Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

16162646667106

Komentarz

  • edytowano styczeń 2017
    @Maciek_bs powiedział(a):
    Zareklamuję wyszukiwarkę do zbioru recenzji Brawaria:

    http://wielodzietni.org/kulturadobra.php
    Czy mogłaby być jakoś przypięta?
  • .. i przerośnięty migdałek (to o Hugh).

    Benka lubię, męską urodą i tak się nie zachwycam, ale facet taki... Nieoczywisty i nieszablonowy, ale macho z niego żadne hehehe.
  • edytowano styczeń 2017
    filmy  i bajki  z telewizji trwam  
    https://www.youtube.com/channel/UCObLv4zF3TKdgNl9s1JjQ_g
    Podziękowali 1megima
  • @Malgorzata, a Firth? ;) wg mnie bardziej się daje ogladac niz Grant 
  • krzysztof12 powiedział(a):
    filmy  i bajki  z telewizji trwam  
    https://www.youtube.com/channel/UCObLv4zF3TKdgNl9s1JjQ_g
    o tak, też ostatnio eksploruję ten kanał na YT
  • Oglądam własnie serial "Pakt". Polski. Dawno żaden polski serial tak się dobrze nie zapowiadał. Zrobiony w klimatach skandynawskich - wyprany z kolorów, oszczędny w stylistyce, świetne zdjęcia, muzyka z tych niewidocznych ale psychodelicznych (jak w Wikingach) i fabuła jak na razie się dobrze rozwija.
    Dwa odcinki za mną.

    A z angielskich aktorów lubię chyba tylko Camberbatcha i Redmayna. No, jeszcze Fiennesów. :)
    Podziękowali 1Subiektywna
  • Na Firtha patrzeć nie mogę od czasu Mamma Mia...
    Podziękowali 1Mle
  • edytowano styczeń 2017
    @Cart&;Pud, druga seria Paktu też ok. Choć suchej nitki na politycznym światku nie zostawia. 
    Edit: Ty mówisz o pierwszej serii. Pierwsza nam się bardzo podobała. Przy drugiej się bałam efektu True detective (polecam, bardzo, kto nie widział!), ale dali radę.
    Podziękowali 1Cart
  • Grał niestety 
  • Firth najładniejszy w okularach w "Drodze ..."
  • Mi przede wszystkim w filmach z wątkami homo przeszkadza to, że ostatnio jest ich coraz więcej -> można wysnuć wniosek, że co 5 nasz znajomy powinien być homo, a przecież tak nie jest. Statystycznie jest to 1 osoba na 100. 
    Chodzi o to, byśmy myśleli, że takie skłonności są normalne, a nawet tak samo normalne jak hetero...
    + oczywiście "ocieplanie wizerunku" i fałszywe przedstawianie rzeczywistości - czy pokazują w tych filmach gejów, którzy partnerów zmieniają jak rękawiczki? nie - pokazują ludzi wrażliwych na piękno, sztukę, uczuciowych, sympatycznych, rozumiejących kobiety itp.
    za to do zdrady, niewierności i wredoty zdolni są tylko hetero
  • Coz, Piotr Adamczyk dlugo byl utożsamiany  z papieżem... ;)
  • @Małgorzata, ale dlaczego zaraz utożsamianie? Jednych aktorów się bardziej lubi, innych mniej. A ja akurat nie lubię trendu, by pokazywać w każdym prawie filmie wrażliwego, w związku z innym, homoseksualisty.
  • Malgorzata powiedział(a):
    ludzieeee , no nie utożsamiam aktora z rolą jaką gra 

    faktycznie , Reno powinien mieć skopaną karierę i wielu innych 


    a kontrprzykład podam 


    ten co grał Jezusa w Pasji 
    według Waszego klucza powinien nie schodzić w keranu kin , i grać wszędzie gdzie sie da 
    a gra ????
    Dzieci robi miedzy odkładaniem pięściami swoich byłych kobiet...
    no ale chyba geja nie grał, to jest ok..... ;) PaniWiosna powiedział(a):
    Ja kiedyś miałam okazję poznać jednego homo, który był po prostu nie do zniesienia :) nie mogłabym długo słuchać dziewczyny rozwodzącej się na temat zapachów balsamu do ciała bądź zalet kąpieli w bąbelkach, a w ustach mężczyzny takie treści to doprawdy masakra :)
    To było takie afiszowanie się - ciężkostrawne.
    A kto tam z kim co uprawia to ja bym najchętniej nie chciała wiedzieć (nawet sprawy damsko-męskie). Smuci mnie, gdy dowiaduję się że ktoś żyje z kimś bez ślubu, bo to znaczy, że popełnia grzech, a to jest zawsze smutne. 
    A ja znam conajmniej kilku hetero którzy to o męskich kosmetykach moga sporo powiedziec bo nie obce im stosowanie kremów, robienie manicure i pedicure, czy nawet maseczek.
    na swoje brody nakładają balsamy i chodzą je przycinać cześciej niz kobiety swoje włosy 
     okropne! Ze facet potrafi i chce dbać o siebie 
    zamiast drapać prześcieradło pięta, śmierdzieć potem i ściągać resztki żarcia z zarostu
    a tfu!

    Podziękowali 1beatak
  • Lubię rozmawiać z mężczyznami, bo zwykle są konkretni i inni, po prostu. Nie szukam faceta-rozmówcy, który mi będzie gadał o maseczkach i o urodzie. W końcu nie wszystko się kręci wokół pielęgnacji i kosmetyków. Jesli facet gada tylko o urodzie, ubraniach, modzie, to po prostu tragedia. I nie musimy podawać przeciwieństw - albo brudas albo glancuś. Jest cała masa "normalnych".
    Podziękowali 2Joannna Rogalikowa
  • @hipolit, masz na myśli Gibsona, czy J. Caviezela ?
    Easy Virtue obejrzę wieczorem, dzięki za zwiastun  @Elunia ;:smile: 
    Podziękowali 1Joannna
  • @Elunia, mąż chory, dzieciaki też, koszerny dziś by mnie dobił :)
  • @Cart gdzie ten Pakt oglądasz?
  • edytowano styczeń 2017
    @Elunia,ja mam na cda-jakbyś chciała.
  • A z Twojego mogę skorzystać? Wtedy,z dziećmi,nie udało nam się obejrzeć "Gdzie jest Dory"- okropnie się zacinał.
  • A ktos juz Petersona widzial? 
    Podziękowali 2Felicyta Lome
  • niezły jest ten serial "Pakt" polecany przez Cart 
    naprawdę dobrze nakręcony, trzyma w napięciu
    Podziękowali 1kowalka
  • Oooo na Patersona też ma ochotę, chętnie poznam opinie.
  • Bóg uzdrawia przez youtube
    trzeba robic co reszta robi i mówić co on muwi marcin zielinski
    Warsztaty z posługi modlitwą o uzdrowienie

    Podziękowali 1Milagro
  • Ja Patersona obejrzałam i bardzo mi się podobał, ale na pewno nie jest to film dla każdego: Jarmusch to Jarmusch
    Podziękowali 1Lome
  • A to nie jest film o reinkarnacji? Tak coś mi się obiło o uszy...
  • Ktoś oglądał http://www.filmweb.pl/film/Split-2016-750258? Niektóre filmy Shyalamana wbijają w fotel, ale zaliczył też sporo totalnych niewypałów. 
  • Nieeeee! Nieeeee! Atlas chmur jest fatalny, blablabla o reinkarnacji i nie wiadomo czym. Obsada niezła a i tak go nic nie ratuje.
    Podziękowali 2Joannna kowalka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.