Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1163164166168169370

Komentarz

  • Moje trwa kilka miesięcy i też jest określone jako "świeże"
    Podziękowali 1Joanna36
  • @Rogalikowa co z tym guzem?nie widzę czy wpisałaś byłas na tym badaniu?

    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Corka 6,5 wlasnie mi powiedziala, ze od dluzszego czasu bola ja wieczorem nogi od kostki w dol ze stopami. 
    Normalne to?
  • obie te nogi bola?
  • edytowano lutego 2017
    Obie. 

    Edit: myslalam, ze od lyzew, ale mowi, ze juz duzo wczesniej ja bolaly. 
  • jak obia toto znacznie mniej niepokojące. Pewnie mogą to być bole wzrostowe.
    Podziękowali 1nowa
  • Nie wierzę w "bóle wzrostowe"! Od dzieciństwa mam rzekomo takowe. Do tej pory mam, choć nie rosnę już od wielu lat. Za to zaobserwowałam, że suplementacja d3 dobrze na nie robi.
    Podziękowali 2agnieszkamama annabe
  • Przy deszczowej pogodzie zaczeły mnie boleć kolana. Czy suplementacja d3 też może na to pomoc?
  • To moze byc dobry trop, bo ostatnio rzeczywiscie o D3 zapominalam dla starszych. A ile dawac 6,5 latce 18 kilo wazacej? Dostawala wczesniej 1000.
  • O tak, na bolace nogi, kości, wit D3 jest bardzo pomocna! Szkoda, że lekarze o tym nie wiedzą
  • @OlaN. - ma szanse pomóc. Warto dpróbować.
    @Mamuma - 1000 jest Ok, jeśli nie ma niedoborów. A pewnue ma, jak nigi bolą.
    Podziękowali 2OlaN. mamuma
  • To pewnie już było, ale zapytam jaką najlepiej kupić bez recepty? I jaka dawka?
  • Vigantol na receptę najlepszy i najtaniej wychodzi. Dentysta może przepisać. Dawka zależy od stopnia niedoboru.
    Podziękowali 1OlaN.
  • @Bridget kochana, dzięki za pamięć! 

    Guza oglądał chirurg. Nazwał go guzem podczepcowym, powstał na skutek urazu (mały zaczyna chodzić przy meblach, co chwilę się gdzieś walnie). Może się pojawiać po jakimś czasie od uderzenia. Już się wchłonął.


    Podziękowali 2Bridget Joanna36
  • Witam, czy byl ktos z Was na diecie Dabrowskiej w osrodku w Radawie niedaleko Jaroslawia? 
  • Mojemu synowi na bol zatokowy ulgę przynosil kompres z gorącej soli wsypanej w skarpetke.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Czasem trzeba punkcje? Moze tam nie ma ujscia?
    Podziękowali 1Nika76
  • Obstawiony jest chyba wszechstronnie. Moze ze trzy dni zanim antybol zadziala:( wspolczujè
  • Vigantoleten juz nie jest na recepte.

    Podziękowali 1chabrowa
  • @ola_g ; parówka z rumianku, najlepiej z 3 razy dziennie, mężowi tylko to pomagało,  zresztą u niego pierwszy raz widziałam jak ropa po prostu cieknie z nosa  :#
    mnie pomogły inhalacje sebu-dose + olejek eukaliptusowy
  • edytowano lutego 2017
    (ból brzucha po jedzeniu) Od 3 dni córkę boli brzuch po jedzeniu (głównie po ciepłym obiedzie. Dosłownie jak kończy jeść mówi, że ją boli brzuch i się kładzie wygląda na obolałą, brzuch miękki, biegunki ani zatwardzenia brak. po godzinie półtorej przechodzi i wszystko jest ok.

    Dziś po śniadaniu (ciepła kasza z warzywami było ok, teraz po zupie mówi, że boli, i się położyła. rok temu usg brzucha bez zmian, jak jej ten ból mija to wszystko wraca do normy.

    co to może być?
  • Mielismy takie właśnie coś @Aneczka08 ;Chodziłam z mlodą po lekarzach, usg robiłam itd. W końcu mąż się wkurzył, porozmawiał z nią i wymusił zeznania, że ściemnia. Bóle ustąpiły jak ręką odjął/ Pewnie chciała uwagi, żeby ktoś sie pożalił i termoforek dał/. Mam nadzieję że u Was nic poważnego.
    Podziękowali 1Nika76
  • wiesz co, tylko ona raczej nie z tych co ściemniają i lubią chorować (mam jeden taki egzemplarz co to lubi być otaczany dużą troską ale to nie ona). Poza tym ja naprawdę widzę, że ją boli.
  • Znajoma nastolatka od lat miała okropne problemy skórne.  Z wymazu wyszło że to gronkowiec złocisty.  Co proponujecie?Antybiotyki? A może dieta? Post Daniela?  @Madika,  polecalas jakąś mieszankę na AZS, gdzie tego szukać.  Macie jakieś pomysły? 
  • Wklejam przepis na mieszankę ziołowa do kąpieli. Pomaga na AZS, detoksykuje oczyszcza. Warto spróbować, nawet, jesli sie juz przeszło pińcset kuracji bez
    rezultatów.


     Kąpiel ziołowa na AZS

    liść orzecha włoskiego

    ziele macierzanki

    ziele uczepu

    ziele skrzypu

    kłącze tataraku

    2-3 garście ziół zalać zimną wodą, doprowadzić do wrzenia i gotować na wolnym ogniu przez 10 minut. Następnie wyłączyć gaz i po 30 minutach przecedzić zioła do napełnionej wodą wanny. Brać 15 minutową kąpieli co drugi dzień. W jednej serii należy przeprowadzić 9 kąpieli, a następnie zrobić (2 tygodniową) przerwę i ewentualnie powtórzyć kurację.

    Podziękowali 1Monira
  • Na ramieniu u mojej rocznej córeczki pojawiło się znamię, wygląda jak po ugryzieniu, jest czerwone i wypukłe na środku. Zmianę widziałam już ze 2 tygodnie temu, ale myślałam, że się uderzyła lub otarła. Nic jednak nie zeszło, a nawet jakby większe:((
    Martwić się i do lekarza?
  • a to nie jest w miejscu szczepienia gruźlicy? 
    Podziękowali 1Nika76
  • Nie pamiętam dokładnie miejsca, ale może być, że tam. Szczepienie miała juz dość dawno.
    Czy to normalne po takim czasie?


  • nie wiem po jakim czasie jest normalne? tak mi sie skojarzyło ze szczepionkami.
  • Kurcze, po dwoch dniach z 39 st C temperatura mi spadla, ale  ciagle b. bolesne "krecenie" w brzuchu i wizyty w toalecie wielokrotne (czasem co kilka minut). Ma samo przejsc? Jutro powinienem wstac z lozka. Po poludniu, ale jednak.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.