Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1133134136138139370

Komentarz

  • @AB, trzeba jeszcze zasięgnąć opinii innego naczyniowca. Może miejsce jest takie, że trudno coś z tym zrobić ("odblokować")...
  • Może w poradni przy jakimś dużym szpitalu klinicznym - tam zwykle mają większe doświadczenie w skomplikowanych przypadkach.
  • W Gdansku jest taki doktorek naczyniowiec ktory sie podejmuje zadan niemozliwych. Jak gdansk realny to zadzwonie po mazwisko
  • @AB,  w klinice na Długiej w Poznaniu też moim zdaniem warto.
  • Halena, wlasnie gadalam z kolezanka. 2 dni temu operowal jej znajomego ktoregobodeslali z kwitkoem w sweesmed i gdzies w hamburgu. Skierowali do niego. W zeszly wtorek wizyta prywatna. W nastepna srode operacja w akademi medycznej w gdansku. Zwerzenia 92 i 94%. W obie wstawl steny. Dzisaj Pan wrovil do domu.
  • W takim razie musze namierzyc owych migrenowcow ,bo dostalam skierowanie do poradni leczenia bolu ale nie mam mozliwosci biegac po lekarzach i czekac pol roku w kolejce bo musze byc na chodzie na codzien.
  • Ja też w klubie migrenowcow. Wczoraj cały dzień całą noc i dzis cały dzień. Pomaga mi imbir zalany gorącą wodą niby herbatka. Czasem pomaga położyć sie na wznak zupełnie płasko i odpocząć chwilę. Jak lekki atak to pomaga kawa. Jak mnie dopadnie ostry atak to jem bardzo lekkostrawnie np ryż na wodzie albo prawie wcale nie jem.
    A najbardziej pomagała dieta bez pszenicy nabiału i jaj bo na niej i długo po niej był spokój. Tylko że trudno mi sie ponownie zmobilizować do diety.
  • karolinamika powiedział(a):
    Ja też w klubie migrenowcow. Wczoraj cały dzień całą noc i dzis cały dzień. Pomaga mi imbir zalany gorącą wodą niby herbatka. Czasem pomaga położyć sie na wznak zupełnie płasko i odpocząć chwilę. Jak lekki atak to pomaga kawa. Jak mnie dopadnie ostry atak to jem bardzo lekkostrawnie np ryż na wodzie albo prawie wcale nie jem.
    A najbardziej pomagała dieta bez pszenicy nabiału i jaj bo na niej i długo po niej był spokój. Tylko że trudno mi sie ponownie zmobilizować do diety.
    Kazda podpowiedz na wage zlota,dziekuje ! Ja z migrenami walcze od zeszlego lata wiec jestem jeszcze niezorientowwna jak sobie radzic,co moglo by pomoc po za lekami.
  • @MartynaN ;

    jakie objawy?
    czy można prywatnie do takiej poradni? ja jestem w Irlandii i tutaj bede coś szukała...
  • Młody (2 tyg) ma za jednym uszkiem okragłe zgrubienie na kości wielkości połówki małego zielonego groszku. Twarde, niebolesne, nieruchome. Takie wybrzuszenie... Panikować i biec robić usg czy poczekać do wizyty u lekarza (19.09)?
  • Moze byc wezel chlonny. A ma jakos wysypkę na twarzy?
  • To nie wezel - nie w tym miejscu.
  • Takie małe dzieci mają węzły w bardzo różnych miejscach. Opisana lokalizacja, jak dla mnie, nie wyklucza węzła. Jest to ruchome pod skórą, czy ufiksowane w jednym miejscu (jakby przyklejone do kości)?
  • Nieruchome, mniej wiecej na wysokosci połowy ucha.
  • Jak nieruchome, to nie wygląda na węzeł chłonny. Ja bym się temu przyjrzała i jeśli wzbudzałoby mój niepokój (np. rosło), to poszłabym do lekarza niezwłocznie. Jak by nie wzbudzało niepokoju, to bym pokazała lekarzowi przy okazji umówionej wizyty.
    Podziękowali 1Kerima
  • O to, to.  Może być w tym miejscu węzeł,  a też możemy mieć różne oczekiwania wzgl ruchomości. 
    @Kobieta,  a możesz szerzej?  Bo nie rozumiem pytania. 
  • @MartynaN, czy warto zrobić usg?
  • Nie ma się co spieszyć.  Jak będzie rosło to tak. 
    Podziękowali 1Kerima
  • Moka miała jako noworodek, właśnie taki wezel. Tez nie ruchomy w moim mniemaniu. Podejrzewali ze od wysypki (Ala trądzik niemowlęcy) po jakimś czasie zniknelo albo ona urosla. Zauszne wezly maja slaba ruchomość w stosunku do np tych na szyi.
    Podziękowali 1Kerima
  • Nasza Wiki ma powiekszony od pierwszej infekcji i tak juz jej zostal ,jest na potylicy.
    Podziękowali 1Kerima
  • co na chrypkę dla 3 latka?...zachrypnięty od kilku dni, innych objawów brak....
  • Plaster na buzię. ...
    Podziękowali 1MartynaN
  • poproszę sposoby realne do wykonania :p
  • Dziewczyny od migren :) , niewiem czy próbowałyście już ja mam taki sposób na migrenę.  "Sok z dwóch cytryn, 2 łyżeczki soli kamiennej jodowanej ,zalać letnią przegotowaną wodą , dobrze zamieszać i wypić na raz" . Okropne w smaku ,ale na mnie działa idealnie.
  • Wody ma być szklanka.
  • Kika ja desperatka to wszystko łykne ;) tylko musze pamietac zeby cytryny miec w domu .Tylko na jakiej zasadzie to dziala podczas migreny ? 
  • Monica powiedział(a):
    co na chrypkę dla 3 latka?...zachrypnięty od kilku dni, innych objawów brak....
    Inhalacje z soli moim dzieciom a mnie sol emska pomaga.Kiedys maz kupil vocaler ,tez pomogl .
  • edytowano września 2016
    AB powiedział(a):
    jest Ci tak niedobrze, że zapominasz o bólu głowy...
    Balam sie takiej odpowiedzi ;) juz wiecej nie zapytam :wink: 


    Ps.juz mam wizualizacje smaku ....fortrans z cytryna .
    Podziękowali 1madzikg
  • Eeee wyobraź sobie ze tequile pijesz. Tez sie miesza cytrynę z solą  B)
    Podziękowali 2Skatarzyna Dominikaa
  • o. to może nie tylko, by cytryny w domu były warto zadbać :)
    Podziękowali 1annabe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.