Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1272830323350

Komentarz

  • @Bridget, podrzuć patent na łowienie, pls! Mnie to jakoś kiepsko idzie :(( Czy broń palna/biała/inna jest niezbędna? :-?
  • @Bridget, podrzuć patent na łowienie, pls! Mnie to jakoś kiepsko idzie :(( Czy broń palna/biała/inna jest niezbędna? :-?
    O nie nie :)
    Żadna broń. 
    Przeciwnika tego sposobem trzeba załatwić. 
    Być miłym dla niego
    :D :D :D 
    Bardzo miłym
    :D
  • edytowano kwietnia 2013
    Dziękuję za Syna A.,który kończy 18lat dziś. 
    Myślę ,że dziś mogę powiedzieć -będą ludzie z Niego. 

    ^:)^
  • @Bridget Wszystkiego najlepszego dla Jubilata :)
    Dziękuję :)
  • Bridget, życzenia dla Syna + :x
  • Za wiadomość od mojej "pompejańskiej podopiecznej" - była u spowiedzi, pierwszy raz od lat :D
  • Za niezliczone łaski, za to, że od wielu lat czuję się pierwszy raz nie taka samotna.
  • Hejka, a u nas w Łodzi mieście biegł dziś maraton. Małgorzato biegłaś?

    Podobno gdzieś na al. Unii, czy gdzieś stała grupa kibicująca z transparenetem: Jezus jest moją mocą! i z takimiż okrzykami...

  • Za to ,że udało mi się komuś pomóc i załatwić ważną sprawę. 
     
    Za to,że przy okazji wizyty u okulisty z naszym M.wyszła wada wzroku,o której nic nie wiedzielismy. 
    Przynajmniej szybkie leczenie będzie.
  • Uspokajałam męża przed spotkaniem z WIELCE WAŻNYM NOWYM PREZESEM KORPORACJI, dla której pracuje i na moje wyszło, a tak sie biedak stresował cały weekend. Duże uffff!
  • I za pranie ,co mi odrazu wyschło na słońcu :)
  • Dzięki Bridget, przypomniałaś mi o pralce - lecę wywiesić zimowe kurtki! 
  • u mnie tez pranie na balkonie:)
    Pierwszy raz w tym roku:)

    A wdzięczna jestem, bo dostałam sie na szkolenie, które kosztuje normalnie kilka tysięcy i prowdzone jest w Krakowie .
    A tu nie dość,ze udało sie z kasy unijnej, to zrobią nam w Łodzi:) w fajnym hotelu:)

    Juz w piątek zaczynam.
    Jupiii

    .
  • Daga, gratulejszyn!
  • Dziękuję za to, że wczoraj rano mąż w pośpiechu zabrał do pracy moje  klucze: do domu i auta. Więc starsze dzieci musiały zostać w domu (a były już ubrane w kurtki).  Ale one się cieszyły! Bawiły się z młodszymi cały dzień, a ja w tym czasie zrobiłam wiosenne porządki w ubraniach i butach dzieciaków. Te kilkadziesiąt par małych butów w każdym rozmiarze i fasonie do przymierzenia co komu będzie pasować, z ubraniami to samo - zresztą wiecie o co chodzi  :)) Na początku myślałam, że bez silnych leków uspokajających nie dam rady się za to zabrać, ale udało się :D Sezon zimowy zakończony ;))
  • Właśnie - jak zakończyć sezon zimowy i zmusić się do wspinaczki do szaf - nawet, jak nie potrzeba szukać strojów dla dziatwy?
  • Daga - ale to Ciebie między innymi będą szkolić, tak?
  • za spotkanie z Danką - forumowiczką - jak fajnie pogadać w realu przy ciepłych pączkach :)
  • za przedszkole dla Matyldy - dowiedziałam się dziś, że ją przyjęli od września :)
    i że jest szansa, że po wizycie u neurologopedy przyjmą ją od czerwca-lipca :)
  • O Witaj Marsjanko, dawno chyba nie pisałaś?
  • AgaMaria,
    miałam mnóstwo roboty, a że jestem forumo-nałogowcem... to musiałam odstawić, żeby w ogóle coś zrobić
    :\">
  • Za dobrą spowiedź i pogadankę w Wiśle (któraś z forumek wybiera się może na Krzyckiego we wtorek? :) )
  • dziś mamy rocznicę ślubu...i ja dziękuję za te 16 lat  :-)
  • Za Malgorzatę 32 i za jej roszinę, która mnie przyjmowała przez kilka tygodni i traktowała jak jednego z jej członków. Za wspólnie spędzony czas, za rozmowy, za film i za ich świadectwo.
  • Za to, że Pan Bóg daje siłę i moc - wbrew wszystkiemu...
  • Za to, że zaczęłam czuć ruchy mojego dzieciątka, co dało mi spokój w sercu.
    Za rodzinę, za łaskę wiary, za to, że coraz częściej dostrzegam działanie Boga. 
  • Za 10 lat mojego małżeństwa, za cudownego, dobrego Męża, za każdy dzień razem z Nim. Za to, że gdy nawet cały świat był przeciwko nam, to trzymaliśmy się z Mężem razem, za nasze dzieci, które nam się urodziły w ciągu tych 10 lat.  :) Za miłość, która mnie zmienia na lepszą :x
  • Za to, że znalazł się kupiec na nasze mieszkanie, że Pan przygotowuje tyle wspaniałych darów, za mojego męża-też mamy rocznicę w kwietniu- i za dzieci :x
  • Za to, ze moja siostra przyjeżdza w przyszły wtorek do nas, nie widziałysmy sie 8 miesiecy.
  • Za to, że mój mąż ma nadal pracę  :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.