Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

16263656768106

Komentarz

  • edytowano styczeń 2017
    http://www.filmweb.pl/film/Imagine-2012-607122 ;
    niespieszne, do obejrzenia :smile: )

  • @Agnicha, oglądałam "Atlas chmur".. Nie podobał mi się ideologicznie. Jest tam kilka wątków, ogólnie o ludziach prześladowanych i prześladujących. Jest min. poruszona kwestia homoseksualistów jako grupy uciskanej. Mój sprzeciw budzi nawet nie to, że są przestawieni na równi z niewolnikami amerykańskimi lub zmodyfikowanymi kobietami niewolnicami (z przyszłości), ale to, że młody bohater (zakochany w swym młodym koledze) zostaje zdemaskowany ponieważ zaleca się do starego muzyka. Dopiero co przeżył dramat rozstania z ukochanym i nagle czuje miętę do staruszka..Film bazuje też na idei reinkarnacji. 
  • Bylismy wczoraj z mężem na "Murze". Bajka dla dorosłych w klimatach dalekowschodnich. Bez ideologii wschodnich, wartka akcja, efekty specjalne, jest Matt Damon :)  Prawdopodobnie nastolatkowie od pewnego wieku tez mogą zobaczyć, aczkolwiek jest to dość krwawy film, a potwory paskudne. Jest nienachalny wątek  romantyczny isympatyczny wątek przyjaźni męskiej. 
  • Elunia powiedział(a):
    Smoleńsk jest na zalukaju, jak ktoś chce to mam kod na tydzień na zalukaj. Dam na priv.

    O "Smoleńsku" film jak film ale ta Fido jest straszna, nie wiem jak ona skończyła szkołę aktorską. Gra MASAKRYCZNIE.
    @Elunia jestem baaardzo chętna, dla teścia, priv :smile: 
  • Próbowałam wiele razy otworzyć, niestety bez powodzenia. Może coś tym filmem nie tak,bo inne włączam bez problemu.


  • Dzięki,sprawdzę dziś wieczorem!
  • edytowano styczeń 2017
    "Wstrząs" obejrzałam. Polecam.
    Salwowska pisze, że "poleca ale z dużymi zastrzeżeniami" bo... język wulgarny. Omatkoscórkom!
    Że ktoś taki film nakręcił w 2015 roku to dla mnie duże zaskoczenie - dwoje młodych nie śpi ze sobą przed ślubem, krzyż na każdej ścianie i w samochodzie, modlą się i odwołują do Boga. Ale język wulgarny jest? Jest. To i zastrzeżenia muszą być ;)

    Ale film nie o tym przecież, tylko o brutalnym sporcie. I do tego na faktach!
    Mi się podobał.
    Podziękowali 2Joannna saga
  • O tak! Nie wiem, czy to ja polecałam, czy jeszcze ktoś przede mną, ale film bardzo dobry.

    Mam tylko jedno maleńkie zastrzeżenie - Ophra Winfrey moim zdaniem zbyt gwiazdorska do tej roli. Choć fakt, zagrała świetnie.
    Ale Foresta Whitakera nie pobiła. Ale jego trudno pokonać :)
  • Jeszcze nie, ale mam go na liście ;)

    Zapisuję sobie te, które ktoś tu poleca i w wolnej chwili oglądam. Problem się robi, jak za dużo filmów zapiszę, bo potem mi się zaległości robią.
    A jak jeszcze równocześnie trzy seriale oglądamy, to już całkiem masakra ;)
  • W Kamedrynerze wkurzyła mnie tylko nachalna propaganda pro-Obama pod koniec filmu. Niby zrozumiałe, ale reżyser trochę przesadził. Mimo to film wzruszający i ciekawy, warto obejrzeć
  • Ostatni król Szkocji (2006) obejrzałam, choć chwilami odwracałam wzrok. Dużo naturalistycznie pokazanych scen okrucieństwa. Ale film wart obejrzenia, dla ludzi o silnych nerwach.
    O tym, jak demoralizuje władza.
    Podziękowali 1malagala
  • "1900: Czlowiek legenda" (wł. La Leggenda del pianista sull'oceano)
    Dla lubiacych muzyke. Polecam.
  • Niedawno polecałam. naprawdę warto obejrzeć.
    Podziękowali 1Milagro
  • Zastanawiałam się czy polecić, bo jednak inny niż filmy, które zwykle tu polecam...
    ale jednak polecę: Take This Waltz
    http://www.filmweb.pl/film/Take+This+Waltz-2011-558338

    Opis nie jest zachęcający, ale przeczytajcie recenzję i komentarze.

    Film bardzo poruszający i taki trochę ku przestrodze. Wg mnie, to anatomia zdrady, albo wręcz każdego innego grzechu. Skłania do przemyśleń i chyba nie jest oczywisty. Jestem ciekawa, co o nim napiszecie. 
    Podziękowali 3kowalka asiao Mle
  • Bardzo  mi się podoba serial Wiktoria , można oglądać na  tvp, tylko trzeba uważać,  bo pojawiające się odcinki  można oglądać do chyba 2 tyg  od  emisji. Przy okazji powtórzyłam sobie biografię królowej Wiktorii, ciekawa jestem jak pokażą jej porody. Pamiętam, że kiedyś jej 9  dzieci mnie szokowało, ale forum zmienia ludzi....
    Podziękowali 3czekolada Joannna Felicyta
  • Amerykanska Sielanka
    podobno ksiazka robi lepszy efekt niz film
    Dla film mocny
    Jak to napisal jeden recezent 
    "Dziecko sprzeniewierza wszystkie wpajane mu wartosci"


  • sekretne życie zwierzaków domowych

    widział ktoś?
    grają u nas w ramach ferii
    warto pójść z 5 latką?

  • Podziękowali 1madzikg
  • @uJa - ja pisalam o tym filmie, wg mnie za duzo tam przemocy jak na film dla pieciolatkow, poza tym nie jest nawet specjalnie zabawny.

    Dodatkowo taka recenzja: https://filmydladzieci.net/2016/10/18/sekretne-zycie-zwierzakow-domowych-2016/
    Podziękowali 2uJa Joannna
  • @uJa słaby ten film. Bardzo. I rzeczywiście za dużo jak dla malucha...
    Podziękowali 1uJa
  • Obejrzałam coś pierwszy raz od dawna

    Warto było      "Mr Church"

    Piekny, wzruszający, przechlipałam...i Eddy Marphy <3

    http://www.cda.pl/video/109648347?a=1

    Podziękowali 1Wela
  • Polecam Zwierzogród :) choć pewnie wszyscy już widzieli :)


  • dla mnie tez nie.
    Podziękowali 1Joannna
  • edytowano luty 2017
    @uJa , a może "Balerina"? Ładny!
    @Haku, polecam dla Twojej Feli :)
    Podziękowali 1uJa
  • W Zwierzogrodzie na poczcie jest słabe, ale Pan Be wymiata. Tak dobrze podłożonego głosu dawno w polskim filmie nie było.
    Od czasu Sida Leniwca ;)
  • Dzięki to odpuszczam jutro wyjście do kina.  Za tydzień tez cos ma być,  jak będę znać tytul  to was pomecze;)
    Podziękowali 1Joannna
  • Jejku, już zaczęłam zazdrościć, ze w Łodzi można na pocztę iść film obejrzeć...
    Podziękowali 1Milagro
  • Na Balerinę wybieram się w weekend z moimi córkami, za to wczoraj byłam na "La La Land". Do połowy film wydawał mi się nieco dziwaczny, ale potem się rozkręcił, a nawet mnie wzruszył. Muzyka piękna, a przesłanie daje do myślenia. polecam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.