Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1282931333450

Komentarz

  • Za najbliższy czas, kóry mi podarowano, bym spędziła go w domu.
  • Chata ogarnięta (w miarę, rzecz jasna), ja ogarnięta, Młody śpi, słońce świeci...ehh, pięknie jest  :)
  • U nas chata nieogarnięta, młodzieży brak, stary też jeszcze z roboty nie wrócił, ale słońce świeci i pięknie jest!
  • Wiosna panie kochanku...
  • edytowano maja 2013
    Zasiałam warzywa. Wszystkie...
    No, prawie...
    Wracam z siateczką po nasionach do domu z ogrodu, a Z.: "mamusiu, a czemu nie zasiałaś cebulki?"


    :-B
    Nie wiem,czemu.
    Przeoczyłam...?
    Można przeoczyć dymkę...?
    Widać można...
    Zaraz idę dosadzić. :)
  • Zuzia, super. Zawsze mi się gębusia śmieje, jak pomyślę, że ona jest ciocią :x
  • wsiadłam do auta!!!!!!

    Ba!
    Przejechałam nim przez całe miasto nikomu nie czyniąc przy tym krzywdy
    :-*- znaczy da się
    łał!! 

    :-\"
  • edytowano maja 2013

    Cieszę się bo moja młodsza córka zrobiła laurkę urodzinową dla starszej siostry z takimi pięknymi życzeniami

     

     

    "Kochana siostrzyczko, w dniu twoich urodzin składam ci serdeczne życzenia:

    opieki Najświętszej Maryi Panny, dużo zdrówka, szczęścia, ile dobry Bóg pozwoli ci dzieci, pomyślności, dobrych ocen i byś była taka kochana jak jesteś!

     

    Szczególnie cieszy mnie, że to "zdrówko" jednak nie jest na pierwszym miejscu, a  "ile dobry Bóg pozwoli ci dzieci" to niewątpliwie wpływ wielodzietnych, których córka trochę przez ramię mi podczytuje  :)

  • @kuria - BRAWO!!! :D
  • Modliłam się w intencji zdrowia jednej mamy dziewczynki z ZD. Mama dowiedziała się, że ma nowotwór, a jest jedynym rodzicem 17 - letniej córki. Modliłam się co wieczór, a dziś dowiedziałam się, że pomylili jej wyniki i wczoraj się właśnie dowiedziała, że jest zupełnie zdrowa, zrobiła już wiele dodatkowych badań by rozpocząć jak najszybciej leczenie, a tu cud..... Jestem bardzo wdzięczna za to!!!!
  • Za bardzo fajny spacer z przyjaciółmi z samego rana ;)
    I za to, że zaraz będzie padać, bo ja bardzo lubię, kiedy pada. No i za bez, który kwitnie mi pod oknem i pachnie obłędnie. Za to, że mam wolne i za to, że jutro kajaki! Jak wypali, ale jakaś spokojna jestem ;) 
  • Co za dzień! Otrzymałam kolejną odpowiedź na moje modlitwy dziś. Modliłam się za dziewiętnastoletniego  chłopca miał nowotwór operowany kilka lat temu i ostanie wyniki wskazywały na nawrót, no i nie ma!!! Znajoma dziś przekazała, że zero śladów nawrotów, a onkolog dawał 99%, że wrócił...... Ale czuję wzruszenie. 
  • jestem wdzięczna i nie mogę od wczoraj przestać się cieszyć, bo moja koleżanka pracowa jest w drugiej ciąży, przed którą miała ogromne lęki  i strachy po pierwszym porodzie (miała spore komplikacje).
  • Za pracę, za słońce, za to że radzę sobie z buntem mojego dwulatka, za spokój w życiu co owocuje siłą i czasem dla modlitwy, za to że miałam dostałam siłę, żeby rozwiązać trudną sytuację z przyjacielem.
  • Jestem wdzięczna, że byłam dziś u Komunii i na tradi-majówce w intencji mojej Chrześnicy (absolutnie przesłodkiej osóbki :x  ) oraz, że właśnie zaczyna się burza - uwielbiam :D
  • edytowano maja 2013
    Czasem niewiele potrzeba, by przyszło pocieszenie...tak rzadko słucham muzyki, nawet tej popularnej, a czasem wystarczy taka unosząca nad ziemią melodia, bym poczuła, że nasze / moje życie jest fascynujące i chcę żyć!
  • @AgaMaria - jak zawsze niepoprawnie radosna! :D
    I taka zostań! :*
  • Za powrót Syna 16l.z pielgrzymki 2dniowej. 
    Zadowolony.
  • Za dzielne córki, acz nieco roztrzepane.
    Za synów też.
  • Za udaną, bardzo, Komunię syna.
    Za Chrzestnych jego, za naszą całą rodzinę, za przyjaciół, za wszystko 
    :x
  • @Nika - bardzo się cieszę. :*
  • za udany "wyjazd" :)
  • Najważniejsze - z głowy ;)
    Teraz sobie zrobię liste problemów do rozwiązania na ten tydzień................ , dłuuuuuuga będzie ;))
  • edytowano maja 2013

    Za zmęczenie po Komunii,

    Spowiedź rodzinną i to co usłyszałam podczas mojej spowiedzi,

    Za  cudowny spokój w czasie mszy komunijnej naszego Szymona,

    troskę mojego 2 syna ministranta służącego do tej mszy,

     i dziś otwartą buzię w czasie komunii  mojego najmłodszego syna,

    za mego męża bardzo, bardzo i kochaną bratanicę Agę i za Rodzinę

    za zaczynający się biały tydzień.

     

     

     

  • edytowano maja 2013
    Wczoraj wyjątkowo mieliśmy spotkanie DK w parafii, bo była projekcja filmu. Nagle okazało się, że będziemy mieć problem z opieką do dzieci i... z uśmiechem na ustach zgodził się jeden z księży (choć miał "wolne"). Grał z nimi w szachy, na gitarze, rysował z maluchami, dopilnował ciasta i herbaty... Dzieci były szczęśliwe i z zachwytem w domu mówiły, że ksiądz W. jest extra.

    Cudowny przykład czym jest prawdziwa posługa. :-)
  • @Bambidu, byliście u nas??? z córkami? przegapiłam???



    Myślisz, że pozwoliłabym Ci się przegapić? Ja nie byłam, bo musiałam rano w poniedziałek dostarczyć syna do dentysty, z czego i tak nic nie wyszło :( Ale to już nie ten wątek

    Mąż był z dziewczynami.

  • Jutro jest dwudziesta rocznica mojego chrztu świętego. Nie potrafię wyrazić Bogu mojej wdzięczności za wszystko, co mi uczynił. Chwała Panu!
  • za rekolekcje, które się właśnie wczoraj skończyły
    za to, że udało mi się z kimś pojednać (niby nieduża sprawa, ale fajnie, jak wszystko wychodzi na prostą)
    za dzieci wspólnotowe i inne maluchy
    za to, że kumpel zaraz przyjdzie i posprząta bałagan, który mamy w biurze po reko, bo ja już nie mam siły :)
  • Dzisiaj koleżanka ze wspólnoty ma urodziny. Od lat baaardzo się przyjaźni ze świętym Franciszkiem. A wczoraj na nasze spotkanie modlitewne przybyła grupa dobrych ludzi z innego miasteczka i co przywieźli ze sobą? Relikwie św. Franciszka. Pan Bóg to umie wymyślać prezenty!  ;))
  • Jinia, miło się czyta o poranku takie wieści!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.