciąż relaksuję się przy serialu Bodo.
  • Jak wspominamy to polecam Gwiady naszych wina, piękny.
  • Postaci w "Drodze krzyżowej" są zbyt stereotypowe i grubą kreską napisane - matka fanatyczka, ksiądz fanatyk, czarnobiało bez cienia na refleksję. I bardzo nie podobała mi się sugestia zawarta w zakończeniu :/

    A dopiero niedawno obejrzałam Oscarowy "Pokój", bardzo dobry i przejmujacy film.
  • "Wychodne mamusiek"
  • w jakim wieku?
  • "Wychodne mamusiek" zaczęłam oglądać bez przekonania, bo tytuł fatalny, ale już po chwili kwiczałam ze śmiechu.

    Od czasu do czasu trzeba się wyśmiać.
    Dla masażu przepony ;)
  • nasze z filnow widzialy e.t., hooka i ksiege dzungli w.kinie.. ale to male dzieci :-)
  • @katarzynamarta, Kryptonim U.N.C.L.E. rzeczywiście fajny.
    @kropka, "Gwiazd naszych wina" wzruszający, ale niestety scena łóżkowa go psuje :( Szkoda.
  • "Innej kobiety" nie widziałam, ale opis akcji i ta mnogość kochanek mnie skutecznie odstraszyła.
    Choć pewnie jest śmieszny...
  • @Katarzynamarta, ja ten film już wcześniej widziałam, ale zapomniałam polecić. :)
  • "Wychodne mamusiek" obejrzałam jeszcze w ciąży czekając na pojawienie się skurczy. I dawno już mnie tak film nie wymęczył. Nie oczekiwałam poziomu nie wiem jakiego, wiedziałam z grubsza co to jest. ale jakoś mnie zupełnie nie rozbawił. Ta amerykańska monotonia i powtarzalność, to, że każdą scenę można przewidzieć, jest jednak irytujące. Ja załuję czasu, który zmarnowałam na ten film.
    Bardzo za to podobał mi się film "Jiro śni o sushi" (podejrzewam, że dla niektórych może być nudny, ale dla mnie był fascynujący).
  • @AniaD, no tak, czekanie na skurcze może powodować frustrację ;)
  • Ania, no nie mow, ze Cie nie rozbawila jazda wystrojonych matek w zasypanym okruszkami vanie, z towarzyszeniem dzieciecych piosenek z zepsutego odtwarzacza. Jakbym siebie widziala :D
  • "Jeszcze dalej niż Północ" ze specjalną dedykacją dla @MonikaN bo to film francuski, ale obejrzeć możecie wszystkie ;) komedia, ciepła, uśmialiśmy się
  • Marcelina - no nie rozbawiło mnie. Raczej z każdą minutą irytowało gdy pomyslałam, jakie fajne rzeczy mogłabym w tym czasie obejrzeć.
  • Jeszcze dalej niż północ jest cudowny
  • Wychodne mamusiek - wylaczylam w trakcie
  • Rytuał z Hopkinsem o prawdziwym chłopaku...fajny
  • Ale potrzeba też wyjść bez dzieci
  • "Wychodne mamusiek" też mnie nie zachwycił.
    "Jeszcze dalej niż północ" - świetny, ale dla znających francuski pewnie jeszcze lepszy.
    "Ugotowani" nieco dziwaczny, jak dla mnie.
    @Ania.D, ja czekając na skurcze oglądałam "Boso przez świat". Potem mi się śniło, że rodzę w środku dżungli. Okazało się, że tylko ta dżungla była snem :D Po 3 godzinach od obudzenia miałam już - nomen omen - Wojtusia w ramionach :)
  • Ok, ok. Moi sluchaja w aucie audiobookow i krusza. Malgorzata, sprobuj obejrzec. A nuz widelec? Jak normalnie nie lubie kina ewangelizacyjnego, tak to bylo strawne.choc rzeczywiscie bardzo amerykanskie.
    Jeszcze dalej niz polnoc baaaardzo lubie.
  • mnie.tez meczylo wychodne mamusiek..
  • Okruszki w aucie - raczej normalna sprawa przy maluchach. No chyba, że się im nie daje nic do jedzenia.
  • Ja tam nie widzę niczego dziwnego w okruszkach w samochodzie
    Jak robię babeczki z mąki jaglanej to sama mam problem, żeby zjeść bez nakruszenia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.