Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

15253555758106

Komentarz

  • @Agnicha, no co Ty??? Okruszki się zdarzają??? Bierz przykład z Malgorzaty!
  • A nasz samochód nie umyty i nie sprzątnięty od Wielkanocy. X_X
    Ale okruszków fakt, nie ma :D
  • O! @Ania D. też widziałam kiedyś Jiro śni o sushi i też bardzo mi się podobał! Dla mnie niesamowicie fascynujący człowiek i to, z jaką pasją podchodził do swoich zadań - niesamowite, w ogóle inna kultura pracy, niż w Europie, czy Stanach. Też bardzo polecam.
  • Dla mnie fascynujące jest to, że ciągle dba o swój rozwój. Niezwykłe było np to, że wielkość sushi dostosowuje do tego, czy robi dla kobiety czy dla mężczyzny - kobieta dostaje mniejsze, by wszyscy jedli w tym samym tempie. Mówił, jak wazne jest masowanie ośmiornicy przez min 45 min - by mięso nie było twarde. Smutne - to, że praca to całe ich życie, poza pracą nie ma nic więcej.
  • Praktykanta obejrzałam i fajny:-)
    Projektantka - specyficzny film,ale ma cos w sobie.
    Odrobina chaosu- tez cos w sobie ma, jak ktoś lubi kostiumowe filmy to polecam.
  • @Pax - jak ze scenami łóżkowymi w Odrobinie chaosu?
  • Jak mam oglądać to wychodne mamusiek to wolę po prostu wyjść ;)
  • Obejrzałam Odrobina chaosu.
    Moim zdaniem niezły ale ciąąągnie się
  • @Monika73 - słusznie prawisz :)
  • edytowano czerwca 2016
  • Odrobina chaosu- chyba jedna scena łóżkowa - pod koniec filmu- nie tak zle;-)
  • Riviera dla dwojga - kompletnie mi nie podszedł,
  • Katy Parry part of mi, fajnie nakręcona trasa, koncerty, wywiady. Pokazane jaka cenę ma slawa.
  • Po deszczu (1999) Ame agaru; scenariusz: Kurosawa
    -film samurajski nie tylko dla mężczyzn!
  • Obejrzeliśmy ostatnio polecany tu Jeszcze dalej niż północ. Przyjemna komedia
  • Cuda z nieba
  • Król zycia- obejrzałam z koleżankami i pośmialysmy sie - jak nie na polskim filmie;-)
  • E to lepszy jest Hero i Przyczajony tygrys ukryty smok..
  • Hero jest bosssski! Uwielbiam ten film, choć to właściwe kompletnie nie mój styl. Ale piękno tego filmu powala.
  • Upnę, bo potrzebuję polecenia jakiegoś filmu na jutrzejszy rrrrrromantyczny wieczór z mężem - jedziemy bez dzieci do SPA, świętować z rozmachem zaległą 5 rocznicę :P że tak się przy okazji pochwalę ;)
  • Plac Zbawiciela mocno odradzam ;)
    Wszelkich łask z okazji drewnianych godów!
  • w domu właśnie mało oglądamy. no chcę coś wziąć, mieć, a czy obejrzymy, to już nasza rzecz... ;)
  • Wszelkiego dobra, @tymka ;
  • Obejrzałam Cuda z nieba - protestancki ale ogólnie naprawde fajny- córce bardzo sie podobał (10 lat).
  • nam też się podobał:) własnie skończyłyśmy ogladąć
  • Miłość z netu :)
  • Cuda z nieba .. Dzieki za polecenie , właśnie skończyliśmy oglądać rodzinnie , Ryczalam jak dziecko.. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych ..
  • @Taw dzięki za 12 małp. Trochę podobne do Teorii spisku.
  • wygląda fajnie
  • edytowano sierpnia 2016
    @Jukaa, daj recenzje po obejrzeniu Smietanki, bo sie szykujemy z mezem na srode :) Edit: przepraszam, dojrzalam, ze to nie Smietanka towarzyska, tylko Florence.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.